Şimdi Ara

XBOX ONE için TV

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xbox One için PHILIPS 40PFK5509 modeli iyi midir? Input lag olur mu?

• Oyun için philips pek önerilmiyor.Sony sanırım bu iş için en iyi tercih.40w805 ve one kullanıyorum çok memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duncan21

Oyun için philips pek önerilmiyor.Sony sanırım bu iş için en iyi tercih.40w805 ve one kullanıyorum çok memnunum.

Kullandığınız tv yi nereden kaça aldınız? Link atabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abel xavier

quote:

Orijinalden alıntı: duncan21

Oyun için philips pek önerilmiyor.Sony sanırım bu iş için en iyi tercih.40w805 ve one kullanıyorum çok memnunum.

Kullandığınız tv yi nereden kaça aldınız? Link atabilir misiniz?

Merhaba , gittigidiyordan 1800 civarı almıştım.

• Bende uzun süre TV arayışındaydım, en son philips 47pfk6309 de karar kılmıştım sonra burada konusunu açtığımda input lag'ın sorun olacağı söylendiğinden Ambilight özelliğine rağmen Philips den vazgeçip LG 42LB580N e yöneldim (Monitör olarak geçtiğinden lag düşüktür diye tahmin ediyordum).

Televizyonu almaya gittiğimde LG'yi kasaya kadar götürmeme rağmen yanımda götürdüğüm aile üyelerinden biri almışken 3D al dedi. Bende gerek yok Oculus iyidir 3D öldü dedim, çok istiyorsan farkı sen ödersin diyerekten LG den vazgeçip Philips 42pfk6309 aldırdı bana; mağazadaki yüksek ışıklar, az ötedeki rafta duran cipsler ve çalan tuhaf şarkının etkisiyle pek düşünmeden alıverdim. Televizyonun çok iyi olduğunu biliyordum ama oyunlar için Philips iyi miydi peki?

To be Continued

Sonuç olarak panel kalitesi mükemmel olan, Ambilight gibi oyun deneyimini oldukça arttıran, 3D'ye ön yargılı olamam rağmen Gravity filmindeki 3D deneyimini (tabi bir daha 3D kullanır mıyım bilemiyorum) ve daha da önemlisi hissedemeyeceğin ölçüde gecikme süresi ile oyun keyfini sundu bana. Zaten TV'yi oyun moduna alıyorsun, ambilight'ın da oyun modu var; Titanfall gibi hızlı bir oyunda bile bir kez olsun gecikme hissedilmiyor, aklının ucundan geçmez "aaa lag var galiba" diye ;) Fazlasıyla hızlı ve akıcı.

Sonuç olarak sırf input lag 10ms bulucam diye aramana gerek yok. Zaten aynı boy HD TV'in olsaydı evinde ona takacaktın, benimde olsaydı input lag az-çok düşünmeden ona bağlayacaktım elbette. Bu durum alacağın yeni TV içinde geçerli olmalı, input lag'ı biraz daha düşük diye daha pahalı TV'leri seçmek veya aynı seviye de fakat görüntü kalitesinden fedakarlık etmek pek mantıklı olmasa gerek.

Sen gönlünden geçeni al
    TV'yi de oyun moduna ;)

• Bütçe nedir ? Sony'lerden sonra en düşük input lag süresi Samsung F/H 5 serisindedir. Bende H5070 modelini kullanıyorum. Oyun modunu açmaya gerek kalmaksızın kullanabilirsin. Bende oyun modu kapalı, Titanfall oynuyorum ve hiç gecikme yok. 5070 ve 5570 olarak 2 modeli var. 5570'in tek farkı smart tv oluşu. Fiyatı inanılmaz uygun bi tv. 3d vs aramıyorsan, uygun fiyat iyi kalite diyorsan bu tv'yi arıyorsun.

• Şu an kullandığım TV bu. Çok sorun çıkarmaz umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emresed

Şu an kullandığım TV bu. Çok sorun çıkarmaz umarım.

Bu TV'yi kullanıyorsan niye TV arıyorsun hocam Oyun için en iyi TV'lerden. Masraf yapmamanı öneririm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.