Şimdi Ara

XBOX One için FreeSync Özellikli Monitör Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, Philips 234e5qdab/00 IPS 5ms 23 model monitörüm yere düşüp iç paneli çatladığından dolayı monitör alma ihtiyacım hasıl oldu.

Ancak izlenimim; şuan için fiyatlar gerçekten yüksek durumda.

Şu aşamada beni idare edecek ama ileride de kullanmak isteyeceğim özellikte bir model arıyorum. Aradığım özellikler şunlar;

- 24 veya 27 inç(en az 2k ekran mı gerekir verim açısından emin olamadım.) olması
    - Ips-led-tn-va panel sizin tecrübelerinize göre her türlü önerinize açığım.
    - Tercihen 1 ms olması
    - Xbox'da Freesync özelliğini kullanmak istediğimden bu özelliğin olmasını istiyorum
    - Xbox 60 hz olduğundan yeterli ancak, aynı fiyat bandındaki 144 hz'lere de ileride kullanabileceğim şekilde düşünebilirim.

İncelediğim birkaç model var:

ACER VG270BMIIX 27 INC 75 hz (250 cd)- 1299 TL

ACER KG241PBMIDPX 24 INC 144 hz (350 CD) - 1299 TL

SAMSUNG CRG50 CURVED 144 HZ (250 CD) - 1299 TL

ACERNITRO VG240Ybmiix 75 HZ (250 CD) - 999 TL

Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim , gerçekten bu kadar özellik arasından deneyimlerinize göre tavsiyelerinizi bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku_20 -- 5 Mayıs 2020; 2:45:22 >

• Arkadaşlar başka bakan kişiler varsa yardımcı olabilir veya eksik fazla noktaları söyleyebilirsiniz, eski fiyatlara göre kıyaslayınca hangisini almayı tercih etmeliyim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.