Şimdi Ara

Xbox One'ı Yakından İnceleyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Microsoft'un yeni nesil konsolu Xbox One, tasarımıyla birlikte eleştirilmişti. Düz tarzda siyah bir tasarımla gelecek olan Xbox One adına Microsoft tarafından üç boyutlu bir modelleme yayınlandı. Aşağıdaki oynatıcıdan ulaşabileceğiniz üç boyutlu modelle birlikte Xbox One'ın Kinect'ine, kasasına ve kontrolcüsüne yakından bakma imkanı buluyoruz.

• nba 2k14le ilgili bi haber yok mu
  • bana göre xbox one exc. oyunlar bakımından sony ile durumunu eşitlemek için ya Rockstar yada Naughty Dog oyun yaptırması lazım ..Naughty Dog sony olduğuna göre.. Rockstar böyle müthiş bir oyun yaptırırsa Microsoft ancak exc. oyun olarak kalite olarak sony yetişir.. bana göre en kaliteli , en farklı oyunları bu iki firma yapıyor (Naughty Dog , Rockstar ) ..yanlış anlaşılmasın bir çok büyük firmalar var tabi ama hep bir birini tekrar ediyor yeni şeyler üretemiyorlar ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PSAC -- 30 Mayıs 2013; 18:28:45 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Konsolun önünde kontolcu yuvasi yok , yan tarafinda bir tane Usb girisi var
    kalkip kabluyu cekmek istedigimisde hem ön tarafindan degilde yandan cekmek gerekiyor.
    takmak icinde yan cevirip takilacak. simdiki gibi göz karari ile takip sökmek varken.
    Hem iki tane yerine bir tane Usb girisi olmasi iyi olmamis.
    iki tane HDMI girisi var acaba iki televisyon ( LCD ) ile Splitsceen yapmadan ( ekrani ikiye bölmeden )oyun sagliyor mu ?
    Ps4 nasil birde onu görmek gerek asil.
  • takozdan farkı yok..kendi sonunu hazırladın MS..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PSAC

bana göre xbox one exc. oyunlar bakımından sony ile durumunu eşitlemek için ya Rockstar yada Naughty Dog oyun yaptırması lazım ..Naughty Dog sony olduğuna göre.. Rockstar böyle müthiş bir oyun yaptırırsa Microsoft ancak exc. oyun olarak kalite olarak sony yetişir.. bana göre en kaliteli , en farklı oyunları bu iki firma yapıyor (Naughty Dog , Rockstar ) ..yanlış anlaşılmasın bir çok büyük firmalar var tabi ama hep bir birini tekrar ediyor yeni şeyler üretemiyorlar ..

rockstar ın exc yapacagını hiç sanmıyorum imkansıza yakın birşey

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel

• bizim eski video oynatıcıya benziyo. sünnet kasetimi çalıştırırmı acaba??

• Arkadaşlar, nasıl oyun disklerini takacağız buna? Çok sığ disk okuyucusu, girmez ki diskler. :s

• Makina elbette cok satacak fakat bunu satin alan hardcore kitle ne kadar olur bilinmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: digimon52

Konsolun önünde kontolcu yuvasi yok , yan tarafinda bir tane Usb girisi var
    kalkip kabluyu cekmek istedigimisde hem ön tarafindan degilde yandan cekmek gerekiyor.
    takmak icinde yan cevirip takilacak. simdiki gibi göz karari ile takip sökmek varken.
    Hem iki tane yerine bir tane Usb girisi olmasi iyi olmamis.
    iki tane HDMI girisi var acaba iki televisyon ( LCD ) ile Splitsceen yapmadan ( ekrani ikiye bölmeden )oyun sagliyor mu ?
    Ps4 nasil birde onu görmek gerek asil.

Arkada 2 yanda da 1 tane USB 3.0 girişi var neyin kafasını yaşıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: digimon52<br> <br> Konsolun önünde kontolcu yuvasi yok , yan tarafinda bir tane Usb girisi var <br> kalkip kabluyu cekmek istedigimisde hem ön tarafindan degilde yandan cekmek gerekiyor.<br> takmak icinde yan cevirip takilacak. simdiki gibi göz karari ile takip sökmek varken.<br> Hem iki tane yerine bir tane Usb girisi olmasi iyi olmamis.<br> iki tane HDMI girisi var acaba iki televisyon ( LCD ) ile Splitsceen yapmadan ( ekrani ikiye bölmeden )oyun sagliyor mu ?<br> Ps4 nasil birde onu görmek gerek asil.<br> </blockquote><br> Arkada 2 yanda da 1 tane USB 3.0 girişi var neyin kafasını yaşıyorsun?

Nerenden algiliyorsun ben konsolun arkasindan bahsedmedim ki
    Konsolun sol tarafinda bir tane Usb girisi var dedim. kumandayi Sarj etmek icin oraya oraya kablo takilacak ve sadece bir tane usb girisi var.
    Ayrica önüna takmak varken arkasina takmak biraz abes kaciyor.
    arkasinda 2 tane oldugunu biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digimon52 -- 30 Mayıs 2013; 22:02:25 >
  • Konsola .ok atacak yer arıyorsunuz yemezler cnm.
  • quote:

Konsola .ok atacak yer arıyorsunuz yemezler cnm.

microsoft sagolsun bu konuda büyük bir etken oldu. :D

• quote:

quote:

Ben her daim Sony ye .ok atıyorum buna ne demeli?
  • quote:

quote:

quote:

Ben her daim Sony ye .ok atıyorum buna ne demeli?

Ne diyeyim Git Ellini YIKA HAHAHAHAH!!!
  • O kadar da kötü değil gibi.Ama kontrolcüsü mükemmel görünüyor.Mutlaka bilgisayarıma alırım.

• şuna bakın birdehttp://sketchfab.com/show/hZimZzGxleN5z9GgguH5DgvbQDl

• Terminatör mübarek.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.