Şimdi Ara

XBOX ONE'ı Diğer odadan oynayabilir miyim ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Xbox One oturma odasindayken ben mutfaktaki televizyondan oyun oynayabilir miyim ? Hdmi splitter'lar işe yarar mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• wifi ile bağlanabilir anca yada çok uzun hdmi kablosu lazım
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Wifi üzerinden nasıl olur mutfaktaki televizyon smart değil. Aşağıdaki linkteki cihaz yardımcı olur mu peki ?

https://www.hepsiburada.com/alfais-al-4678-3-port-hdmi-switch-coklayici-cogaltici-kumandali-p-HBV000003XPF1?magaza=epazaravm&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=CjwKCAjwoKDXBRAAEiwA4xnqv146byZyh4UNCnoI7t3ER89viMUKG4a-4XYG6cyOl-67Abdq1pl3UBoCkOAQAvD_BwE

• xbox uygulaması varsa yansıtılabilir, telefonu yansıtıyordum ben uygulama ile
    olması lazım linkteki de
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Yani demek istediğim şey şu "İki tane wirelessli hdmi olacak biri xbox one'da diğeri ise mutfaktaki televizyonda takılı olacak" bu şekilde bir sistem olmuyor mu ? Birde telefondaki uygulamaya sahibim nereden yapılıyor yansitma ?

• vestel smart tv var evde, aynı ağda olduğu için mobil uygulamadan ekranı yansıtabiliyorum. aynı şekilde dizüstü bilgisayarımı da yansıtabiliyorum tv ye.
    xbox da bu şekilde uygulama varsa yansıtılabilir
    ---------
    en temizi kablolu bağlantı bunu da belirteyim, wifi kalitesizse en ufak parazitte görüntü de kırılmalar, bozulmalar olur.
  • Sağolasın , olmuyormuş demek ki :)

• duvarlar sağlamsa controller çalışmaz(çekmez) bence ben odadan çıkınca bağlantı kopuyordu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.