Şimdi Ara

Xbox one hala alinirmi? Acill

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Xbox one almayi dusunuyorum artik pc benim butcemi asmaya baslamisti sattim surekli yukselt yukselt sıkıldim.
    Xbox one alsam beni ne kadar goturur alacagim konsol 600 ile 700 tl arasinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4 K 'dır HDR 'dir Vr 'dır vs. teknooji takibi gibi bir takıntın yoksa amac yeni çıkan güncel oyunları oynamaksa en az 5 yıl götürür.
  • Ben 730 tl 12 oyun ( 4 tane xbox 360 ) + gitar aldım bu fiyatlara bulursan direk al çünkü 700 tl alacagin pc son oyunlari açmaz hem oyunlari da uygun

• bence alınır. sadece fifa 17 oynamak bile alınabilir.
  • Bimde 930 liraya gördüm az önce dayanamadım aldım bende 😂😂

• Alinmaz olur mu ya alinir tabi gul gibi de oybatir her oyunu scorpio ya cikacak oyunlar oneda da calisacak.o oyunlar pcde de var xboxda exc oyun yok diyenler gitsin 550ye 600e bilgisayar alsinlar bakiyim acabiliyor mu bf1i fifa 17'yi forza horizon 2, 3'u 60 fpsde.

Xbox one en uygun en ekonomik en fiyat performans urunu yuksek konsoldur.arkasinda dev gibi dunyanin en iyi yazilim sirketi MICROSOFT destegi var boru mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 550 yada 600 tl arası ise alınır öbür türlü alınmaz.

• Herkese cok tesekkur ederim en kisa zamanda alicagim pcmi sattim parasinin gelmesini bekliyorum

• Hocam türkçe oyun takıntın varsa ps4 yoksa onlien oyun onicam dersende xbox

Ez pyunlar için ps4 türkçe dublaj

Online pyunlar için xbox

• Servisten yeni gelmiş 0 konsolu 700 e aldım. Yaklaşık 2 buçuk ayda 5 kutulu toplamda 18 oyun hala 1499 TL (resmi satış fiyatı) tutmadı. Kutulular forza horizon 3 watch dogs 2 diye gider.. xbox efsanedir. Gold yeter. Access yeter. Gelecek olan Game Pass yeter. Abartmıyorum microsoft mağaza indirimleri steam ile yarışıyor. 30 TL ye AAA bundle oyun alıyorsun. 134 TL ye battlefield 1 satılıyor. 48 TL ye need for speed 2015 satılıyor. Gold üye oldu mu bir düzine oyun direk indirime giriyor. Say say bitiremem bu mesajı. Netflix cabası. İnternetten aç 1080p filmini izle. Mis.

• Oyun konusunda ciddi ucuzluklar var biliyorum bu yuzden almayi cok istiyorum zaten alacagim nakit para var onu temin edersem insallah bizde xbox alicaz ingilizce seviyem oyun icin iyi sikinti yasamam o konudu ikinizede tesekkur ederim

• Beyler steam oyunlarini xboxta oynamak mumkun mu yada mumkun olacak mi? Xbox.steam.com diye alan adi satin alinmis diyorlar. Eger olursa boyle bisey steamdaki oyunlarimi oynayabilecek miyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ms store da satın aldıgın oyunlar one dada oynanıyor ama isi dahada ilerletirlerse bilemicem :D
  • hocam 700 tl ye kutulu sıfır gibi kasıma kadar garantili horizon 3 cdli, gta5 hdd sinde satıyor sizce iyimi birde adamın hesabını alıyımmı yoksa kendi hesabımı açıp direk oyunları ordan oynıyabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jb.ati

hocam 700 tl ye kutulu sıfır gibi kasıma kadar garantili horizon 3 cdli, gta5 hdd sinde satıyor sizce iyimi birde adamın hesabını alıyımmı yoksa kendi hesabımı açıp direk oyunları ordan oynıyabilirmiyim

Bedava fh3 100 lira satarsin en az :) 600 geldi konsol

Adam giris xbox yaptiysa hic konusma silsin hesabi oyunlari silmesin beles oynarsin

• Hocam 600 e oyunlu cihazlar var
    bol oyun xbox one
    İlan No: 410227634
    http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-bol-oyun-xbox-one-410227634/detay

550tl son fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 14 Mart 2017; 21:6:49 >
  • Evet arkadaslar araniza katildim 700 tlye gta 5 + fh3 tek kol tertemiz makine aldim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jb.ati

Evet arkadaslar araniza katildim 700 tlye gta 5 + fh3 tek kol tertemiz makine aldim.

Sizin kadar sansli olamadim. Kac aydir bakiyorum yok boyle bi paket 😭😭😭😭😭

• yacoupe Y kullanıcısına yanıt
    Allahim nazar degmesin insallah ne diyim Allah sizede nasip etsin boyle bi paket o zaman

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.