Şimdi Ara

Xbox One [ Geriye Uyumluluk ] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
821
Cevap
14
Favori
35.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony yalakası df sitesi bile ms i tebrik etti,gerçekten kod yazma ustası,yazılım sihirbazı Microsoft

Ayrıca bölge değiştirip oyunu diğer bolgelerden indirmek de mumkunmuş sanırım,zamanında usden aldığımız bolge/ip kilitli oyunları da bu şekilde indirebiliriz sanırım çok iyi oldu.

Xbox programlama lideri Mike Ybarra,Wcentral'daki roportajında geriye uyumluluk gibi en az 1-2 büyük bişey üzerinde de çalışıyoruz demiş.yani 2016'da da çok büyük güncellemeler gelecek gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jim Gordon

Sony yalakası df sitesi bile ms i tebrik etti,gerçekten kod yazma ustası,yazılım sihirbazı Microsoft

Ayrıca bölge değiştirip oyunu diğer bolgelerden indirmek de mumkunmuş sanırım,zamanında usden aldığımız bolge/ip kilitli oyunları da bu şekilde indirebiliriz sanırım çok iyi oldu.

Xbox programlama lideri Mike Ybarra,Wcentral'daki roportajında geriye uyumluluk gibi en az 1-2 büyük bişey üzerinde de çalışıyoruz demiş.yani 2016'da da çok büyük güncellemeler gelecek gibi.

başlığa bak ergence yazılmış galiba çözemedim microsoft plaketini gönderdi mi bari ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beşiktaşk07bjk kullanıcısına yanıt
    Benim bişey yapmama gerek kalmamış gerekli merciler çizmiş ellerine sağlık.

• arkadaşlar xbox ın kendi sitesinde red dead redemption görünmüyor. kesin varsa oyunu satın alacam. deneyen var mı?
  • sds333 kullanıcısına yanıt
    RDR listede yok zaten. Uzun bir süre de olmayacak gibi görünüyor.
  • yukarıdaki listede görünce sorayım dedim. liste yanlış demek ki. sitesinden bakmak en sağlıklısı demek ki.
  • Red dead redemption için çok heyecanlıydım tekrar oynamak çok istiyordum fakat yokmuş listede umarım kısa zamanda eklerler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar tum konuyu okudum ama bulamadim. Geriye uyumlulukta NTSC bir xbox 360 kutulu oyununu Turkiyeden alinan xbox one ile oynayabiliyor muyuz?

Tesekkurler
  • Arkadaslar bi soru sorayim.. Ornegin live gold ile aylik ucretsiz verilen bir 360 oyunu ayni zamanda geriye uyumluluk listesinde de var ise download edebilip xone da oynayabiliyormuyuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: silverygt

Arkadaslar bi soru sorayim.. Ornegin live gold ile aylik ucretsiz verilen bir 360 oyunu ayni zamanda geriye uyumluluk listesinde de var ise download edebilip xone da oynayabiliyormuyuz ?

Evet oynayabilirsin.

• silverygt kullanıcısına yanıt
    Evet örneğin dirt3

• Rockstar'ın hiçbir oyunu geriye dönük uyumlu değil zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saint Patrick

Geriye uyumluluk tamam, ileriye uyumluluk da gelirse Xbox One alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saint Patrick

Geriye uyumluluk tamam, ileriye uyumluluk da gelirse Xbox One alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: baroque87

Arkadaslar tum konuyu okudum ama bulamadim. Geriye uyumlulukta NTSC bir xbox 360 kutulu oyununu Turkiyeden alinan xbox one ile oynayabiliyor muyuz?

Tesekkurler

Bunu denemeden bilemezsiniz. Eğer elinizdeki ntsc kutulu oyun bc listesinde ise ve şu anda oynanabiliyorsa takın konsola indirirse oynarsınız. Sonucu bizimlede paylaşırsanız herkesin bilgisi olur.

• Şu geriye uyumluluk özelliği çok iyi oldu.Batman arkam city,gta 4 gibi oyunlar gelecek aylarda gelebilir.Birde şubat 2016 yılındaki xbox one güncellemesini merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 20 Kasım 2015; 22:36:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abel xavier

quote:

Arkadaslar tum konuyu okudum ama bulamadim. Geriye uyumlulukta NTSC bir xbox 360 kutulu oyununu Turkiyeden alinan xbox one ile oynayabiliyor muyuz?

Tesekkurler

Bunu denemeden bilemezsiniz. Eğer elinizdeki ntsc kutulu oyun bc listesinde ise ve şu anda oynanabiliyorsa takın konsola indirirse oynarsınız. Sonucu bizimlede paylaşırsanız herkesin bilgisi olur.

Merhabalar,

Acikcasi oyun kutulu olarak elimde olsa buradan yazacagima xboxuma takar denerdim :)

Oyunun siparisini verdim gelene kadar kimse birsey yazmazsa sonuclari tabi ki burafa paylasirim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: abel xavier

quote:

Tesekkurler

Merhabalar,

Acikcasi oyun kutulu olarak elimde olsa buradan yazacagima xboxuma takar denerdim :)

Oyunun siparisini verdim gelene kadar kimse birsey yazmazsa sonuclari tabi ki burafa paylasirim.

öyle dememin sebebi bendede forza 2 var ntsc . ama henüz listede olmadığı için deneme şansım olmadı. açıkçası olmuyorsa işine yarayacak birine hediye edicem.

• baroque87 B kullanıcısına yanıt
    Benim xbox360 Ntsc olduğundan elimde Ntsc oyunlarım var. Region Kilidi olan/olmayan Ntsc-u ve Ntsc-j DVD'leri denedim. Region Kilidi olsun olmasın hiçbir problem olmuyor.

Misal Region Kilitli olan olan Ntsc-u Assassins Creed 2

Xbox One'ı Türkiyeden almıştım. Buda Install aşaması ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 21 Kasım 2015; 12:15:19 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.