Şimdi Ara

Xbox One [ Geriye Uyumluluk ] (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
821
Cevap
14
Favori
35.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce geriye uyumlu hale gelen Skate 3, EA Access Vault a eklendi. Takip etmeyenler için yazayım dedim.
    https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/5tti6s/did_skate_3_get_added_to_ea_access/
  • Arkadaşlar Xbox 360 kullanmamış ama bu oyunları oynamak isteyen biri ne yapmalı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Junace kullanıcısına yanıt
    Daha öncesinde Xbox 360 sahibi olmaya gerek yok. Elinde veya hesabında Xbox 360 oyunu olması yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Daha öncesinde Xbox 360 sahibi olmaya gerek yok. Elinde veya hesabında Xbox 360 oyunu olması yeterli.

Hocam kayıt etmiyor işte. 360 hesabını istiyor. Oyunu açıyor ama kaydetmiyor.

• Hitman Absolution geriye uyumluluga ekleniyor bugun.

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Hocam bir avmden Xbox 360 için satın alsak örneğin gta 4 onu oynayabilir miyiz sorunsuzca arkadaşlar kayıt olmuyor felan demişte

• Junace kullanıcısına yanıt
    Emin değilim. Ama istiyorsanız deneyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Junace

Hocam bir avmden Xbox 360 için satın alsak örneğin gta 4 onu oynayabilir miyiz sorunsuzca arkadaşlar kayıt olmuyor felan demişte

Sıkıntı olmaz hocam.

• Beyler left4dead 2 yi alamıyorum başka alan bşr arkadaşım nasıl aldıysa yöntemini anlatabilirmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Private-Miller

Beyler left4dead 2 yi alamıyorum başka alan bşr arkadaşım nasıl aldıysa yöntemini anlatabilirmi?

Us storedan enpara ile psiphone vpn kullanarak sorunsuz catherine oyununu alabilmistim diger oyunlarda hic sikintisiz aliniyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rage eklendi kütüphaneye

• quote:

Orijinalden alıntı: Ufkrkmz

Rage eklendi kütüphaneye

Ekleneli cok oluyo, dijital olarak magazaya da eklendi.

• Ac rogue ve borderlands 2 dahil 4 diger oyun eklendi

• bu uygulamaya karşıyım bence xbox one'ın kalitesini düşürüyor. çünkü oyunların kaliteleri inanılmaz kötü. grafiksel olarak ve oynanış olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: classlord

bu uygulamaya karşıyım bence xbox one'ın kalitesini düşürüyor. çünkü oyunların kaliteleri inanılmaz kötü. grafiksel olarak ve oynanış olarak

Evet bence de sahip oldugumuz oyunlari remaster olarak yapip 150, 200 liraya satsalar daha iyi olurdu (!)

• quote:

Orijinalden alıntı: IamxMSFT

quote:

bu uygulamaya karşıyım bence xbox one'ın kalitesini düşürüyor. çünkü oyunların kaliteleri inanılmaz kötü. grafiksel olarak ve oynanış olarak

Evet bence de sahip oldugumuz oyunlari remaster olarak yapip 150, 200 liraya satsalar daha iyi olurdu (!)

en azından grafik olarak biraz iyileştirmeleri gerekiyor bad company 2 yi indirdim 5 dakika oynayıp sildim. KARANLIKTAN oyun oynanmıyor. oyunda gündüz. ama akşam oynuyorum gibi sürekli
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IamxMSFT

quote:

en azından grafik olarak biraz iyileştirmeleri gerekiyor bad company 2 yi indirdim 5 dakika oynayıp sildim. KARANLIKTAN oyun oynanmıyor. oyunda gündüz. ama akşam oynuyorum gibi sürekli

Tv ayarlarini iyice ayarlarsaniz bir sorun cikmaz.ben de indirdim bad company 2'yi multide bile hep birinci oldum, aa eksikligi var ama adi ustunde geriye uyumluluk bu, fps olarak degerler biraz daha iyi one'da ama grafik olarak iyilestirme yapamazlar, oyunun dagitimcilari izin vermez, remaster a girer o is.

• quote:

Karşı isen kullanma bence oynadığın oyumda sıkıntı var. Red dead vs.de hiç bir sıkıntı yok hatta red dead oyununda de aksine oyunlar xbox one de sabit 30fps de açıyor xbox 360 da ise düşüşler oluyor.

• Evde DMC: HD Collection yatıyor inşallah en kısa süre içerisinde sisteme eklenirde. Dante ile birde One'da yardırırım.
  • Geçenlerde geriye uyumluluk kapsamında street fighter IV geldi ancak tr mağazasında bulunmuyor. Başka ülkenin mağazasında var ancak bölgeniz uyumlu değil hatası veriyor. Satın almanın bir yolu var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.