Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

XBOX ONE GARANTİ DURUMLARI(YURTİÇİ-YURTDIŞI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
558
Cevap
39
Favori
28.714
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Diğer >> XBOX ONE GARANTİ DURUMLARI(YURTİÇİ-YURTDIŞI)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3673 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Bence riske girmeye gerek yok, kur zaten aşırı arttı pek bir fark kalmadı Amazon Almanya ile TR satışları arasında

Alıntıları Göster
    2550 alınıyor beyaz kasa özel sürüm. Trde daha uygunu varsa tercih ederim tabi ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

RPG J-RPG Since 90s

"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so." - William Shakespeare
  • Yüzbaşı
    477 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

2550 alınıyor beyaz kasa özel sürüm. Trde daha uygunu varsa tercih ederim tabi ki

Alıntıları Göster
    X ise kaçırma derim.
    Amazon.de'den aldığım Xbox One S ile birlikte gelen 2 kontrolcülerden birinde sorun vardı. İlk etapta garanti olmayacağını düşünerek önemsememiştim, daha sonra bu konu vesilesiyle irtibata geçtim. Müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek cihazı yurt dışından aldığımı aktardım. Almanya'dan alınan cihazın garantisinin olduğunu, hatta cihazın 2 yıl garantisi olduğunu iletti. Bir yanlışlık olup olmadığını sorduğumda seri numarasından kontrol edip kaç gün kaldığını dahi aktardı. Yanlış hatırlamıyorsam İngiltere ve İrlanda dışındaki Avrupa ülkelerinden alınan cihazların garantisinin 2 yıl, konsol ile birlikte gelen kontrolcülerin garantisinin 1 yıl olduğu bilgisi verildi.

22 Ocakta servis kaydımı açarak mailime UPS'e vereceğim bir kod geldi. 29 Ocakta UPS ile iletişime geçip 30 Ocakta paketin teslim alınmasını istedim. 30 Ocakta UPS kapıya gelerek hiç bir ücret talep etmeden paketi teslim aldı. 31 Ocakta paket servise ulaştı. 5 Şubatta değişim cihazı gönderildiği bilgisi geldi ve 6 Şubatta sıfır paketinde kontrolcü elime ulaştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi p4mdut -- 27 Şubat 2019; 17:32:14 >
    |
    |

• Yarbay
    3673 Mesaj

Evet x. Fiyatı 1 euro arttırıp sabitlemisler. Sanırım bir indirim daha olacak. Olursa direk yapistiririm.

|
    |
    TheAssgardian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

RPG J-RPG Since 90s

"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so." - William Shakespeare
  • Binbaşı
    1189 Mesaj
    xbox one x ve gamepadi pazartesi yolladım. çarşamba servise ulaştı. perşembe konsolu ve gamepadi kargoya verdiler, bugün de elime ulaştı her ikisi de. gamepad sıfır kutuda geldi. konsolun kutusu servis kutusu ancak gelen cihaz sıfır gibi. ikisini de denedim herhangi bir sorun yok. adresten alınıp adrese teslim olması ve ücretsiz olması çok iyi. çok memnun kaldım bu hizmetten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StG 44 -- 8 Mart 2019; 18:25:13 >
    |
    |
    Xbox One S kullanıyorum, ısınma ve fan sesi problemim başladı, içini temizletmek için garantiye göndermek istiyorum ama onarım açarken mechanical noise diyince değişim falan diyor yardımcı olabilir misiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1189 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sametkir19

Xbox One S kullanıyorum, ısınma ve fan sesi problemim başladı, içini temizletmek için garantiye göndermek istiyorum ama onarım açarken mechanical noise diyince değişim falan diyor yardımcı olabilir misiniz
    tamir yok değişim ürünü yolluyorlar direk. gelen ürünler sıfırdan farksız.
    |
    |
    1 yıl önce aldığım xbox one s controller'ın RT tuşu takılma yapmaya başladı. Faturası,kutusu vs herşeyi duruyor ancak ürünü aldığımda kaydettirmemiştim. Girip kaydetmeye çalışıyorum seçeneklerde controller gibi bi ibare yok direkt xbox one s, xbox one x konsolları var? Garantiye nasıl yollayabilirim ben bu controller'ı?

Orijinalden alıntı: emmre129

1 yıl önce aldığım xbox one s controller'ın RT tuşu takılma yapmaya başladı. Faturası,kutusu vs herşeyi duruyor ancak ürünü aldığımda kaydettirmemiştim. Girip kaydetmeye çalışıyorum seçeneklerde controller gibi bi ibare yok direkt xbox one s, xbox one x konsolları var? Garantiye nasıl yollayabilirim ben bu controller'ı?
    0212 375 52 32 arayın.

|
    |
    18.04.2019 tarihinde gönderi firmaya ulaştı, sipariş işlendi.
    19.04.2019 tarihinde geri gönderildi.

böyle teknik servisle evlenilir be!
    |
    |

Orijinalden alıntı: emmre129

Selam hocam ne yaptın kolu?

Ben şunu öğrenmek istiyorum, kollari ve konsolu ayri kayit etmek gerekiyor mu?

Ben açılmamış kutu aldim amazon.de den almış satan arkadaş , digital faturasi emailimde bulunuyor. Musteri hizmetlerini arayarak garantiyi işletmek gerekiyor mu konsol ve aksesuarları için?

Big man, pig man, ha ha, charade you are

You well heeled big wheel, ha ha, charade you are

And when your hand is on your heart

You're nearly a good laugh,Almost a joker
  • Binbaşı
    1775 Mesaj

Önce microsoft ile iletişime geçtim bana kontrolcünün garantisinin 1 sene olduğunu söyledi ben inatla 2 sene olduğunu söyleyincede ülkenizdeki satıcı ile iletişime geçmem gerektiğini kendilerinin 1 sene garanti verdiğini söyledi. Zaten benim sorunum büyük bir sorun değildi kontrolcünün içini açıp temizledim RT tuşunun takılması geçti şuan bir sıkıntısı yok. Yukarıdaki arkadaşın verdiği numarayı arayarak bilgi alabilirsiniz.
    |
    |
    pudinkk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben forumdan 2. el olarak Xbox One S aldım bana satan arkadaş da sıfır olarak amazon.de'den almış ve hiç açmadan bu arkadaşa satmış. Konsol boştayken fan sesi şu arkadaşın konsolu gibi ses yapıyor https://www.youtube.com/watch?v=9YMcQlT5u0Y bu sorundan dolayı garantiye yollayıp değişim yaptırabilir miyim ?

Microsofta ürün kaydet kısmından cihazın seri numarasını girip kaydettim ve 2 Yıl garanti kapsamında olduğu yazıyor, daha önce kaydı yapılan bir cihaz tekrar kaydediliyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berbatine -- 5 Haziran 2019; 3:0:51 >

• Emekli Admin
    12769 Mesaj

Merhaba, bahsettiğiniz ses bir çok one s'de yaşanan (yaşamayan mutlaka vardır) bir durum.2 yıl önce sattığım one s konsolum'da vardı. Çok dikkat etmedikçe duyulmuyor. Cihazınızı garanti için gönderseniz, size değişim sonrası gelecek olan cihaz yenilenmiş bir cihaz olacak, yani (sıfır cihaz) verilmeyecek. Yerinizde olsam hiç uğraşmaz böyle kullanmaya devam ederdim.
    |
    |
    berbatine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yenilenmiş ürün kötü çıkabiliyor mu ?
    |
    |
    BeyazBüyü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şansınıza kalmış, nihayetinde başkasının kullandığı arızalı ürünü yenileyerek bir başka kullanıcıya gönderiyorlar. Ellerinde stok varsa "bazen, her zaman değil" sıfır cihaz gönderildiği oluyor.
    |
    |

Bir de ürün çift kollu versiyon ama ben 2. el tek koluyla beraber satın aldım. Garantiye gönderirken kolları da göndermem gerekiyor mu ?
    |
    |

Sadece konsolu gönderiyorsunuz. Kablo, gamepad vb. aksesuar göndermiyorsunuz.
    |
    |

Peki gelecek olan konsol ful kutu içeriği ile birlikte mi geliyor yoksa sadece konsol mu gönderiyorlar ?
    |
    |

Sadece konsol geliyor.

|
    |
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
izmir web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.