Şimdi Ara

XBOX ONE-XBOX SERİES X/S GARANTİ DURUMLARI(YURTİÇİ-YURTDIŞI) (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
960
Cevap
44
Favori
77.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İqor elektronik haftada 2 gün kargo gönderimi varmış ups ile microsoft temsilcisi iletti inş bu haftaya denk düşer

Gelen ürünlerde sıkıntılı bir durum oluyor mu sıfıra yakın mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18.01.2019 da ellerine ulaştı kargom. Bugün de bana teslim oldu. Kulaklık, joystick sıfır bandrollü. Xbox One S kutuda geldi. 4 gün içersinde kavuştum :)

XBOX ONE-XBOX SERİES X/S GARANTİ DURUMLARI(YURTİÇİ-YURTDIŞI)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Değişim konsolunuz da gönderildi mi ?

• Cebeccan C kullanıcısına yanıt
    Evet ben joystickle gamepadi bekliyordum çünkü garanti ve servisteki xboxın olduğu kısma takip numarası yazmamışlar

• Vayy iyi denk gelmiş

Ben aradım beklemedeyim hala. Bakalım bu hafta içi çıkar tahmini dediler

• Cebeccan C kullanıcısına yanıt
    Benim cihaz gitmisti servise. 2 hafta icinde geldi. Degisim yapilmis. Sifir degil gelen cihaz ama benim sifir aldigim konsol cok gurultulu calisiyormus onu ogrendim. Yeni cihazin fani zor duyuluyor. Simdilik bir problem yok cok sukur

• Beyler yeri mi bilmiyorum ama başka yer bulamadım. Ben Xbox one i 2. El daha dün aldım.

Sorum şu . Üründe fan sesi çıkmasi normal mi? Yani oyun oynarken 1.5 2 mT mesafede yim ama fan sesini duyuyorum. Yani öyle çok aşırı tüm odayı kaplayan bir şey yok tabi . Mesela bir PS3 lerin o sorunlu olan kasaların ki gibi ses değil :). Ama dikkatimi fan sesine verdiğim de pervanenin sesini duyuyorum. Sizce sorun edecek bir durum mu ?

Ve 2. Bir sorum . Aleti kapat dediğim de hemen

kapanmiyor uyku moduna alıyor (güç tasarrufu modu açık) adaptörde turuncuu ışık yanmıyor ben konsolun o Xbox simgesine basınca kapanıyor anca ve öyle turuncu yanıyor. Ve kapanana kadar bu cızırtı sesi geliyor içinden. Ama normal konsol açıkken öyle bir cızırtı sesi yok yani yok derken şöyle; açıkken çok nadir oluyor o cızırtı 5 6 saat full açık mesela alet 1 2 kez duydum. genelde aleti kapattığım da var o cızırtı tiz sesi yani.

Cevap verenler olursa cidden çok sevinirim :)

• Salvatuon kullanıcısına yanıt
    Şimdi ben bununla ilgili soru sormuştum hocam şimdi gördüm yazdığınızi :).

• Geçen gün 18 gündür kullandığım garantinin yolladığı gamepad bozuldu. Sağ analog kendiliğinden yukarı itiyordu (%64 oranında) ve tuşların 2 kez algılıyordu. Daha sonra garantiye yollamak için internet üzerinden kayıt oluşturmaya çalıştığımda hata aldım. Eğer bu ekranı görüyorsanız garantiniz geçersiz, altında da müşteri hizmetleriyle konuşun yazıyordu. Ben de garanti yok nasılsa diyip içini açtım maalesef. Sonra yapamadım... müşteri hizmetleriyle chat üzerinden yazıştım ve kargoya ve kayıt oluşturdular. Pazartesi kayıt oluşturduğum UPS bugün zar zor geldi ve benden 49TL kargo parası istedi?! Ben de karşı ödemeli yolladım mecburen. Pek umut etmiyorum garantinin kabul edeceğinden fakat bi şansımı deneyeyim dedim...Ya neden UPS göndermeliyiz anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A773460ED -- 14 Şubat 2019; 2:48:47 >
  • Xbox turkiye artik kumandalar icin garanti donemini 1 yil yapmis. Konsol icin 2 yil. Boyle sacma bir sey mi olur? Neymis aksesuarlar icin 1 yil garanti sagliyorlarmis. Benim garanti haziranda bitiyor. Kumanda icin tamir fiyati da 200 kusurmus. 1 yil garanti icinde olan varsa kumandayi gondersin

• quote:

Orijinalden alıntı: Cityzens

Xbox turkiye artik kumandalar icin garanti donemini 1 yil yapmis. Konsol icin 2 yil. Boyle sacma bir sey mi olur? Neymis aksesuarlar icin 1 yil garanti sagliyorlarmis. Benim garanti haziranda bitiyor. Kumanda icin tamir fiyati da 200 kusurmus. 1 yil garanti icinde olan varsa kumandayi gondersin
    Dinleme kardeşim onları. Eğer aradığında konuşmanın dinlenmemesini istiyorum diyorsan ondan yapıyorlar şahsi görüşüm. Sen gir xbox.com a ordan kendin oluştur kaydını yolla. Bu arada ARTIK AKSESUARDA KARGO PARASI ÖDEMENİZE GEREK YOKMUŞ BİLGİNİZE.
  • Selam arkadaşlar yeri burası mı bilmiyorum ama iki sorum olacak başka konu varsa yönlendirirseniz sevinirim.

1. Amazon almanyadan alacağım garanti burada geçiyor mu?

2. Yurtdışı alımında sorun çıkıyor mu? Pillerden dolayı vs yanıcı madde vs diyorlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

Selam arkadaşlar yeri burası mı bilmiyorum ama iki sorum olacak başka konu varsa yönlendirirseniz sevinirim.

2. Yurtdışı alımında sorun çıkıyor mu? Pillerden dolayı vs yanıcı madde vs diyorlar mı?
    Bu sorulara detaylı bir yanıt bende beklemekteyim.
  • Urahara0 kullanıcısına yanıt
    Uluslar arası 1 yıl garantisi geçerli diğer soru için cevabı bilmiyorum
  • quote:

Selam arkadaşlar yeri burası mı bilmiyorum ama iki sorum olacak başka konu varsa yönlendirirseniz sevinirim.

Bence riske girmeye gerek yok, kur zaten aşırı arttı pek bir fark kalmadı Amazon Almanya ile TR satışları arasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: W

Bence riske girmeye gerek yok, kur zaten aşırı arttı pek bir fark kalmadı Amazon Almanya ile TR satışları arasında

Alıntıları Göster
    2550 alınıyor beyaz kasa özel sürüm. Trde daha uygunu varsa tercih ederim tabi ki

• quote:

2550 alınıyor beyaz kasa özel sürüm. Trde daha uygunu varsa tercih ederim tabi ki

Alıntıları Göster
    X ise kaçırma derim.
  • Amazon.de'den aldığım Xbox One S ile birlikte gelen 2 kontrolcülerden birinde sorun vardı. İlk etapta garanti olmayacağını düşünerek önemsememiştim, daha sonra bu konu vesilesiyle irtibata geçtim. Müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek cihazı yurt dışından aldığımı aktardım. Almanya'dan alınan cihazın garantisinin olduğunu, hatta cihazın 2 yıl garantisi olduğunu iletti. Bir yanlışlık olup olmadığını sorduğumda seri numarasından kontrol edip kaç gün kaldığını dahi aktardı. Yanlış hatırlamıyorsam İngiltere ve İrlanda dışındaki Avrupa ülkelerinden alınan cihazların garantisinin 2 yıl, konsol ile birlikte gelen kontrolcülerin garantisinin 1 yıl olduğu bilgisi verildi.

22 Ocakta servis kaydımı açarak mailime UPS'e vereceğim bir kod geldi. 29 Ocakta UPS ile iletişime geçip 30 Ocakta paketin teslim alınmasını istedim. 30 Ocakta UPS kapıya gelerek hiç bir ücret talep etmeden paketi teslim aldı. 31 Ocakta paket servise ulaştı. 5 Şubatta değişim cihazı gönderildiği bilgisi geldi ve 6 Şubatta sıfır paketinde kontrolcü elime ulaştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi p4mdut -- 27 Şubat 2019; 17:32:14 >

• Evet x. Fiyatı 1 euro arttırıp sabitlemisler. Sanırım bir indirim daha olacak. Olursa direk yapistiririm.

• xbox one x ve gamepadi pazartesi yolladım. çarşamba servise ulaştı. perşembe konsolu ve gamepadi kargoya verdiler, bugün de elime ulaştı her ikisi de. gamepad sıfır kutuda geldi. konsolun kutusu servis kutusu ancak gelen cihaz sıfır gibi. ikisini de denedim herhangi bir sorun yok. adresten alınıp adrese teslim olması ve ücretsiz olması çok iyi. çok memnun kaldım bu hizmetten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StG 44 -- 8 Mart 2019; 18:25:13 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.