Şimdi Ara

XBOX ONE-XBOX SERİES X/S GARANTİ DURUMLARI(YURTİÇİ-YURTDIŞI) (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
960
Cevap
44
Favori
77.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nhtgrck

Bu mesaj silindi.
    Evet siz karşılıyorsunuz kargoyu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir adet xbox one s ve gamepad aldım ben faturalı 2 yıl mediamarkt
    şimdi siteden girince cihaz çıktı ama gamepadler çıkmadı seri no geçersiz falan yazdı
    gamepad kutulu falan yine faturalı
    ayrıca cihaz 1 yıl gözüktü
    biraz kafam karıştı

---------

Müşteri temsilcisi ile aradım ilgileniyorlar arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 25 Mayıs 2018; 16:20:48 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyoid -- 28 Mayıs 2018; 22:24:45 >
  • 500 GB FAT kasam bozuldu, ağ özellikleri çalışmıyor ve onarıma göndermeniz gerekecek yazıyor. Değişim ürünü için çevrimiçi 518 TL istiyorlar ancak FAT kasa mı yollayacaklar yine yoksa S ya da X mi?
  • Arkadaşlar xbox servis kaydı oluşturdum müşteri temsilcisiyle görüştüm. xbox da yüklenme hataları oluyo. donuyo kendi kendine. 3. kez sıfırlama yaptım. yükleme yapmıyor. müşteri temsilcisi harddisk problemi var dedi. sadece harddisk mi değişiyor dedim. şöyle anlattı sizin cihazınız alınacak. parçalara ayrılacak. sağlam parçaları geri dönüşüme verilecek. bozuk olanlar atılacak. size yeni cihaz göndereceğiz dediler. yeni cihaz ise geri dönüşümden gelen parçalarla birleştirilmiş, sizin cihazınız muadili bişey olacak dedi.
  • Microsoft müşteri hizmetleri içerisinde en iyi ve en hızlı çalışan sayılı şirketlerdendir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pil bölümündeki vida girişinin üzerinde bulunan etikette delik açılı bir gamepad'im var.

Kısaca bozuk olan kumandayı yapmaya çalışacaktım. Vida yerini buldum ama vazgeçtim. Sizce bunu değişirler mi? Ve kargo ücreti alıyorlar mı?
  • claswan kullanıcısına yanıt
    Şansını dene hocam.Kolun kargo ücretini sen vericeksin.
  • Xbox one x alalı daha bir ay olmadı. Cihaz oyun esnasında donuyor ve menüye atıyor bazen reset atmak zorunda kalıyorum. böyle sorun yaşayan oldu mu?

örnek vermesi açısından aynı sorun ile karşılaşıyorum.https://www.youtube.com/watch?v=MlBCrEOo0NI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xdian -- 18 Kasım 2018; 12:46:43 >
  • Hocam Turkiye Xbox Garanti konusunda destek veriyor.Hemen Garantiye gonderin yenisi ile değiştirsinler.

https://support.xbox.com/tr-tr/browse/xbox-one/warranties-and-repair
  • Arkadaşlar merhaba xbox one kontrolcüsüne sahibim pc de kullanıyorum an itibariyle LB tuşunda takılı kalıyor A tuşunda da bazen problem oluyordu çok önem göstermiyordum.
    Cihazı HB'den ekostok satıcısından aldım. Elimde fatura mevcut.
    Cihaz 6 aylık.
    Garanti için ne yapmam gerek bilgi verebilecek varmı?
    Cihazı MS'nin sitesine kayıt ettiremiyorum yada kontrolcüler kayıt ediliyor mu bilmiyorum da aşağıda ki şekilde cihazın seri no girdiğim zaman hata alıyorum.

Üzgünüz. Şu anda talebinizi çevrimiçi olarak işleme koyamıyoruz. Lütfen yardım için Microsoft Desteği ile iletişime geçin. (9ojW3io9D0+6BoGE.25)
  • Garanti kapsamındaki fat Xbox One'nı cüzi bir ücret karşılığında One S ile yenileyebiliyor muyuz ? Eskisini getir, yenisini al misali ?

Bir de iç temizlik yapılması için cihazı garantiye verebiliyor muyuz yoksa sadece teknik arızalara mı bakıyorlar ? Cihazı alalı bir yıldan fazla oldu ve fanında mutlaka toz birikmiştir. Garanti kapsamından çıkacağından dolayı kendim içini açıp tozunu çekmek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funder -- 24 Kasım 2018; 4:32:1 >
  • Gamepadlar kayıt ettirilemiyor.
    Faturalı ürünler 1 yıl garanti kapsamında, müşteri destek sadece haftaiçi çalışıyor.
    Pazartesi servis kayıt işlemi yapabilirsin.
  • Akhenaten34 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır dostum çok teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Funder kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi bir kampanya yok.
    Eğer cihaz normal bir ev ortamında kullanıldıysa, şaşılacak şekilde fanda çok az bir tozlanma oluyor.
    Cihazın tasarımı o konuda çok iyi. Arkadaşın cihazını açtığımız için bu konuda tecrübeliyim. Hiç gerek yok düşündüklerinize.
  • Ben türkiyeden aldığım xbox için görüştüm kayıt oluşturdu çek cumhuriyetine gidicek 2. el yenilenmiş ürün gelecek falan dedi bende ucuza aldığım için ses etmedim stok bitti tr de değişim şansım yok. Bazı arkadaşlar gönderdim 3 gün sonra sıfırı geldi diyor bu eski bir hizmet mi anlamadım.
  • One kolu var. İlk aldığımdan beri lt tuşuna basınca gırc gırc ses geliyor göndersem değişim olurum. Birde garanti 2 yılmı 1 yılmı

• quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Ben türkiyeden aldığım xbox için görüştüm kayıt oluşturdu çek cumhuriyetine gidicek 2. el yenilenmiş ürün gelecek falan dedi bende ucuza aldığım için ses etmedim stok bitti tr de değişim şansım yok. Bazı arkadaşlar gönderdim 3 gün sonra sıfırı geldi diyor bu eski bir hizmet mi anlamadım.
    Merhaba, cihazınız geldi mi?
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Merhaba geldi kullanmadım ama sıfır gibi bir cihazdı. Çok uzun bir süre de beklemedim evden aldılar eve geldi güzel bir hizmetti.

• Arkadaşlar xbox one s'le beraber verilen kolu garantiye vermek istedim ama aksesuarlarda garantinin 1 yıl olduğunu iddia ediyorlar. Konsolu Vatan'dan almıştım. Şimdi nasıl bir yol izleyebilirim ?
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.