Şimdi Ara

XBOX ONE-XBOX SERİES X/S GARANTİ DURUMLARI(YURTİÇİ-YURTDIŞI) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
960
Cevap
44
Favori
77.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ups kargoyu aradım kurye çağırmak için karşı ödemeli olacak diye 6 haneli gönderi kodu istediler siz nasıl hallettiniz, kurye çağırma ve gönderim işlemlerini?
  • Beyler cihazi 2.el almistim garantili kaydetmeye calisirken kaydedilemedi birkac dk sonra deneyin yaziyor acaba ilk sahibi kaydettigi icin mi ? Oyleyse nasil halledebiliriz?
  • öyleyse sahibine söyleyeceksin o hesabındaki ilişkiyi kaldıracak
  • berky88 kullanıcısına yanıt
    Hallettik netten onar vs dedik e posta mi beklememiz lazim su an?
  • Arkadaslar simdi ups ile karsi taraf odemeli gobdericen bunun icin herhangi bir kod vs almiyotuz degil mi ms den.
  • Xientina kullanıcısına yanıt
    Konsol tamirden geldi kapanma sorunu düzelmiş ama bu seferde oyun oynarken oyunların hepsi donuyor,dashboarda atıyor,arada restart atıyor konsol.

2 aydan fazla bir süredir konsol serviste,3. kez bugün kargolayacağım yine.Üstüste 3 kere...Hep bozuk konsol hep bozuk,artık sıkılmaya başladım.Garantimin 2 ayı çöpe gitti,hemde 2 aydır konsolsuzum.Nasıl bir şanssızlık var bende anlamadım...
  • Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    Bende sebepsiz yere bayadır kapanmıyor hocam sadece fan biraz sesli çalışıyor hala alıştım ona da bi problemim kalmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar gonderdik gamepad'i karsi odemeli kabul etmiyorlarmis ilk defa duyuyorum boyle bisiy kiytirik siteler bile garanti durumunda karsi odemeli aliyor.
  • Edit. Kargodan bahsediyorum beni âradilar gidip odeyin diye.
  • Hangi kargoyla gonderdiniz
  • Yazılanları az çok okudum. Benim gamepadin garantisi 27 Ocak'ta bitecek ve RB tuşu çalışmıyor. Bu gamepadi Teknosa'dan almıştım ben MS'nin siteye girince kabul etmiyor seri numarasını. Şimdi Teknosa'ya mı gideyim yoksa MS'nin canlı chatine bağlanıp durumu mu anlatayım ne yapayım bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

Konsol tamirden geldi kapanma sorunu düzelmiş ama bu seferde oyun oynarken oyunların hepsi donuyor,dashboarda atıyor,arada restart atıyor konsol.

2 aydan fazla bir süredir konsol serviste,3. kez bugün kargolayacağım yine.Üstüste 3 kere...Hep bozuk konsol hep bozuk,artık sıkılmaya başladım.Garantimin 2 ayı çöpe gitti,hemde 2 aydır konsolsuzum.Nasıl bir şanssızlık var bende anlamadım...

xbox türkiye de servis de süper hacıt ya bozuk gamepad i alıp yenisini veriyo ya daha napıcak adamlar hacıt ya süper adamlar ya

• Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu durum gerçekten senin şanssızlığın inşallah bu sefer düzgün bir konsol gelir. Ben bir kere konsol bir kere de gamepad gönderdim çok memnun kaldım hatta konsol 35 gün serviste kaldı diye 3 ay live hediye ettiler bide forza 6 kodu geldi.
  • jamie35 kullanıcısına yanıt
    Bu servisin sorunu,gelen her xbox nasıl sorunlu olabilirki?

Artık son deneyişim,bundada bozuk cihaz gelirse,demekki bunlar tamir edip ikinci el ürünleri postalıyor ki tamir bile edememişler.

Sıfır ürün yolluyorlarsa eğer durum daha vahim o zaman,fabrikasyon sorunu var demektir.

1.Konsol sesli çalışıyordu,değişim talep ettim.(45 gün sonunda yeni konsol geldi.)

2.Konsol ısınma problemli geldi direk,cihaz ısınıp ısınıp 5 dk da bir kapanıyordu.(Bu konsolu gönderdikten 5 gün sonra yenisi geldi.)

3.Konsol geldiğinde hemen bf1 yükleyip oyuna girdim,konsol resmen bfyi kaldıramamış gibi tepki veriyordu,eski pc zamanlarımı hatırladım.Sürekli donup dashboarda atsa gene iyiydi,konsol kendini kapatıp yeniden başlatıyordu.Sanırım gpu yada hddsin de problem vardı.

4.Konsolu beklemedeyiz.(Eğer stok sorunu yoksa,bu hafta geleceğini düşünüyorum...)
  • bende kolu göndereli bir buçuk hafta oldu. Arıza kaydı oluşturduğumuz linkde hiçbirşey gözükmüyor. Süreç nasıl işliyor.
  • muratdm M kullanıcısına yanıt
    Yurtici.
  • Arkadaslar kargonun parasini odedikten 8 gun icinflde sanirim kontrolcu geri geldi. 3.5mm siyah gamepad gondermistim one s beyaz yollamislar gercekten 3.5mm siyah ilk bastakinr gore gelismisti ama bu cok daha iyi geldi.Tek sıkıntı eskiden kullandigim xbox sarj kiti pillerinin yeni kumandaya uymamasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yakın zamanlarda servise ürün gönderip alabilen var mı iki hafta oldu gamepad ve konsolu yolladım hala bir gelişme yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aérosmith -- 21 Ocak 2017; 23:11:18 >
  • Merhaba, merak ettiğim konu cihazı Satın aldık ve sisteme 3 ay sonra kayıt ettik, garanti süresi hangi tarihte başlıyor,satan firma mı bildiriyor bu cihaz şu tarihte satıldı diye? Bimekste 1 tb Xbox one s almayı düşünüyorum, garanti ithalatçı firma Aral yazıyormuş normal mi,yoksa Microsoft olanı var mı?Bazı serilerinde fan çok ses çıkartıyor deniliyor, böyle bir durumda bahsettiğiniz gibi cihazı rahatlıkla değişim yapabilir miyiz? Konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler

• Ben mediamarkt dan aldım cihazı.biryere kayıt ettirmem gerekiyormu?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.