Şimdi Ara

XBOX | Dijital Ortaklık, Oyun ve Hesap Satış & Takas Grubu (505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oristano Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
52.677
Cevap
1.399
Favori
2.777.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
203 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
74. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyun : ELEX ,https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/elex/bnjjgrcsh3rm
    Türü: Rpg
    P1-P2: P2
    Fiyat: Takaslık
    İletişim: PM
    Diğer hak: Bende

Her türlü takas teklifi değerlendirilir.
  • valentine71 V kullanıcısına yanıt
    Hocam Xbox u yeni aldığım için soruyorum; sen bu oyunların haklarını teker teker kardeşlik yapmak için her birine ayrı ayrı outlook hesabı açtın değil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skom

Hocam Xbox u yeni aldığım için soruyorum; sen bu oyunların haklarını teker teker kardeşlik yapmak için her birine ayrı ayrı outlook hesabı açtın değil mi?

Evet hocam, tamamını ayrı hesaplar açarak alıyoruz kardeşlik yapabilmek için. Tek bir hesapta birden fazla oyun olursa kardeşlik yapacak arkadaşlara her zaman uymayabiliyor oyun listesi. Hesabı paylaşacak arkadaş bulmak da zorlaşıyor elbette çoklu oyun bulunan hesaplarda.

Edit: Yeni olduğunuzu söylediğiniz için belki bilmiyorsunuzdur diye paylaşıyorum, bu siteden farklı Xbox storelarındaki fiyatları görebilirsiniz:https://xbox-store-checker.com/en/

Hong Kong, Rusya ve bazı başka store' larda oyunlar TR store' a göre daha ucuz olabiliyor, bu store' lardan da gift kart ile alışveriş yapma yöntemleri var, bunların forumda başlığı olacaktı.

ABD store' unun en ucuz olduğu durumlarda da Amazon üzerinden dijital kart ya da oyun alabilirsiniz.

Muhtemelen daha detaylı bilgi olan, rehber benzeri bir başlık mevcuttur forumda bir yerde. Bulursanız bir göz gezdirin. İlk zamanlar piyasayı araştırmadan gaza gelip TR store' dan bir iki tane pahalı oyun almıştım elimde patlamıştı :( Aynı duruma düşmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valentine71 -- 14 Kasım 2017; 5:38:34 >

• valentine71 V kullanıcısına yanıt
    Çok sağol hocam çok güzel anlatmışsın.FIFA ya ve üyeliklere çok harcadım ben de ama diğer store larda da farklı değildi rakamlar.diğer store lardan alışverişe MS önlem aldı diye okumuştum ama tam emin değilim tekrar bakmak lazım. Sağolasın hocam.

• Takaslık Assasins Creed Syndicate p1.
    Takaslık DOOM p2

(banka hesabım olmadığı için satılık değil sadece takaslıktır)

not: ps4 oyunlarıyla da takas olur
  • Black Friday indirimleri yaklaştı konuyu destekleyelim dostlar, bir elin nesi var iki elin sesi var misali. İyi oyunlar.
    https://forum.donanimhaber.com/microsoft-xbox-black-friday-indirimleri-17-27-kasim-2018--129878900

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LENASSO -- 14 Kasım 2017; 17:4:59 >
  • skom kullanıcısına yanıt
    Rica Ederim hocam, hayirli gunler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınık NFS Payback p1 yada p2

Satilik Forza Horizon 3(blizzard+2 car pack+vip)+forza 6+fifa 17

60TL

• Satılık Dead Rising 4 P1 hak
    Fiyat:40 TL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deathcallsdeath kişisinden ea access 1 yıllık p1 aldım,ancak yeni konsola girerken cep tel sordu kod için,ulaştım ancak p2 sahibine yönlendirdi,p2 sahibi 'DarkTranqlty' kendisine ait olmadığını söyledi cep no sunun,bu aldığım kişi de 2 gündür cevap yazmıyor,biz yandık siz yanmayın arkadaşlar.

https://forum.donanimhaber.com/profil/814208 profili bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asabopp -- 15 Kasım 2017; 9:20:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SATILIK Resident Evil 7 (P1) - 45 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku_20 -- 15 Kasım 2017; 0:25:58 >
  • Takip

• fifa 18 p1 yada p2 farketmez

• DENİZLİ kardeşlik yapmak için xbox one kullanıcıları pm atsın ACİL
  • Alınık Destiny 2 P2 Hesap.

• 1 er yıllık gold live, ea access ve ana oyun olarak FIFA 18 bulunan hesabımın P2 sini verebilirim.İletişim için PM.

• Elimde 1 aylık game pass üyelik kodu var 1 aylık EA Access kodu ile takas yapabilirim.

CoD WWII satışı devam ediyor.

• Takaslık Assasins Creed Syndicate p1.
    Takaslık DOOM p2

not:xbox one oyunlarıyla da takas olur, ps4 oyunlarıyla da takas olur farketmez
  • Fifa 18 p2 arıyoruz..
  • Forza horizon 3 ariyorum

• 
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.