Şimdi Ara

XBOX | Dijital Ortaklık, Oyun ve Hesap Satış & Takas Grubu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52.645
Cevap
1.400
Favori
2.774.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
203 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

çift hak primary ve secondary kardeşlik yapılmamıştır mail adresi ve şifresi ile birlikte komple hesap verilcektir

120 tl ödeme hesaba eft paypal için gelmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFruit -- 13 Ocak 2015; 16:22:00 >
  • Xbox ın yanında gelen açılmamış halde Fifa15 kodu nekadara satılır piyasa değeri nedir?

Almak isteyen var ise takas konusuna da açığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daywalkerr -- 13 Ocak 2015; 16:59:13 >
  • Merhaba arkadaşlar. . Xbox'ın yanında Assasins Creed Black Flag ve Assasins Creed Unity oyununun kodunu verdiler.Black Flag oyununu kullandım. Eğer sizinde kullanılmamış kodlu oyununuz varsa Assasins Creed Unity'yi takas etmek isterim.
  • Satılık xbox one -Ac Unity+Black flag kod 70tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xdian X kullanıcısına yanıt
    fifa15 açılmamış kodu ile takas düşünürmüsünüz
  • Nakit düşünüyorum, yinede teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xdian -- 14 Ocak 2015; 8:55:24 >
  • 1 adet sunset overdrive + bonus download kodu (85TL).

SATILMIŞTIR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsirin -- 14 Ocak 2015; 15:11:04 >
  • CALL OF DUTY ADVANCED WARFARE

HESAP SAHİNBİ VE HESAPTAN OYUNU İNDİREN BENİM PRİMARY VE SECONDARY OLMAK ÜZERE ÇİFT HAK OLARAK VERİLCEK

KESİNLİKLE KARDEŞLİK YAPILMAMIŞTIR

LİVE HESABI VE HESABA BAGLI HOTMAİL MAİL HESABI ŞİFRESİ İLE VERİLCEK

SİZDE TANIMLI CEP TELEFONU VE ALTERNATİF MAİL TANIMLAR KOMPLE GÜVENCE ALTINA ALABİLİRSİNİZ

İSTERSENİZ ALDIKTAN SONRA SECONDARY SONRADAN SATABİLİRSİNİZ BAŞKA BİRİNE

FİYAT 110 TL OLDU SON VE PAZARLIKSIZ FİYATTIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFruit -- 14 Ocak 2015; 22:39:10 >
  • Gta p2 satan var midir ?

• satılık tomb raider define edition hesabı.Alan kişi bildiğim kadarıyla 2 hakkında sahibi olacaktır.İstediğim fiyat 25 tl .
  • arkadaslar şimdi bu kardeşlik olayını ben hiç çözemedim gerçekten kardeşimle gta 5 alıp oynamak istiyoruz kardeşlikle 2 oyun yerine 1 oyun almıs olucaz ama nasıl yapıcaz sıkıntı cıkarırmı bilmiyoruz online oynamak istiyoruz arkadaslarla....bi yardımcı olursanız cok sevinirim...
  • Gerara G kullanıcısına yanıt
    İyi günler asasin cred unitye forza 5 kutulu verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakanfzl -- 22 Ocak 2015; 23:31:30 >
  • Satılık veya takaslık TITANFALL

kendim aldım hesaptan oyunu. herhangi bir kardeşlik yapılmamıştır. Tekliflere açığım.
  • HESABIMDA FORZA 5 BULUNMAKTA DAHA ONCE KARDESLIK YAPILMADI

HESABI X360 DA KULLANIYORUM TAKAS VE SATIS TEKLIFLERINE ACIGIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacosliTR -- 23 Ocak 2015; 20:06:20 >
  • Hiç açılmamış vaziyette konsolun yanında gelen FİFA 15 ve FORZA 5 kodları vardır. İlk kullanan siz olacaksınız.

FİFA 15: 90 TL
    Forza 5: 85 TL
  • GTA V ve Forza Horizon 2 arıyorum. Satılık hesaplarla çok uygun bir fiyat olmadıkça ilgilenmiyorum. Dijital kod veya kutulu olmalı. Satıcı çıkarsa fiyat konuşuruz.
  • arkadaslar merhaba,

onceden soruldu ise mazur gorun lutfen.

kutulu cdli oyunlarda kardeslik mumkunmudur? benim aldigim forza horizon cdli oyundan kod da cikti bu normalmi? bu kodla kardeslik mumkunmu?

tum sorular cevaplanabilirse mutlu olurum.

iyi forumlar.
  • vadu V kullanıcısına yanıt
    pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auron88 -- 26 Ocak 2015; 10:37:19 >
  • auron88 kullanıcısına yanıt
    Kutulu oyunlarda kardeşlik olmuyor. Oyunu oynayabilmen için cd şart. İçinden çıkan kod ise büyük ihtimalle bonus falandır.

Oyuna kaç lira istiyorsunuz ? Ankara 'da elden alışveriş yapma imkanı olur mu ?
  • gsirin kullanıcısına yanıt
    1 pazar kullanilmis kutulu forza horizon 2 mevcuttur.

hocam vadu arkadasimizla satis icin gorusuyoruz. oyunu 7 subatta tr ye yollayabilecegim sonrada oradan arkadasa kargolayacagim.

fiyat 80 TL+kargo.

ucreti EFT olarak aldiktan sonra kargolanacak. simdilik durum bu, vadu vazgecer ise ankaraya ayni sartlarla yollayabilirim. (aslinda ankaraliyim ama tr ye gidecek arkadas istanbula gidiyor.)

bu sartlarla almayi dusunen olur ise istedigi bir oyunuda buradan aldigim fiyatiyla forzanin yaninda karsiz sekilde gonderecegim.

fiyatlari anlamak icin xbox rusya store a bakabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.