Şimdi Ara

XBOX | Dijital Ortaklık, Oyun ve Hesap Satış & Takas Grubu (1253. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
52.678
Cevap
1.399
Favori
2.777.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
203 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
85. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 12511252125312541255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyun adı: Call of Duty Modern Warfare
    P1-P2: P2
    Fiyat: SATILDI
    İletişim: PM
    Ödeme: Enpara
    Diğer Hak: forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku_20 -- 25 Ekim 2019; 17:24:10 >
  • Alinik Minecraft

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evcii

Sekiro P1
    Remnant P2
    İki oyun 70 TL
    Sekiro kayzer - soze satılmıştır
    Remnant constantine 1982 hediye edilmiştir

• Zbtfı nickli şahıs NBA 2K19 hesabını P1’i alıp kendince P2’yi de aldığını söyleyerek hesabın şifresini değiştirerek kendine geçirmiş ve P2 sahibi hyoid arkadaşımızı mağdur etmiştir . Bu Zbtfı adlı şahıs daha 5 gün önce foruma üye olmuş kendisi ne olduğu belli değildir böyle bir şahısa oyun satılmaz ama böyle insana JESKO adlı kişi oyun satmıştır . Ne olduğu belirsiz insanlara sırf para kazanacam hesap elimden çıksın diye oyun satamazsınız , ayıptır kime ne satıyorsanız dikkat etmek zorundasınız .

Bu konuda daha önce de söylemiştim , bu konuda oyun alışverişlerinde belirli şartlar gerekiyor . Her gelen üyeye güvenip oyun alımı alınıp satılmaz . Bakın kaç kişinin elinden geçiyor bu oyunlar güven sarsılmaya devam ederse bu konu patlar . Onun için oyun alıp satarken en az 50 mesaj sayısı , ve kişinin üyelik tarihine bakarak oyunları satın veya oyun satın alın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MambaVino -- 25 Ekim 2019; 16:2:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Zbtfı nickli şahıs NBA 2K19 hesabını P1’i alıp kendince P2’yi de aldığını söyleyerek hesabın şifresini değiştirerek kendine geçirmiş ve P2 sahibi hyoid arkadaşımızı mağdur etmiştir . Bu Zbtfı adlı şahıs daha 5 gün önce foruma üye olmuş kendisi ne olduğu belli değildir böyle bir şahısa oyun satılmaz ama böyle insana JESKO adlı kişi oyun satmıştır . Ne olduğu belirsiz insanlara sırf para kazanacam hesap elimden çıksın diye oyun satamazsınız , ayıptır kime ne satıyorsanız dikkat etmek zorundasınız .

Bu konuda daha önce de söylemiştim , bu konuda oyun alışverişlerinde belirli şartlar gerekiyor . Her gelen üyeye güvenip oyun alımı alınıp satılmaz . Bakın kaç kişinin elinden geçiyor bu oyunlar güven sarsılmaya devam ederse bu konu patlar . Onun için oyun alıp satarken en az 50 mesaj sayısı , ve kişinin üyelik tarihine bakarak oyunları satın veya oyun satın alın .
    Zbtfı nickli arkadaş p2 hakkını xhusenhox adlı üyeden aldığını söylüyor ancak p2 sahibi MambaVino. Yani biraz karışık bir durum. Oyun alım satımı yaparken yeni üye olmuş kişilere tek hak satışı yapılmamalı.

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    selamlar aynı serefsızlıgı red dead hesabımda yasadım aynısını.gerızekalı bunlar gercekten.herseyı degıstırdım sımdı.sec alanı da yaktılar p1 kendını yapan da
  • p1 yada p2 satış yapılan kişinin telefon numarası da alınmalı ve ordan konuşulmalı ilk başta.
    böyle saçma sapan dolandırıcılık yapan kişilerin bilgileri forumda yeni bir konu altında yazılmalı.
    ve başkası oyun satarken yada alırken burdaki bilgilerden kontrol etmeli kişinin geçmişi temizmi diye
    şahsen ben sadece çift hak oyun alıp satma derdindeyim p1 p2 olayları milet çok el değiştiriyor sorun
    çıkıyor.
  • Assassin's Creed Origins Gold Edition P1
    40 TL

Watch Dogs Gold Edition P1
    30 TL

Little Nightmares Complete Edition P2
    10 TL

Thronebreaker P2
    30 TL
  • Yeni uye diye niye insanlari ayiriyorsunuzki yeni uye olabilir ama konuya hakimde olabilir! eski uyelere sesleniyorum zamaninda sizde yeni uye oldugunuzda boylemi yaptilar acaba devrecilikmi yapiyorsunuz hayirdir ? yeni uyeyim ve alis veris yaptim hatta bedavaya oyunda verdim ama milletten oyun isterken cekiniyoruz.. p2 kullanicalar genelde madur oluyor cunki p1 satan arkadas aliciya butun bilgilerini vermekle kalmiyor sifre yenilemede telefon nosunu alip onun uzerine kaydediyor ve boylece p2 alan arkadas sifre degisince madur oluyor...sonra biz p2 almak istedigimizde sacma sapan yok eski uye degilsin yok arkadasin yok olmasa ne ben ne yapabilirimki ne sifre yeniliyebilirim nede p1i elde ederimm..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Zbtfı nickli şahıs NBA 2K19 hesabını P1’i alıp kendince P2’yi de aldığını söyleyerek hesabın şifresini değiştirerek kendine geçirmiş ve P2 sahibi hyoid arkadaşımızı mağdur etmiştir . Bu Zbtfı adlı şahıs daha 5 gün önce foruma üye olmuş kendisi ne olduğu belli değildir böyle bir şahısa oyun satılmaz ama böyle insana JESKO adlı kişi oyun satmıştır . Ne olduğu belirsiz insanlara sırf para kazanacam hesap elimden çıksın diye oyun satamazsınız , ayıptır kime ne satıyorsanız dikkat etmek zorundasınız .

Selam ben JESKO. NBA 2K19 P1 sahibi bendim ve P1 olarak oyunu Zbtfı ya sattım. Prensip olarak P1 hesap kime satarsam satayım hesabı o kişinin üzerine yaparım yoksa P2 den bir farkı kalmaz. Ben oyunu P1 alırken P2 hakkı xhusenhox daydı hyoid de nerden çıktı onu anlamadım? Sonra P1 sahibi Zbtfı P2 hakkıda almak için xhusenhox’a mesaj atmış ve P2 hakkıda satın alarak çift hak edinmiş olmuş kanıtı da buradadır.

Özetlersek; hyoid nickli arkadaşın hesap üzerinde hiçbir hakkı gözükmemektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 25 Ekim 2019; 21:0:20 >

• 13 ay gamepass ultimate
    p2 hak
    80 tl

diğer hak bende
  • SATILIK

FIFA 19- P2

25 TL

• 50 Tl
    GTA 5
    P1

• BLOODSTAİNED RİTUAL OF THE NİGHT P2
    FİYAT:30

JUST CAUSE 3 ve UFC 2 P2 (TEK HESAP)
    FİYAT:10TL

Devil May Cry 4 SPECIAL EDİTİON HUMBLE BUNDLE P1
    FİYAT:10

DOOM P2
    FİYAT:10TL
  • ALINIK

FIFA 20 P1
    COD MW P1

p2 ler için de teklif alabilirim
  • Alınık P1 GamePass Ultimate.
    Almayı düşünen arkadaş varsa birlikte alabiliriz, 13, 25 veya 37 aylık.

• Alınık NBA2K20 P2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RapX -- 26 Ekim 2019; 10:10:47 >
  • GtaV P2 - 40 TL.

Ödeme: enpara - Akbank - alternatif bank - ıcbc

P1 forumda binlerce mesajı olan güvenilir bir üyede, bilgileri verilecektir.

• _____________________SATILIK____________________

ACE combat 7 (P1) haktır fiyat 80 ₺

Jurrasic park (P1 ve P2 ) çift haktır fiyat 15 ₺

Hesapları ben açtım ,diğer haklar forumda güvenli arkadaşlardadır...

Not...lütfen whatsup tan ulaşın 05355641775

• quote:

Orijinalden alıntı: iiemrek35

SATILIK

Witcher 3 Wild Hunt P2

10 TL

Ödeme: ING, Garanti, Yapı Kredi
    Satıldı

• 
Sayfa: önceki 12511252125312541255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.