Şimdi Ara

XBOX | Dijital Ortaklık, Oyun ve Hesap Satış & Takas Grubu (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
52.675
Cevap
1.399
Favori
2.777.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
203 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xbox One'ın en güzel özelliği de o zaten. Farketmiyor.
  • gta 5 arıyorum p1 p2 farketmez
  • uygun fiyatlı dead rising 3 arıyorum arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • call of duty adw çift hak primary ve secondary halinde 120 tl
  • Resident evil alacak olan varsa ortak olabilirim ya da oyunuben alırım ortak olursunuz

• johnny2 kullanıcısına yanıt
    Ben almayı düşünüyordum ama 50 lira fiyat çekmişler. Eski bir oyun için o kadar para veremem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsirin

quote:

Orijinalden alıntı: gsirin

Elimde 1 adet sunset overdrive + bonus download kodu (85TL)

İsteyenler pm.

AC'ler satılmıştır. sadece 1 adet sunset overdrive + bonus download kodu (85TL) kalmıştır.

Güncel
  • hocam oncelikle sa ben bu sekilde satiyorum oyunlari almak isteyen olursa fiyatlarim uygun ilanlarim var bakmak isterseniz

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-oyunlar-dying-light-ultimate-edition-xbox-one-196274680/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-oyunlar-xbox-one-gta-5-187332257/detay

cogu oyun bulunur almak istiyen varsa yardimci olmaya calisiriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 12 Ocak 2015; 9:42:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: asko56

hocam oncelikle sa ben bu sekilde satiyorum oyunlari almak isteyen olursa fiyatlarim uygun ilanlarim var bakmak isterseniz

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-oyunlar-dying-light-ultimate-edition-xbox-one-196274680/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-oyunlar-xbox-one-gta-5-187332257/detay

cogu oyun bulunur almak istiyen varsa yardimci olmaya calisiriz

ilanı okudum. oyunun 2. hakkını vermiş oluyorsun kardeşim sen bu şekilde. gerçi myxbox yapılacak diye belirtmemişsin bunu yapmazsa zaten indiremez bile.

• bilmiyen arkadaslarimiz icin aciklama yaptim eger baska arkadasina vermek isterse zaten aldiginiz an direk acik oluyor paylasma

ilk siz giridiginiz an mail ve sifreyi indimeyi başlatip kendi hesabina gecebilirsiniz
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    oyunun satın alındığı hesabı temelli veriyor musun.
  • evet hocam komple veriyorum verdigim an sifresini degistiriyorsunuz zaten

@Jude Law

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 12 Ocak 2015; 11:03:36 >
  • quote:

evet hocam komple veriyorum verdigim an sifresini degistiriyorsunuz zaten

@Jude Law

Hesaplari kendi actiginiz hesaplar mi?kendi tarafinizdan mi ödemeleri yapilik?

• hayir kendim tarafimdan odeme yapilmadi
  • Ozaman onu belirtin lutfen.eger tahmin ettigim yerlerden alinma ise ilerde o hesaplarin ve konsolun banlanmasi muhtemel.Özellikte burada alicak olanlarin en azindan sizin tarafinizdan odemesi yapilmadigini risklerini v.s bilmeleri geremektedir.

• Jude Law kullanıcısına yanıt
    Mail hesabına ait bilgileri de almadıktan sonra hesaplar çöp olur. Büyük ihtimalle rusyadan alınmış hesaplar.
    Oyunları hesap değil de kod şeklinde almak daha güvenli bence.
  • johnny2 kullanıcısına yanıt
    resident evil remastered'ı kastediyorsun sanırım. Bende alma niyetindeyim.

• Hocam ben kendim de kullaniyorum bi sikintisini gormedim sattiklarimda memnunlar sikinti gormediler

• quote:

Hocam ben kendim de kullaniyorum bi sikintisini gormedim sattiklarimda memnunlar sikinti gormediler

Şu an için evet..ama olasi bi konsol banda durum bayagi sıkıntı yaratir.risklidir.cunku o hesaplar calinti k.kartlari vs ile oyun alinan hesaplardir maalesef.

• Merhaba arkadaşlar. Elimde Ryse of rome var. Farcy4 veya wacht dogs ile takas olur !!! 05313828635 Whatsapp var .
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.