Şimdi Ara

XBOX | Dijital Ortaklık, Oyun ve Hesap Satış & Takas Grubu (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: negrano34 , kaptan ua
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52.671
Cevap
1.400
Favori
2.776.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
203 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

battlefield 4 kutulu 50 tl

titan fall 40 tl

takasa ancak gene kutulu olmak kaydı ile olur
  • ifruit den başka satan yokmu arkadaş şu cod aw yi. ne oyunmuş mübarek bulunmaz hint kumaşı sanki
  • Fifa 15 i cod aw veya far cry 4 veya gta 5 kardeşlik yapmak isteyen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yo Mama

Fifa 15 i cod aw veya far cry 4 veya gta 5 kardeşlik yapmak isteyen varmı

millet oyunu 60$ aldı tüm oyunları kardeşlikle 30$ yarı fiyatına 2ci hakkı satarken 1 kişi oralı olmadı blackfriday cyber monday veya cristmas indirimleri
    gelecek diye periz yapanlar cimrilikten 45$ oyunu 22.5 almaya çalışırlar 60$ oyunu alan adamı kazlamaya çalışırlar

%25 indirime geçince oyun 45$ inmiş seninki pahallı demeye çalışıyorlar akılları gereğince oyunların fiyatı düştü demeye getiriyorlar artık bu fiyat

yılbaşından sonra baktılar oltaya gelen yok efendim güven yokmuş şu olurmuş bu olurmuş ulaşamadığı ciğere mundar derler

biz çok gördük forumda bu tipleri

fiyatlar 60$ çıkınca gene alıcı bulmazsınız zerresini bulamazsınız mezarcıların tası küreği omzuna vuran gider

iki cambaz bir ipte oynamaz

ya oyunları çıktığı gün alın veya indirimdeyken yo mama gibi vatandaş gibi iki alıcı olun ortaklaşa alın 2gün sonra fiyatlar tekrar 60$ çıkmadan

önceden oyunu 60$ almış adama bulaşmayın baltayı taşa vurursunuz unutmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFruit -- 29 Aralık 2014; 20:50:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: iFruit

quote:

Orijinalden alıntı: Yo Mama

Fifa 15 i cod aw veya far cry 4 veya gta 5 kardeşlik yapmak isteyen varmı

millet oyunu 60$ aldı tüm oyunları kardeşlikle 30$ yarı fiyatına 2ci hakkı satarken 1 kişi oralı olmadı blackfriday cyber monday veya cristmas indirimleri
    gelecek diye periz yapanlar cimrilikten 45$ oyunu 22.5 almaya çalışırlar 60$ oyunu alan adamı kazlamaya çalışırlar

%25 indirime geçince oyun 45$ inmiş seninki pahallı demeye çalışıyorlar akılları gereğince oyunların fiyatı düştü demeye getiriyorlar artık bu fiyat

yılbaşından sonra

fiyatlar 60$ çıkınca gene alıcı bulmazsınız zerresini bulamazsınız mezarcıların tası küreği omzuna vuran gider

iki cambaz bir ipte oynamaz

ya oyunları çıktığı gün alın veya indirimdeyken yo mama gibi vatandaş gibi iki alıcı olun ortaklaşa alın 2gün sonra fiyatlar tekrar 60$ çıkmadan

önceden oyunu 60$ almış adama bulaşmayın baltayı taşa vurursunuz unutmayın

Dediğini tam anlamadım kusura bakma ben yeni sipariş verdim forza 5 ve fifa 15 li Bundle dan fifa yı saydığım oyunlardan birisi ile kardeşlik yapmak istiyorum:)

• ne güzel işde 45$ oyunları almışsın beleşe bundle olarak ikinci gelicek kişiye satarsın 2 gün içinde 22.5 $

havada kaparlar kapmazlarsada takaslarsın

iki gün sonra oyunlar 60$ çıkarsa senin karına olur 30$ dan verirsin bu indirimler gelip geçicidir yılbaşından sonra bulamazsınız zerresini seneye kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFruit -- 29 Aralık 2014; 20:56:01 >
  • Elimde toplam 100$ lık US Live Gift kodu var arkadaşlar, şuan için ihtiyacım yok ihtiyacı olan varsa istediği miktarda satabilirim. Pm den ulaşabilirsiniz.
  • Gta 5 satan varsa p1 p2 fark etmez ortak olabilirim.

edit : x3x arkasimiz ile anlasip aldik oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi innsofheaven -- 5 Ocak 2015; 8:39:01 >
  • Elimde 1 adet sunset overdrive + bonus download kodu (85TL)

AC4 BLAG FLAG ve AC UNITY (2si birden 80TL)

İsteyenler pm.
  • Ne olmuş bu konuya ya
  • Elimde fifa 15 kutulu bar titanfall veya halo mcc ariyorum.Ankara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.A.Cooper -- 3 Ocak 2015; 12:54:46 >
  • Merhaba,

Ben de konuya yeniyim. Bende de Fifa 15, Titanfall, Dance Central ve Kinect Rivals var. İlgilenen GTA 5 sahibi varsa kardeşliğe açığım.
  • elinde far cry 4 olan varsa call of duty adw ile p2 leri takaslayabiliriz

kafa kafaya

satılık kutulu oyunlar mevcuttur

batllefied 4 ve titan fall

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFruit -- 4 Ocak 2015; 23:44:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsirin

Elimde 1 adet sunset overdrive + bonus download kodu (85TL)

İsteyenler pm.

Güncel.
  • Ps4 deki gibi pri sec hesap diye ayri satis var mi

• Var ama be nkod satıyorum. Oyunun tamamı senin oluyor. İstediğin hesaba yükleyebiliyorsun. Ondan sonra istersen birinci veya ikinci hakkını satabilirsin. Sana kalmış.
  • Xone Cod AW bundlle içinden çıkan Adwanced Warfare Day Zero Edition kodu ve ekstraları satılıktır arkadaşlar. Almak isteyenler pm'den iletişim kursunlar rica ederim.

Day zero edition içeriği; EM1 Quantum özel silahına sahip Advanced Arsenal'i elde edeceksiniz. Paket 3 Kasım'da erken erişim, iki kat XP ve iki özel silah AK-12G Assault Rifle ve Crossbow-B2 ile birlikte Call of Duty®: Advanced Warfare Day Zero Edition'ı da indirmenizi sağlayacak.(Xbox.com.tr alıntıdır.)

Ayrıca ALINIK "Dragon Age Inquisition" 2nd hak. Bende kredi kartı yok sahip oldukları oyunun bir hakkını satmak isteyen arkadaşlarımdan Pm bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsirin

Elimde 1 adet sunset overdrive + bonus download kodu (85TL)

İsteyenler pm.

AC'ler satılmıştır. sadece 1 adet sunset overdrive + bonus download kodu (85TL) kalmıştır.
  • Arkadaşlar digital download kodlarda bölge sınırlaması var mı ? Uk hesap Us hesap fark eder mi?
  • shrksz S kullanıcısına yanıt
    etmez.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.