Şimdi Ara

Destiny 2 Türk Clan & Guild - PVE & PVP UNKNOWNs [는TR눈] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
9
Favori
14.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aktif bir şekilde devam ediyoruz. Katılacak olan arkadaşlar açıklama kısmını okumaları iyi olacaktır.

Clan başvuru link:https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupid=3442833

• Merhaba;

Clan aktif bir şekilde devam etmektedir.

• Herkese Selam;

Dördüncü raid ekibimiz ile raid yapacak arkadaşlar arıyoruz. Katılmak isteyenler aşağıda olan linkten bizimle iletişime geçebilir.

Haftalık olarak raid yapıyoruz, ekibe dahil olduğunuzda her hafta düzenlenecek raidlere katılmanız gerekmektedir.

Davet isteği yollamadan önce clan kurallarını okumanızı rica ederim. Davet isteğiniz kabul edildiği an kuralları kabul etmiş sayıyoruz.

https://www.bungie.net/en/ClanV2/Index?groupId=3442833

• Merhaba;

Clan hala aktif ve devam ediyor.

• Herkese selam;

Oyun cross platform denemelerine başladı, bizde artık sadece bir platformdan değil bir çok platfordan gelecek davet isteklerini kabul etmeye başlıyoruz.

Buradan genelde aktif olmuyorum özelden yazdığınızda geç görebiliyor olabiliyorum, oyunun uygulamasını yüklerseniz oradan wyrion nickine yazarsanız benle iletişim kurabilirsiniz.

Aşağıda olan linkten clan a davet isteğinde bulunabilirsiniz.

Görüşmek üzere...

Clan link: https://www.bungie.net/en/ClanV2/Index?groupId=3442833

• Herkese selam;

Clan hala aktif olarak devam ediyor.

• Selam clan rankınız nedir?Arkadaşımla birlikte oynuyoruz,bende xbox sx var o da ps5 ile aktifseniz ve raidlerde destek verip öğretici olursanız dahil olmak isteriz.

Gt thedarkdogan833

• quote:

Orijinalden alıntı: darkdogan

Selam clan rankınız nedir?Arkadaşımla birlikte oynuyoruz,bende xbox sx var o da ps5 ile aktifseniz ve raidlerde destek verip öğretici olursanız dahil olmak isteriz.

Gt thedarkdogan833

Selam, clan rank her sezon resetlenir, rank ın bir önemi yok, basit bazı clan görevleri verir.

Haftalık limit olmasa şuan 6 bile olmuştu ama ister 6 ister 46 olsun bir şahsen benim için bir önemi yok.

Clanda 3 aktif raid ekibi var, şuan için 3 ekip ten fazla grup kurmayı planlamıyoruz. Raid öğrenmek isteyen kişiye raidleri öğretiyoruz ama tüm dlc ler olması gerekiyor, tüm raidlere girebiliyoruz.

Raidleri öğrenmek isteyenler 3 gruba yedek olarak dahil edilip deneyim kazandırıyoruz. Her hafta bir öğrenecek arkadaşı deneyimli oyuncular ile raid yaptırıyoruz.

Raid gruplarına kalıcı olarak girebilmek için bir kişinin o grupta. Ayrılması gerekli, ve her raid grubu her hafta en az bir raide girmesi zorunlu.

Kurallar size uygunsa bekleriz, öğrenemek isteyene öğretiriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar, raid guruplarımızdan birinde eksiklerimiz var raid yapmak isteyenleri bekliyoruz.

Tecrübe aramıyoruz, raidleri öğretiyoruz.

Süreklilik olması şart, raid gurubuna gireceğiniz için herhafta düzenli raid yapılacak ve en az bir raide girmek zorunludur.

Tüm raidlere girdiğimiz için tüm DLC ler olması gereklidir.

Raid guruplarına girmek için clan a girmek zorundasınız ( dışarıdan gereyim diye mesaj atmayınız. )

Raid gurubunda olacağınız için Discord a girmeniz zorunludur, aktif takip etmeniz gerekiyor.

Raid gün ve saatlerini guruplar kendi ayarlar raid liderleri bu düzünlemeyi yapacaktır.

platform farketmiyor.

yaş fark etmiyor, aklı başında olması yeterli.

Oyun içerisinden, mesaj atarak , oyunun uygulamasından mesaj atarak yada buradan bana ulaşabilirsiniz.

Nick: wyrion

Join olmadan önce infoda kuralalrımızı okumanızı rica ederim.

Link :

Bungie.net
    UNKNÓWNs Clan | Bungie.net

• İşten güçten zamanım kalmıyor pek fakat ilk fırsatta sizi ekleyip Raid lere dahil olmak öğrenmek isterim.Arkadaşlık daveti atacağım konsol üzerinden.

• Davet yolladım cevap bekliyorum. Vardiyalı çalıştığım için oyuna giriş saatlerim haftalık değişebiliyor ancak genelde aktif olmaya çalışıyorum.

• Selamlar, davet yolladım.

• Selamlar bugün tekrar aldım oyunu, insin geliyorum.

• Davet gönderdim.

• Aramıza hoşgeldiniz.

• Bundan yillar yillar once yaklasik 13 yil once askerdne ilk geldigimde kayseriye Xbox 360 I getirmistim, internet e baglayamanistim o yuzden Geri satip PS3 almistim. Izamanlar sikintiydi Xbox I net e baglamak stabil bir internet istiyordu ve kayserinin altyapisi Malumunuz 13 yil once pek ic acici degildi. Bu nesil gene Xbox a gecis yapicam destiny de bay tecrubem var ama Xbox da yeni olucam oynamak isteyenler muhabbeti koyu olanlar simdiden yazmaya baslasin.

• Herkese selamlar.

Clan aktif bir şekilde devam ediyor.

• herkese selamlar.

haftalık olarak raid yapmak isteyenler ve ekip oyunu oynamak isteyenleri bekliyoruz.

raidlerde tecrübe aramıyoruz öğretiyoruz, bizim için raidler de sadece süreklilik önemli.

davet isteğinde bulunmadan önce kurallarımıza göz atmanızı isteyeceğim

Discord sunucusuna girilmesi ve bizim ile iletişim kurulmasına önem veriyoruz.

Link : Clan davet isteği için

Bungie.net
    UNKNÓWNs Clan | Bungie.net
  • Davet attım 2 arkadaşız PlayStation ve steam. Yeni başladık beraber oynamak isteyen varsa eklesin

Outrageous2344

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Outrageous2344 O kullanıcısına yanıt

Selam davet isteklerinizi kabul ettik, aramıza hoşgeldiniz.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.