Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xbox One'da Bazı Dijital Oyunların Fiyatları Arttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Xbox One'da Bazı Dijital Oyunların Fiyatları Arttı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    15071 Mesaj

Xbox One için İngiltere'de dijital olarak satışa çıkan bazı oyunların fiyatında artış yaşandı. Microsoft tarafından yayınlanan oyunlar Dead Rising 3, Forza Motorsport 5 ve Ryse: Son of Rome'un dijital fiyatı 5 sterlin arttı.

Daha önce 44.99 Sterlin fiyat etiketine sahip oyunlar şu an 49.99 Sterlin'den (165 TL) satılıyor. Şu an fiyatların artışı ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Buna karşın Microsoft tarafından yayınlanan diğer oyunların fiyatlarının yükselmediğini de belirtelim.

|
    |
  • Rüyamda gördüm anne yıl 2050 her oyun f2p olmuş fps oyunlarındaki her kurşuna 50 cent alıyorlar oyun fiyatı 500 dolar olmuş bu büyük parayı vermrkte yetmiyor artık her şey oyunda ücretli futbol oyununda artık her takıma telif payı ödeme zorunluluğu var mesela barcelonayı seçersek 50 dolar barcelona futbol kulubüne para ödememiz lazım rüyamda gördüm anne oyun hakkında her hangi bir yorum yapanları anında tespit edip evine ceza makbuzu yolluyorlar oyun hakk8nda her hangi bir video paylaşanlara 5 yıl hapis cezası veriyorlar oyun hakkında sadece paralı inceleme siteleri yorum yapabiliyorlar artık oyun oynamak zengin eğlencesi haline geldi anne oyunu sadece fabrikatör oğulları oynuyorlar

Konsolu sattırana kadar düşük fiyat sattıktan sonra fiyat artışı. Microsoft'un ne yapacağı hiç belli olmuyor

• Yarbay
    3343 Mesaj
    Konsolu sattırana kadar düşük fiyat sattıktan sonra fiyat artışı. Microsoft'un ne yapacağı hiç belli olmuyor
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    154046 Mesaj
    Rüyamda gördüm anne yıl 2050 her oyun f2p olmuş fps oyunlarındaki her kurşuna 50 cent alıyorlar oyun fiyatı 500 dolar olmuş bu büyük parayı vermrkte yetmiyor artık her şey oyunda ücretli futbol oyununda artık her takıma telif payı ödeme zorunluluğu var mesela barcelonayı seçersek 50 dolar barcelona futbol kulubüne para ödememiz lazım rüyamda gördüm anne oyun hakkında her hangi bir yorum yapanları anında tespit edip evine ceza makbuzu yolluyorlar oyun hakk8nda her hangi bir video paylaşanlara 5 yıl hapis cezası veriyorlar oyun hakkında sadece paralı inceleme siteleri yorum yapabiliyorlar artık oyun oynamak zengin eğlencesi haline geldi anne oyunu sadece fabrikatör oğulları oynuyorlar
    1495 Mesaj
    Ps4 e göre hala ucuz exc ler
    |
    |
    ben diyorum MİCRO$OFT PARA GÖZZ daha ilk konsol çıktığında belliydi
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 11 Aralık 2013; 16:44:24 >
    |
    |
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.