Şimdi Ara

XBOX ONE ALMALIMIYIM ? YARDIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA DONANIM HABER AİLESİ SİZE BİR KAÇ SORUM OLACAK BEN YAKIN BİR ZAMANDA XBOX ONE ALMAYA KARAR VERDİM S MODELİNİ ALICAKTIM AMA SADECE GECE İŞTEN GELİNCE OYNAYA BİLİCEĞİM İÇİN ALTERNATİLERE BAKTIMhttps://urun.n11.com/microsoft-xbox-one/microsoft-xbox-one-500gb-oyun-konsolu-P75171483 VE BU ÜRÜNÜ GÖRDÜM SİZCE ALMALIMIYIM BU ARADA 4K MONÜTÖRÜM YOK ALMAYIDA DÜŞÜNMÜYORUM XBOX ONE İLE XBOX ONE S ARASINDA BU FİYAT FARKINI VERECEK ÖZELLİKLER VARSA SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM VE ÜRÜN TEŞHİR ÜRÜNÜ TEŞEKKÜRLER İYİ GÜNLER.

• Peşin mi alacaksınız taksitle mi?
    Şayet peşin alacaksanız 800 tl ye Xbox one almak mantıksız olur.
    Ben geçen hafta forumdan 2.el xbox one S çift gamepad garantili media marktan alınma ve birde yanında kutulu bir oyunla birlikte 1000 tl ye aldım.
    Ki sizin alacağınızda teşhir ürünü olduğu için tavsiye etmem.
    Forumun 2.el bölümünü araştırın derim.Bulunca gidin elden alışverişinizi yapın kafa kulağınızda rahat olur.Yinede takdir sizindir tabi.

https://forum.donanimhaber.com/forumid_625/tt.htm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • taksitle alıcam maaşım buna el verişli
  • Benim anlamadigim su Xbox one S ile one arasından grafik farkı var mı ? Fps olarak düşünülünce ort 4 Max. 4 5 fps fark var galiba .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haritaci41 kullanıcısına yanıt
    Grafik farkı yok. HDR var S'de ama HDR destekleyen tv lazım. 4k bluray film de oynatabiliyor S ama Türkiye'de kim para verip alacak o filmleri. 150-200 lira.

S daha yakışıklı bir cihaz. Dik de çalışabiliyor. Bunun dışında güç adaptörü içinde. Orijinal Xbox One'ın yanında tuğla kadar bir adaptör geliyor bir de. Onun dışında aynı makine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

Grafik farkı yok. HDR var S'de ama HDR destekleyen tv lazım. 4k bluray film de oynatabiliyor S ama Türkiye'de kim para verip alacak o filmleri. 150-200 lira.

S daha yakışıklı bir cihaz. Dik de çalışabiliyor. Bunun dışında güç adaptörü içinde. Orijinal Xbox One'ın yanında tuğla kadar bir adaptör geliyor bir de. Onun dışında aynı makine.
    Anladım çok sağolun arkadaşa alacağız da ikisinden birini ondan sordum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.