Şimdi Ara

Xbox One almak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 600-800tl arasına 2.el xbox one yada one s almak ıstıyorum bır kac oyun ıcın. ps4'lerın fıyatı fazla oldugu ıcın mantıklı geldı ama cıhazlar bıtıkmıdır artık kasma yaparmı arıza oranı nasıldır tavsıye edermısınız?

• 2 Yıldır Xbox One S Kullanıyorum Ama Hiçbir Sorun Çıkmadı Tabi 2.El Alacağınız İçin Alacağanız Arkadaşın Temiz Kullanıp Kullanmadığına Bağlı Temiz Kullanmadı İse Dashboard Kısmında Kasabilir Ve Buda Çok Fazla Sinir Edebilir Kendimde Olmadı Ama Bir Arkadaşımda Oluyor Aynen Böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuntMusallat -- 13 Ağustos 2019; 11:35:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilk çıkan kasalar bile o kadar güzel iş görüyor ki sana anlatamam.

2 seneden beri aktif olarak kullanıyorum.

hem live hem gamepass hemde access üyeliğim mevcut.

hem youtube hem netflix hem oyun hem internet için 600-700 tllere bulunmaz cihaz.

açılmamış temiz ev cihazı çok rahat bulursun o paralara hemde gönül rahatlığı ile oynarsın.
    ;)
  • Bende one var 3.5 yıl oldu. Jelatini üstünde, Urfa gibi sıcak memlekette daracık yere koymuştum hatta günde 9 10 saat oyun oynadığım oldu ne takılma oldu ne başka bişe. 3 4 kez kendiliğinden kapandı cihaz neden bilmiyorum 1 dakika sonra açtım devam etmiştim. Yanında tabletle bundle yapmışlardı. 999 tlye almıştım. İyikide almışım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 den belli ilk kasa xbox one kullanıyorum amerikadan getirmiştik hala taş hala iş görüyor 7.yılına girdi diyebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 17 Ağustos 2019; 18:40:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

2013 den belli ilk kasa xbox one kullanıyorum amerikadan getirmiştik hala taş hala iş görüyor 7.yılına girdi diyebiliriz
    Bende onu diyorum gercekten tas gibi her isi goruyor demirbas oldu evde

• Renji Abarai kullanıcısına yanıt
    aman efenim nazar deymesin kolay alınmıyor yenisi :(
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Cok haklisiniz efendim ama nazar degmesin

• 1.5 senedir kullanıyorum, mâlum kişi çok zayıf demeden iş görür diyeyim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.