Şimdi Ara

Xbox One alınırmı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar bu hafta konsol alacağım one ile ps4 arasında 400 tl fark var herkes ps diyor ama ben ona alabileceğim sizin fikriniz nedir hala alınır mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• PS özel oyunları dikkatini çekmiyorsa One gayet mantıklı bir tercih. Sadece Gold ve EA Access ile istemediğin kadar oyunun olur. 400 TL büyük bir fark.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam şimdi veletlerle oynamak istiyorsan ps4 al ama 18 yaş üzeri kisilerle oynamak istiyorsan da ona alıcan bide gold un verdiği oyunlar zaten ps4 ü ezer bide ea acces var yıllı 65 tl ye bi ton oyun oyunsuz kalmazsın açıkcası ama

Ps4 alırson plus alırson oyunsuz kalırson

• Benim fikrim 2 sininde alinmasi

• Bence biraz daha beklemelisin. Yeni konsol geliyor. Bütçen bunlara yetiyorsa o ayrı mesele alabilirsin.

Hangi oyunlar hoşuna gidiyor. Xbox ın ikinci el piyasası ölü. İndirimleri de ps ye göre kötü diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

Hocam şimdi veletlerle oynamak istiyorsan ps4 al ama 18 yaş üzeri kisilerle oynamak istiyorsan da ona alıcan bide gold un verdiği oyunlar zaten ps4 ü ezer bide ea acces var yıllı 65 tl ye bi ton oyun oyunsuz kalmazsın açıkcası ama

Ps4 alırson plus alırson oyunsuz kalırson

Ps4 üm var yaş ortalaması 30 civarında psn arkadaş listemin 20 yaş altı kardeşim var ve bir kaç kişi

Bugün Xbox one aldım bakalım sonuç ne olacak

• hocam genel aura öyle ps4 de tabi büyük kişilerde var ama genel yaş ortalamaya baz alırsak 15 yada 16

hayırlı olsun gold üyelik alın bi 3 aylık bu ay xbox in ilk çıkış oyunlarından biri olan ryse son of rome ve evolve ultimate editon veriyor

kredi kartı bilgilewrinizi girerek de xbox 360 oyunlaruını alabilirsiniz geriye uyumluluk ile tam 2 adet oyuna ücretsiz sahip oluyorsun 360 kanadında ise darksider veriyor ayın 15 indede assasins cred revelations vericek osmanlıda geçen

toplam 4 tane oyuna ücretsiz sahip oluyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 10 Nisan 2017; 20:32:19 >
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Online ortam kurabilecekmiyim onu merak ediyorum en çok ps4 de bf1 oynamak istesem en az 10 arkadaşım var hatta az önce kodamanlar servirinda 40-50 Türk hemde 25 -35 yaş arası oyun oynadık

henüz Xbox arkadaş listemde kimse Yok ilk sizden başlayayım live hesabınızı verirmisiniz

• Hocam imzamda yazıyor benim rakipcim cok bakabilirsiniz bu aradacsizin yaş kaç hocam

Gt xXxRaZoRxXx1 benim listemden türkleri ekliyebilirsin

Bende mayısda gelicem one a bf1 alıp

Yaş 30 hocam bf1 i one Almam artık onu ps4 de oymarım

• güzel hocam ekleyin gold alın ama kesin bu ay güzel oyunlar veriyor kaçırmayın :D
    Live alırsam zaten oyunlar için alırım galiba

• bekeldigim yanıt buydu tekrardan cihazınız hayırlı olsun
    Ps4 de 2 kuzenim 2 kardeşim var artı hergün online oynadığım arkadaşlar var 3 aylık live alırım sağlam ortam kurar daha fazla keyif alırsam online için Xbox a geçerim ama gold ü dediğim gibi sadece oyunlar için bile alabilirsin

• aynen hocam bende normalde cihazı kaldırmıştım bizim burda elektrik hatlarında problem var sürekli cihazlar bozulup duruyor bu ay düzeltilicek eger düzelirse gelicem one a 3 aylık gold aldım oyunları almak için

xbox in bozulmasını istemedigim için 2 yıldır oynamıyorum bide sınavlar vs vs araya girince 2 yıl oldu :D
    Baya olmuş 😂😂

• evet hocam bide üstüne abimde evlenicek oda bana kalıcak odayıda komple düzeltcem kendime game room yapmayı düşünüyorum

üniversite sınavı kpss özel güvenlik sınavı ehliyet sınavı derken 2 yıl geçmiş :D
    Game room hanım bıraksa bende yapıcam 🙈

• vallahi hocam ev kendinin ise yapilmıyacak bişi yok bi güzelinden tv bide uzun led ler cihazlar zaten var

bide dolap gibi bişi lazım sana original oyunları koymak için tabi cd alıyorsan :D

2+1 se ev zor ama 3+1 se rahat yapılır game room
    Öyle olmuyor işte çocuk odası oturma odası salon a bi takım aldırdı oturacak yer zor buluyoruz içinde 😬😬

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.