Şimdi Ara

xbox niye bu kadar pahalandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hepsiburadadan 1000 tlye alıp bi kaç ay kullandıktan sonra satmıştım şimdi 3 bin tl olmuş yanında dandirik bi oyun veriyorlar bence dolarla alakasi yok tamamen bizim firmaların açgözlülüğüyle alakali yoksa bilmediğim başka bir şey mi var

• bügün xbox destek ile konuştum zır cahil deposu bana diyor fiyatlarımız normal bende fayiş diyorum adam diyor fırsatcı almancılar tl kodları alıp hesap açıp oyun alıyorlarmış vs diye tüm fiyatları avrupa ile eşitledik diyor doviz artıyor diyor

bu kafa ile ne xbox alınır ne ps4 al pc vur torrent geç gitsin
  • bügün xbox destek ile konuştum zır cahil deposu bana diyor fiyatlarımız normal bende fayiş diyorum adam diyor fırsatcı almancılar tl kodları alıp hesap açıp oyun alıyorlarmış vs diye tüm fiyatları avrupa ile eşitledik diyor doviz artıyor diyor

bu kafa ile ne xbox alınır ne ps4 al pc vur torrent geç gitsin
  • firmaların açgözlülüğü satıcıların fırsatçılığı falan böyle şeyler gerçekten kaçmak için dillendirilen laflar.

çünkü türk lirası değer kaybetti. pahalanan sadece xbox olsa gene iyi.
  • God of war çıkışında 1800 liraydı one X versiyonu. alanlar yaşadı.
  • phurba kullanıcısına yanıt
    yurtdışında 200 dolar yalnız bu cihaz
  • yılbaşı indirimlerinde 160 euroya düştü yanında rdr2 veriyorlardı
  • ps4 ile aynı fiyata gelmiş yurtdışında ps4 ile arasında 100 dolar fark var bu konsolun ??????
  • Kardeşim her canının istediğini almak zorunda mısın? Alma paran yetmiyorsa.
  • Rakanoth kullanıcısına yanıt
    parasında değilim sadece enayi yerine koyulmak canımı sıkıyor
  • Doğrudan kur çarpımı ile gelmiyor ürünler. Ekstra vergisi o su bu su var. Ama fiyata baktığımızda yine de fazla. Amazon.de üzerinden alabiliyorsaniz alın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rakanoth

Kardeşim her canının istediğini almak zorunda mısın? Alma paran yetmiyorsa.
    Gordugum en bos yorumlardan biri bu forumda. Helal olsun kardesim. Umarim mesaj sayisi kasiyosundur da bu bos yorumun bi aciklamasi vardir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok uçtu fiyatlar kampanyadan 2000 tl almıştım sımdı satıcıya göre degısıyor ama en düşük fiyat 3,500 tl civarı.
  • Alla alla acaba neden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iam.eren İ kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.de/Xbox-One-1TB-Battlefield-Revolution/dp/B07GPLX92W/ref=mp_s_a_1_15?keywords=xbox-one&qid=1553297705&s=gateway&sr=8-15 kargo ile beraber 2150 küsür burda 3k

Artık mesaj sayısı 500 üstü olmayanlara cevap vermeyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 23 Mart 2019; 2:37:20 >
  • 200 Euro 1900TL'den fazla yapiyor zaten kur ve vergi ile, uzerine kar kismini da eklersen eger fiyatlar ucuz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

https://www.amazon.de/Xbox-One-1TB-Battlefield-Revolution/dp/B07GPLX92W/ref=mp_s_a_1_15?keywords=xbox-one&qid=1553297705&s=gateway&sr=8-15 kargo ile beraber 2150 küsür burda 3k

Artık mesaj sayısı 500 üstü olmayanlara cevap vermeyeceğim
    Vergi ve kargo ile birlikte bu fiyat daha da artacaktır. Amazon.de ve Amazon.com üzerinden çok ürün aldım, fiyatlar bizim gibi parası pul olan ülkeler için her zaman alınabilir olmuyor.

Şahsi görüşüm, xbox one s'e bu saatten sonra 1000 TL'den kuruş fazla verilmez. 2000 TL vereceğim diyen varsa büyük hata yapar. 2.el tertemiz garantili xbox one x'ler bu fiyatlara satılıyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 23 Mart 2019; 9:17:49 >

• Xbox one s çöpünün ederi 500₺ bu saatten sonra one x den başka konsol kesmiyor. 2. El temiz 1800₺ ye satanlar var forumda alın ve bir sonraki nesile kadar en iyi deneyimi yaşayın.

• Bir sonraki nesil derken. Bu nesil bitti gibi.
    Şimdi gelecek konsol ne vaad edecek. 4k 60fps ise zaten one x donanım olarak veriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aschil kullanıcısına yanıt
    2020 de çıkacak konsolları diyorum. O çıkana kadar one x ile devam.

One x 4K 60fps için yetersiz bir konsol. Bazı istista türler dışında oyunların %95’i 4K 30FPS de çalışıyor ama yeni nesilde 4K 60FPS standart olacak.

• black friday vs. gayet sağlam indirimler oldu. ben 2500 liraya one x aldım mesela. one s 1000 liralara indi. normal zamanlarda firmaların fahiş fiyatlarla satış yapması yeni bir olay değil. dolar artmadan, xbox one x'in 1800 liraya indiği kampanya dönemi öncesinde one x ps4 prodan daha pahalıya 3000 civarına satılıyordu. ben 2500'e almadan 1 hafta önce 5000 liraya satılıyordu.

bir de yeni cihaz çıkacak beklentisi ile muhtemelen çoğu yer yeni mal almıyor, eldeki stoğu da en yüksek kaçtan itelersem kardır diye bakıyor. bu arada 3000 lira demek doğru değil. şu anda 2029 liraya 1 tb, çift kol one s bulunuyor:https://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/microsoft-xbox-one-s-1tb-4k-oyun-konsolu-234-00607-2-kol-412055909

1000 liraya satıldığı dönem de 2000 liraya itelemeye çalışan birileri vardı. o zaman da fiyat 2000 liraydı demek gerekir doğru karşılaştırma için.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.