Şimdi Ara

XBOX Live Kalesi Braid PS3 Storda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • XBOX'a özel olarak geliştirilen ve geçtiğimiz aylarda büyük bir satış başarısına imza atan Braid artık PS3'lerde boy gösteriyor. Braid zamana karşı puzzle oyunlarını sevenler için yaratılmış çok eğlenceli bir oyun. PSN üzerinden satışa sunulan bu sevimli oyunun fiyatı ise US PSN üzerinden 14.99 Dolar $ olacak. Puzzle severler kaçırmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fener1980 -- 15 Kasım 2009; 3:23:46 >

• Oyun güzel haber güzel
  • pc de zayıf donanımda çalışıyor ve malum ortamlarda da indirilebilir. 15$a the hutta ffalan bi sürü oyun var
  • Hayir anlamadigim olay ; oyuna 15$ istiyorlar ama ne bir trailer ne de DEMO koyuyorlar PSN'e
  • hadi
  • xbox çuların oyundan anlamadıkları belli oldu
  • simdi ındırıyorum baklım nasılmıs 15 dolara ne gerek var pc ıcın varken ustelık 105 mblık bısey anında ınıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xamaximax -- 15 Kasım 2009; 14:04:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_turco_06

simdi ındırıyorum baklım nasılmıs 15 dolara ne gerek var pc ıcın varken ustelık 105 mblık bısey anında ınıyor

15$ az para deil
  • PC'de oynuyordum bu oyun çok zor almayın pişman olursunuz
  • Live'in kalesi böyleyse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Büyük İskender -- 16 Kasım 2009; 19:33:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rick dangerous

Hayir anlamadigim olay ; oyuna 15$ istiyorlar ama ne bir trailer ne de DEMO koyuyorlar PSN'e

Yükle PC'ye bedava sende,oyna karar ver
  • arkadaslar sizden bir ricam olucak bu topladıgımız tropyler ne işe yarıyor...bunları topluyoruzda bize ne yararı var...
  • PSN de oyuna ait demo yu birak, bi video bile yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REAL MADRID -- 16 Kasım 2009; 19:43:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burock34

arkadaslar sizden bir ricam olucak bu topladıgımız tropyler ne işe yarıyor...bunları topluyoruzda bize ne yararı var...

Bu forumdaki yarbay vb rütbeleri gibi sadece gösteriş.Ayrıca ilerde ödüller kazanılacakmış öyle diyorlar ama doğru olduğunu sanmıyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • trophy lere SONY nin tesvik kampanyalari olmasi lazim, en azindan bedava psn oyunu veya indirilebilir game patch gibi biseyler gerek, yoksa trophy toplamanin keyifli bisey olduguna inanmiyorum
  • benimde aklımdan gecen aynen oydu,acaba topluyup oyunları falanmı indiricez diyordum...ama yalanmış
  • Oyunu az önce bitirdim. Çok hoş bi oyun ama bi kere oynadıktan sonra bi kere daha oynamam. Evlenince yaza eşimle oynarım belki, bakalım çıkabilcekmi bazı levelların içinden, ama onun dışında bidaha malesef oynamam..
    Trophylerdede 89% yaptım, speedrun ile kasamıycam 100% yapmak için.
  • Braid'i PC'ye indirdim ben , gayet güzel bir oyun hoşuma gitti benim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.