Şimdi Ara

★★★ XBOX STORE İNDİRİMLERİ [ OYUN İNDİRİMLERİ | HAZİRAN 2023 GOLD OYUNLARI] | ANA KONU | ★★★ (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.624
Cevap
153
Favori
156.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12 aylık live almak istiyorum tecrübeli arkadaşlar en uygun nereden alabilirim acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nurhfurkan4 N kullanıcısına yanıt
    Listede gözükmüyor nedense. Listede olmayan ama indirime giren başka oyun var mı acaba?
  • sawolverine kullanıcısına yanıt
    G2a 150 civarı

• NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum.Doom yeni update almış ve dlcler ücretsiz oldu o yüzden indirime girdi.
  • MgsV:Phantom Pain US Store'da indirime girmiş; 70 tl
  • Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    Vay be TR mağazada 65 tl idi bir ara almıştım. Ne ara 127 TL olmuş.
  • Bu xboxta indirimleri güncel takip edebileceğimiz bir yer var mı ? Doom 65 TL olmuş ne TR sitede ne us sitede xboxla alakalı hiçbiryerde indirimi göremedim. Bu sadece bu oyuna özel değil. Büyük oyun indirimleri hariç böyle küçük çaplı birkaç oyunda indirim olduğu zaman hiç göremiyoruz.

• Quaresma2016 Q kullanıcısına yanıt
    Mobil uzerinden bu program ile takip edebiliyorsunuz. Mobil bildirim ozelligi var. Takipdeki bir kac oyun icin hemen haber verdi.. Aynisinin psn oyunları için olanı da var..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nighthood

Mobil uzerinden bu program ile takip edebiliyorsunuz. Mobil bildirim ozelligi var. Takipdeki bir kac oyun icin hemen haber verdi.. Aynisinin psn oyunları için olanı da var..

• Claire 11.70TL olmuş bu hafta... tüm liste blogda ama bu oyun dikkatimi çekti özellikle...
  • Forza Horizon 2 Fast and Furious 6 TLye dusmus. Tavsiye eder misiniz? Forza Horizon 2ye daha baslamadim ama 1 ve 3u bitirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

Forza Horizon 2 Fast and Furious 6 TLye dusmus. Tavsiye eder misiniz? Forza Horizon 2ye daha baslamadim ama 1 ve 3u bitirdim

ilk çıktığında bedava vermişlerdi... horizon 2 haritasının sadece belli bir kısmında oynanan, belli görevlerden oluşan bir şey... yani horizon 2'ye gerek duymuyor, yada onunla açılmıyor, kendi başına bir oyun gibi...
    açıkçası çok önermem, onun yerine storm island gibi ek paketler daha güzel... ama F&F serisini seviyorsan, oradaki arabalarla biraz oynamak için hoş olabilir, sonuçta 6tl...
  • Ağustos 2017 GWG

Slime Rancher : Available Aug 1-31 on Xbox One

Trials Fusion : Available Aug 16-Sep 15 on Xbox One

Bayonetta : Available Aug 1-15 on Xbox 360 & Xbox One

Red Faction: Armageddon : Available Aug 16-31 on Xbox 360 & Xbox One

• Beyler bisey soracagim. Mayis sonu haziran basi 1 liraya gold uyelik almistim. 18 temmuzda ya kendisini yeniledi yada kardesim falan konsoldan yanlislikla gold uyelik satin aldi. Herneyse odemeyi gordum kartimda girdim live hesabima otomatik yenileme ayari acikmis onu kapattim. Ve temmuzun 27 sinde gold uyeligim bitmis gozukuyor. Gold oyunun satin alma sayfasinda fiyat cikiyor bildigin uyeligim bitmis. Bir yanlislik mi var yoksa biyeri mi kaciriyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt
    Tam olarak neyi soruyorsun? Gold üyeliğini iptal etmişsin.

Ay sonu Gold aldıysan 18 Temmuz'da kendiliğinden yenilenmez. 18'inde yenilense 27'sin de bitmez. Biraz karışık durum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    Iptal etmedim sadece her ay yenilenmesin diye isaretledim.

Dedigim gibi ya yenilendi yada kardesim yanlislikla satin aldi. Otomatik yenilenecek yaziyordu hayir dedim.

Odeme 18 bitis 27 evet durum karisik ve bir yanlislik var. 27 sinde bitecegini de 26 temmuzda xboxi actigimda verdigi uyariyla anladim ama pek umursamadim bir yanlislik vardir diye. Peki nereye ulasabilirim bu konu hakkinda. Tr musteri hizmetleri var mi

• Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt
    Numarası var: 0 212 375 52 32
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim

• Japon mağazasında Gold ile verilen bir oyun:https://www.microsoft.com/ja-jp/store/p/cobalt/bss424n935ks

Ayrıca ilk mesajdan diğer Gold oyunlarına ulaşılabilir.

Haftanın indirimlerinde CoD, Forza Horizon ağırlıkta.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.