Şimdi Ara

★★★ XBOX STORE İNDİRİMLERİ [ OYUN İNDİRİMLERİ | HAZİRAN 2023 GOLD OYUNLARI] | ANA KONU | ★★★ (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Sinan7037 , rmndzc35 , ThomasAngelo89
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü3 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
1.629
Cevap
154
Favori
157.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boye585858

Kör belli..

Bencede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A Lifetime A kullanıcısına yanıt
    Evet hocam konsolun konum ayarını yapıp mağazadan gift kart kodunu gireceksiniz. Verdiğiniz linkteki oyun eğer gold üyeliğiniz varsa 2000 Ruble yoksa 2499 Ruble'dir.

• https://forum.donanimhaber.com/xbox-one-yurtdisi-live-store-lardan-alisveris-rehberi-guncellendi--109078729

Bu linkini verdiğim konunun birinci mesajındaki sistem ile arjantin store dan 85 tl'ye watch dogs 2 35 tl'ye just cause 3 alabildim, bu yöntemin çalıştığını bilsem ac syndicate gold paketini arjantin storedan 60 tlye alırdım, ben normal paketi rus storedan 60 tlye aldım😠😠😠

Bu arada yöntemi uygularken kullandığım vpn ibvpn in 1 günlük deneme versiyonudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oxygen1777 -- 3 Temmuz 2017; 20:43:13 >
  • Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    Bu yöntemle Black Friday'de ben de bir sürü oyun almıştım, sonra bitti falan dediler ben de denemedim bile. Hala çalışıyor muymuş ya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Banlanma riski var diye duyunca yapmamistim.

Rusya'dan Fallout alamadım bu şekilde. Provizyon aldı iki kez halbuki.

• HajHaj kullanıcısına yanıt
    Garip acaba arjantinden alınıyor da rusyadan mı alınmıyor?

Hindistan'dan almıştım ben bu yöntemle. Yalnız hücreselle deneme şansım oldu bir etkisi var mıdır bilmem.

• Shadow of Mordor GOTY sürümü 13₺ https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/middle-earth-shadow-of-mordor-game-of-the-year-edition/bpbktsc16mwt?wa=wsignin1.0

Fiyat çok iyi, ben daha önceki indirimlerde almıştım oyunu 35 tlmiydi neydi. Bu fiyata kaçırmasın kimse, oyun çok iyi olmasada fena bir oyun değil, 35 tl nin hakkını vermişti.

Aldım iyi fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

ME: Andromeda yüzde elli indirimde:https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/mass-effect-andromeda/bzpr04v49bmh

bence yakın gelecekte EA Access'e eklenir... zaten Titanfall 2 ve Battlefield 1 eklenecek, onlarla oyalanın o sırada haftalık tüm liste ise blogda...

• quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

ME: Andromeda yüzde elli indirimde:https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/mass-effect-andromeda/bzpr04v49bmh

bence yakın gelecekte EA Access'e eklenir... zaten Titanfall 2 ve Battlefield 1 eklenecek, onlarla oyalanın o sırada haftalık tüm liste ise blogda...

Ea'den sadece fifa aliyoruz zamaninda gerisi accessten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MakaveLiVII -- 12 Temmuz 2017; 11:23:54 >

• Arkadaşlar büyük yaz indirimi tekrar gelir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: classlord

Arkadaşlar büyük yaz indirimi tekrar gelir mi ?

gelmez... kasım sonu black friday indirimi gelir... haftalık indirimler zaten hep bizimle
  • Halo: The Master Chief Collection'nın fiyatı indirimle en fazla ne kadar düşer? Tahmini olan var mı?
  • yeni indirimler geldi... flatout 4 %50 inmiş... eskiden serinin hastasıydım :) alırım herhalde...
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.