Şimdi Ara

Xbox live hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, 14.03.2019 tarihinden beri live’a bağlanamıyorum ve xbox türkiye’nin konu hakkında hiç bir açıklamasına denk gelmedim. Bilgisi olan ya da bağlana bilen var mı ? Bu kadar para verdiğimiz bir servise haftasonu ulaşamamış olmak cidden çok sinir bozucu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bağlanamıyorum derken biraz daha açar mısın? Konsol hiç mi nete bağlanmıyor yoksa online oyunlarda mı sorun yaşıyorsun?

• Hesabıma sign in olabiliyorum, online oynayanıyorum black ops4 ile. Günlerdir microsoft’un sitesinde şu uyarı var:https://support.xbox.com/tr-TR/xbox-live-status ama uyarının sebebi ya da ön görülmüş bir düzeltme tarihi yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Reverser R kullanıcısına yanıt
    Evet live da sorun gözüküyor ve düzelmesini beklemekten başka yapabileceğin hiçbir şey yok. Ama bu sorun herkesi etkilememiş, ben bugun full live da idim BF V ve Horizon 4 oynadım hiç sıkıntı yaşamadım.

• Hocam açıkcası tek oynadığım oyun blackops4 battle field 5 de var ona girmeyi hiç denemedim. Bir de onu deneyeyim. ISP ile ilgili bir sorun olmadığına eminim.

• İlginçtir, bf5 online modda sorun yok.

• Reverser R kullanıcısına yanıt
    Daha önce sorunsuz oynayabiliyor muydun BO 4 multisini?

• Evet tabii ki.. bu arada sorunu youtube’da gezerken tesadüfi olarak sanıyorum ki “çözdüm” öncesinde 345 wolf hatası alıyordum online’a bağlanırken.

Oyuna offline girdim, daha online’a bağlanmadan önce ethernet kablosunu çıkarıp taktım ve bir şekilde tekrar online’a girebildim. Yani, ne desem bilemedim.... gerçekten şaka gibi. xbox live durumunda gözüken ünlem ile ilişkili bir sorun var mı yok mu anlayamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.