Şimdi Ara

Xbox Live Gold stacklama ve Ultimate'e yükseltme. Yardım ederseniz sevinirim.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar dostlar. Daha yeni Xbox One X aldım kutu içinden çıkan 1 aylık Gold ve gamepass konsol kodunu aktif ettim. Ama şimdi 12 ay üyeliği kaldırıcaklarmış sanırım. Ben direk müşteri hizmetlerini arayıp 3 yıllık Gold alsam ardından internet sitesinden yükseltsem. Hediye kodları bittikten sonra direk normal Live üyeliğe dönmez değil mi? 3 yıl boyunca ultimate'de devam ederim? Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 yıllık gold yaptırdıktan sonra gamepass ultimate üyeliğini de ekletin en son, tamamı gamepass ultimate oluyor ve artık 3 yıl boyunca hem gold live hem de gamepass üyeliğiniz kalıcı oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

3 yıllık gold yaptırdıktan sonra gamepass ultimate üyeliğini de ekletin en son, tamamı gamepass ultimate oluyor ve artık 3 yıl boyunca hem gold live hem de gamepass üyeliğiniz kalıcı oluyor.
    Ama şuan trial "live gold" ve trial "gamepass standart konsol" üyeliği var. Bunların üstüne alsam sıkıntı çıkar mı? Sorun ettiğim nokta buydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bseeek -- 19 Temmuz 2020; 5:55:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bseeek B kullanıcısına yanıt
    Çıkmaz hocam aynı şekilde satın aldım, 12 aylık gold alsanız 12+1trial+1trial+en son ultimate 1 ay = 15 ay gamepass ultimate dönüşüyor hatta

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Çıkmaz hocam aynı şekilde satın aldım, 12 aylık gold alsanız 12+1trial+1trial+en son ultimate 1 ay = 15 ay gamepass ultimate dönüşüyor hatta
    Teşekkürler. Çok sağolun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.