Şimdi Ara

Xbox Live Gold abonelerine Kasım ayında ücretsiz olarak verilecek oyunlar belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sony'nin açıkladığı PlayStation Plus Kasım ayı ücretsiz oyunlarından sonra, Xbox sahiplerine verilecek olan ücretsiz oyunlar da paylaşıldı. 

Ayrıca Bkz.PS Plus Kasım 2020 oyunları açıklandı

PlayStation'ın aksine Xbox tarafında yeni nesil için Xbox Live Gold abonelerine özel bir oyun verilmemiş. Xbox One, Xbox 360 ve Xbox için verilmiş ücretsiz oyunlar. Kasım ayında Xbox Live Gold üyelerine verilecek oyunları aşağıda bulabilirsiniz.

Xbox One

Aragami: Shadow Edition (Kasım ayı boyunca erişime açık) 

Swimsanity! (16 Kasım - 15 Aralık arası erişime açık)

Xbox 360

LEGO: Indiana Jones (16 Kasım - 30 Kasım arası erişime açık)

Xbox

Full Spectrum Warrior (1 Kasım - 15 Kasım arası erişime açık)

Ayrıca Xbox 360 ve Xbox için verilen oyunların Xbox One'da da geriye uyumluluk sistemi sayesinde oynanabildiğini berlitelim.

• Ya arkadaş, 200 küsür TL'ye 1 yıllık Game Pass Ultimate aldım. Game Pass'in kütüphanesi şöyle dursun bu bir yılda Gold bana Hitman 1, Battlefield 1, Project Cars 2, The Divison verdi. Şuan sadece Hitman'ın fiyatı 215 TL.

Yani ne bekleniyor anlamıyorum. Ne kadar saçma olsa da, asıl amacı online oyun olan bir hizmetin, her ay AAA oyun mu vermesi mi bekleniyor?
  • Çöp

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rezalet

• Aynen bu ay çöp

• ÇöpBox

• Full Spectrum Warrior'ı seneler sonra görmek ilginç oldu.

• Ya arkadaş, 200 küsür TL'ye 1 yıllık Game Pass Ultimate aldım. Game Pass'in kütüphanesi şöyle dursun bu bir yılda Gold bana Hitman 1, Battlefield 1, Project Cars 2, The Divison verdi. Şuan sadece Hitman'ın fiyatı 215 TL.

Yani ne bekleniyor anlamıyorum. Ne kadar saçma olsa da, asıl amacı online oyun olan bir hizmetin, her ay AAA oyun mu vermesi mi bekleniyor?

• Adamlar parayı ea playe bastı bir sürü oyun geliyor. Neden ağlıyorsunuz anlamadım.

• Evet bundan sonra goat simulator fln verirler belli oldu.neyini savunuyorsunuz şu verilen oyunları anlamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu çöp rezalet tarzı yorumları yapan kitlenin de dh üyesi olması beni çok üzüyor.gençler gidin youtube da yorum yapın dh’i bozmayın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.