Şimdi Ara

XBOX LİVE GOLD 1 Yıllık 179.00 TL OLACAK 15.09.2019 TARİHİNDE!!!! (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
7
Favori
13.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xbox Live Chat'e(İngilizce olan) bağlanıp yardım alabilirsiniz.
  • Uzun zamandır Xbox almaya niyetim vardı . 12 aylık ultimate olayını görünce siparişi geçtim . Ultimate üyeliğinide hesap oluşturup yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • phurba kullanıcısına yanıt
    kredi kartın internet slış verişine kapalı olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jayleen J kullanıcısına yanıt
    kart ila alakalı bir sorun değil. farklı kartla da denedim sonuç aynı.

chate bağlanıp yazdım teknik ekibe çağrı açtı. mail ile haber verecekler ama henüz bir gelişme olmadı.
  • 1 aylık ultimate pass aldım, 1 yıllığa nasıl çevirebilirim yardımcı olabilecek var mıdır ?
  • Ayssu kullanıcısına yanıt
    Merhaba İlk Önce Live Gold Üyeliği Almalıydınız Sonra 1 Aylık Alıcaktınız.

• Hocam merhaba bu kampanya ne zamana kadar sürecek? Black Friday’i beklemeyi düşünüyorum indirim olur diye ama kampanya kalkar diyede cesaret edemiyorum.

• metinoz M kullanıcısına yanıt
    Merhaba Live Gold Uzun Bir Süre Büyük İhtimal 179 TL Olarak Kalacak.He,Live Goldu 13 Ay Gamepass Ultimate Yapma Diyorsan Gamepass Ultimate Ve Live Gold Var Olduğu Sürece Live Goldu 13 Ay Gamepass Ultimate Çevirebilirsiniz.

• Ben şimdi 2 yıllık live gold alacam hocam, 2 aylıkta game pass böylelikle 26 ay ultimate game pass oluyor okuduğum kadarıyla bu bu doğru mu ? Birde bu live alımı için kod alıp yüklemek mi gerekir yoksa direk xbox üzerinden alıp üstüne game pass alabilir miyim?

Evet Hocam Doğru.Direk Xbox Store Üzerinden Live Gold Ve Üstüne Gamepass Ultimate Alabilirsiniz.

• Merhaba arkadaşlar ben internetten uygun fiyata xbox s aldım. Acaba performansı nasıldır ? One x almadım çünkü 2020de yenisi çıkacak o yüzden o kadar para vermek istemedim. Bir de hala daha bahsettiğiniz gold + gamepass hala geçerli midir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bdag09

Merhaba arkadaşlar ben internetten uygun fiyata xbox s aldım. Acaba performansı nasıldır ? One x almadım çünkü 2020de yenisi çıkacak o yüzden o kadar para vermek istemedim. Bir de hala daha bahsettiğiniz gold + gamepass hala geçerli midir ?
    Evet gold üstüne ultimate game pass halen geçerli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    En fazla 36 aya kadar oluyor. Ben de dün 3 defa 12 aylık live gold aldım. Sonrasında 1 dolarlık Ultimate yükseltmesi yaptım. 36 ayın hepsi Ultimate oldu.

• Arkadaşlar ultimate ile PC oynamak için ultimate alınan hesabı windows a nasıl tanıtıyoruz? Birden fazla hesaba izin veriyor mu windows 10?
  • Arkadaşlar merhaba, tam olarak nasıl olduğunu anlamak için yazıyorum. eylül ayında gold'um bitti, şimdi almak istiyorum. 180 liraya bunu alacağım, sonra bunu ultimate'e çevirme varmış sanırım, onu nasıl yapıyorum? ultimate üyeliği de alınca otomatik mi oluyor? 1 dolara yaptım falan deniyor yukarılarda. game pass mi almak gerekiyor? 1 aylık alsam bütün 1 yıl ultimate mi oluyor? tam olarak sırasını yazabilir misiniz bu işin, nasıl oluyor?
  • Chandler Bing kullanıcısına yanıt
    Nomal gold iyeligi aliyorsunuz. 1 yil 2 yil ne kadar istiyorsaniz. Sonra uzerine game pass 1 ay ya da 2 ay alirsaniz toplam surenin tamami game pass ultimate oluyor. Ornegin 1 yil gold yanina 1 ay ultimate alininca 13 ay ultimate gibi.

• c_basher kullanıcısına yanıt
    o zaman ultimatei yıl sayısı kadar almama gerek yok hocam 1 ay alacağım. Teşekkür ediyorum bilgi verdiğin için.

• quote:

Orijinalden alıntı: aydfth

Nomal gold iyeligi aliyorsunuz. 1 yil 2 yil ne kadar istiyorsaniz. Sonra uzerine game pass 1 ay ya da 2 ay alirsaniz toplam surenin tamami game pass ultimate oluyor. Ornegin 1 yil gold yanina 1 ay ultimate alininca 13 ay ultimate gibi.
    çok teşekkür ederim. çok değişikmiş.
  • Arkadaşlar merhaba, amazon.de veya amazon.com buralardan alınan bundleların bazılarında hediye Live Gold veya Gamepass üyelikleri oluyor biliyorsunuz. Ben eski bir PS4 kullanıcısı olarak soruyorum, bu kodları kullanmak için amazon.de'den alındıysa Almanya hesabı, amazon.com'dan alındıysa Amerika hesabı mı açmak gerekiyor? Yoksa Türkiye hesabında bu kodlardan faydalanabiliyor muyuz?
  • Arkadaşlar xboxu satın aldım yanında 14günlük live gold üyeliği ve 1 aylık gamepass access geldi. ben şimdi 1 yıllık live gold alırsam bu ücretsiz gelen üyelikler silinir mi? Acil cevap lütfen

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.