Şimdi Ara

XBOX LİVE GOLD 1 Yıllık 179.00 TL OLACAK 15.09.2019 TARİHİNDE!!!! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
7
Favori
13.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet açık olması gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12.09.2019 da daha once gamepass almadigim accountuma 2 yillik gold aldim sonra 1 ayik gamepass ultimate 2 side 2 yillik oldu :)
  • Merhabalar Xbox Live Gold aldım diyelim. Alır almaz süre başlıyor mu ? alıp 1 ay sonra aktifleştirsem olur mu ? alır almaz mı kullanmak zorundayım ? Teşekkürler
  • SnapDragon S kullanıcısına yanıt
    Hediye olarak al deyip alırsan hediye ettiğin hesaba kod olarak gidiyor. İstediğin zaman kullanabilirsin o kodu. Geçerlilik süresi bayağı uzun diye hatırlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SnapDragon S kullanıcısına yanıt
    Kullanmak Zorundasınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jayleen J kullanıcısına yanıt
    Evet Öyle Oluyor.

• arkadaşlar ultimate üyeliğim 10 ekimde bitiyor.şimdi 1 yıllık gold 1 aylık da ultimate alsam 13 ay ultimate'e çevirir mi?
  • unacceptablex U kullanıcısına yanıt
    Çevirir

12 Aylık Goldun Var İse 1 Aylık Gamepass Ultimate Alınca 13 Ay Oluyor Aynı Zamanda 13 Ay Gold 13 Ay Gamepass Üyeliğin Oluyor.

• pcden ve konsoldan denedim.şu an gamepass üyeliğim devam ettiği için kampanyalı gold aldırtmıyor sistem.acaba kod olarak alsam olabilir mi?
    Sakın ultimate üyeliğin mevcut olan hesaba gold kodunu falan eklemeye çalışma 12 aylık gold kodunu 4 ay ultimate civarında bir değerde ekliyor bildiğim kadarıyla, yeni bir hesaba gold üyeliği alıp onu ultimate hesaba birebir çevirebilirsin.

• Arkadaşlar bende gamepass ultimate 11,80 TL yazıyor ancak almak için gittiğimde 1 aylık 5,90 Tl seçeneği çıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 Aylık live gold üyeliğime 5.9 TL'den 1 aylık gamepass almıştım ve 4 aylık ultimate'e çevirmişti. 1 aralık 2019'a kadar devam ediyor. Şu an 1 yıllık livegold almak istediğimde hata veriyor. 1 Yıllık live gold alabilirsem 1 yılı ultimate'e çevirir mi ?
  • e.salvador E kullanıcısına yanıt
    Ultimate Üyeliğin Var İse Gold Üyeliğe Ceviremessin.

• Arkadaşlar merhaba

Benim şuanda 2021 temmuza e kadar ultimate paketim var 1 yıllık gold aldığımda direk ultimate paketinde bir yıl üzüyor mu? Yani 2022 temmuza kadar

Teşekkür ederim

İyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Musacca82 M kullanıcısına yanıt
    Ultimate Paket Üst Üyelikdir Ve Bir Daha Tekil Üyeliklere Dönemessin 1 Yıllık Gold Almaya Çalıştığında İse Hata Verir Yani Ultimate Pakette İken Gold'u Tek Şekilde Alamassın 1 Yıllık İstiyorsan Gamepass Ultimate'tin 1 Yıllığını Alman Lazım

• Musacca82 M kullanıcısına yanıt
    Zaten Gamepass Ultimate Gamepass Ve Gold'u Birleştiriyor Sen Sadece Gold Alamassın Ö Yüzden
    Not:Gold Tek Halde Gamepass Tek Halde Alamayacaksın Gamepass Ultimate Olan Hesabın İle

• Evet olmuyor taklif geçersizdir diye uyarı veriyor. Bu fiyatlar 2020'ye kadar değişmez sanırım. Aralık 2 de üyeliğim bittiğimde 12 ay live gold ve 1 ay ultimate alıp bir yılı kurtarıcaz.
    Yani Ultimate Üyeliği Olan Hesabında Gold'u Tek Gamepass'i Tek Alamassın Ultimate Paket Üst Pakettir Gold Ve Gamepassi Birlestirir Sen Sadece Gold Almaya Çalışınca Hata Verir
    Not:Bir Daha Tekil Üyeliklere(Gold Tek Halde Gamepass Tek Halde Satılması)Dönemessin Ultimate Üyeliği Bulunan Hesabınla.

Ultimatein Açıklamasını Okuyun Storedan Yazıyor Orda Ultimate Üyeliği Tekil Üyeliklere Döndüremessiniz Diye

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.