Şimdi Ara

XBOX Live Black Friday/Yılbaşı İndirimleri (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
8
Favori
15.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçen ay aldım ayın enparalısı şartlarıni sağlarsan sıkıntı yok dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın onemli indirimler geliyor. Xbox facebook ve twitterdan acıklamıstı. Beklemedeyiz

• witcher 3 goty edition 80 liraydı, 96 lira olmuş ya, tüh. keşke alsaydım hafta başında :(
  • ÇöÇan kullanıcısına yanıt
    doğru biliyorsunuz hocam. 50TL ve üzerine alışverişe 25TL iade alıcak arkadaş eğer ayın enparalısı olmayı başardı ise.
  • Şu ana kadar beni tatmin eden bir indirim olmadı henüz

• Beetleguese kullanıcısına yanıt
    temel paket 37 tl ye düşmüş. sadece onu alsak yetmezmi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beetleguese

witcher 3 goty edition 80 liraydı, 96 lira olmuş ya, tüh. keşke alsaydım hafta başında :(

Ben de kontrol ettim şimdi, hakikaten bi saçma olmuş...
  • rahcak R kullanıcısına yanıt
    Dlc ler yok temel pakette, ama oynanır yine de :)
    Ben cumayı bekliyorum bakalım.

• Beetleguese kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.

peki forumda görüyorum oyunları beraber almak için yanına arkadaş arayanlar oluyor. bu sistem nasıl çalışıyor? ortak oyun nasıl alacağızki gamer tag 'e göre tanımlı olmuyormu online aldığımız oyunlar.
  • PS4 de iyi indirimler gelmiş . Birde Xbox u görelim , karar veririz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rahcak

teşekkürler.

peki forumda görüyorum oyunları beraber almak için yanına arkadaş arayanlar oluyor. bu sistem nasıl çalışıyor? ortak oyun nasıl alacağızki gamer tag 'e göre tanımlı olmuyormu online aldığımız oyunlar.

Hocam mail üzerine kayıt oluyor oyun . Bir kişi kendi normal kullandığı hesap ile oyunu oynayabiliyor . Diğer kişi de oyunun olduğu mail adresi ile oyunu oynamış oluyor .
  • bişey sorcam forza horizon 3 169 lira yanında gold üyeliği yazısı var. gold üyeliğim olmadan alsan oynanmaz mı? yada 1 tl ye gold aldım diyelim bu 1 ayın sonunda oyuna girebilir miyim? sorularımı cevaplarsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starlordd09 -- 24 Kasım 2016; 19:6:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spedee2003

bişey sorcam forza horizon 3 169 lira yanında gold üyeliği yazısı var. gold üyeliğim olmadan alsan oynanmaz mı? yada 1 tl ye gold aldım diyelim bu 1 ayın sonunda oyuna girebilir miyim? sorularımı cevaplarsanız sevinirim

Eğer almayı biliyorsanız singapur storedan 50 singapur doları gift card alıp oyunu yaklaşık 120 tl ye mal edebilirsiniz. 60 TL yede diğer hakkını satarsanız size 60 tl ye mal olur. Fh3 için süper bi fiyat bence. Ayrıca oyunu gold üyelik olmadan da alabiliyorsunuz. Yanında ben gold yazısı göremedim.

• Assassins Creed Syndicate. 8 dolar. Kargosu ile 13 Dolara geliyor...
    https://www.amazon.com/Assassins-Creed-Syndicate-Xbox-One/dp/B00X87MH0I/ref=sr_1_2_twi_gam_2?ie=UTF8&qid=1480006128&sr=8-2&keywords=assassins+creed

Metar Gear V + Batman Arkham Kinght + AC Syndiacate alırsanız kargo dahil toplam 35$'a geliyor. Oynamamış olan varsa güzel fiyatlar. Single olduğu için ortaklaşa alınabilir yada bitirip satılabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 24 Kasım 2016; 20:5:33 >

• Quantum Break hala indirime girmemiş...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni xbox sahibi olarak öğrenmek istedim. Xbox Live gold üyeliği bitince buradan aldığımız oyunları oynamaya devam edebiliyormuyuz. yoksa sürekli internet bağlantısı mı gerekiyor bilemedim?
  • arkadaşlar şuan almanya gamestop un reklamında yarın için skyrim i 59.99€ yerine 39.99€ dan satacak. demek oluyor ki xbox mağzada 50% indirim olabilir. hadi bakalım hayırlısı...

• Xbox Live Gold 12ay üyelik Kanada Store 50 CA$ 125TL. (digital kod)https://www.microsoftstore.com/store/msca/en_CA/pdp/Xbox-Live-12-Month-Gold-Membership-Digital-Code/productID.332936800

Raibow Six 15$ Amazon (disk)
    Fallout 4 15$ Amazon (disk)
    Dying Light Enchange Edt. 20$ Amazon (disk)
    Skyrim Special Edt 25$ Amazon (disk)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LENASSO -- 24 Kasım 2016; 21:43:44 >
  • Mevcut indirimde olan oyunlar ayrıca indirime girer mi sizce ? Gta v hitman FİFA vs

• quote:

Orijinalden alıntı: hasgok

arkadaşlar şuan almanya gamestop un reklamında yarın için skyrim i 59.99€ yerine 39.99€ dan satacak. demek oluyor ki xbox mağzada 50% indirim olabilir. hadi bakalım hayırlısı...

Skyrim Special Edition bahsediyorsanız şuan amazon us de 25$ hocam. Xbox Storeda bu gece yarısı yeni indirimler girer sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.