Şimdi Ara

Xbox Live Arcade oyunlar neden DVD'de çıkmaz? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Fatality_AN8

quote:

Orjinalden alıntı: Guru_Meditation

quote:

walla kardeş Kredi kartı ile kesin var onu biliyorumda Paypal varmı dikkat etmedim, ben sanal kart ile yapıyorum zaten netten alışveriş işini şimdiye kadar hiç sorun çıkmadı,

Şimdi girdim baktım siteye ms pointslerin nerde satıldığını göremedim.Bir de sen amerika sitesinden mi alıyorsun,malum dolar kur avantajı nedeniyle?
    Bir sorun da şu:herhalde alırken sign-in olmamız lazım.Fakat ben uzun zamandır girmediğim için açtığım hotmail hesabını unuttum.Bunu xbox'ta nerde görebiliriz?

ewet kardeş sitede sign in olman lazım zaten profil e girdiğinde sağ taraftaki menülerde var points almak için bi bölüm, unuttuysan yeni bi tane alabilirsin, veya adreslerine bak XBOXlive dan haberler oyun tanıtımları hangi hotmail hesabina geliyosa büyük ihtimal o live da kayıt ettiğin mail adresindir.

Sorun orda zaten,ben live'a girmek için özel bir hotmail hesabı almıştım,başka hiçbirşeyde kullanmıyordum.Nedense bir kenara yazmadım şimdi ise hiç hatırlamıyorum
  • Dün gece tüm cesaretimi toplayıp girdim...ban yememişimBiraz demo trailer indirdim,sonra live üzerinden Fatality'nin dediği gibi sanal kartla points aldım ve oyunların full sürümlerini açtım!!!Sonunda Marble Blast Ultra oynayabiliyorum!!!Çocuklar gibi şeniim şu anda
  • Hadi bakalım hayırlı olsun, Allah bozmasın neşeni bu sefer kaybetme sakın oyunu
  • quote:

Hadi bakalım hayırlı olsun, Allah bozmasın neşeni bu sefer kaybetme sakın oyunu

Eyvallah hocamİnşallah ban yemeyiz,bu şekilde olmasına razıyım multi oynayamasam da
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.