Şimdi Ara

Xbox live

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese selam. 5 6 ay kadar once pal 360 aldım. sureklı offlıne oynuyordum ancak gecen gun banlanmayı goze alarak onlıne oynamayı denedım, gercekten cok keyıflıydı. 2-3 gun kadar oynadım. Halen daha banlanmadım ancak artık onlıne oynamayorum. Sanırım bu lıve paralıymıs kısıtlı fln dıe uyarı verıyor bu konuda pek bılgım yok. Gold uyelık mı alıcaz nasıl olucak nası etkınlestırıcez bılgı verırsenız sevınırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: seskes

herkese selam. 5 6 ay kadar once pal 360 aldım. sureklı offlıne oynuyordum ancak gecen gun banlanmayı goze alarak onlıne oynamayı denedım, gercekten cok keyıflıydı. 2-3 gun kadar oynadım. Halen daha banlanmadım ancak artık onlıne oynamayorum. Sanırım bu lıve paralıymıs kısıtlı fln dıe uyarı verıyor bu konuda pek bılgım yok. Gold uyelık mı alıcaz nasıl olucak nası etkınlestırıcez bılgı verırsenız sevınırım.

evet gold üyelik alcaksın
  • quote:

herkese selam. 5 6 ay kadar once pal 360 aldım. sureklı offlıne oynuyordum ancak gecen gun banlanmayı goze alarak onlıne oynamayı denedım, gercekten cok keyıflıydı. 2-3 gun kadar oynadım. Halen daha banlanmadım ancak artık onlıne oynamayorum. Sanırım bu lıve paralıymıs kısıtlı fln dıe uyarı verıyor bu konuda pek bılgım yok. Gold uyelık mı alıcaz nasıl olucak nası etkınlestırıcez bılgı verırsenız sevınırım.

yeni profil ac 1 ay bedava olacak
  • Gold alıcaksın orda bi şifre olucak onu giriceksin internette bulabilirsin 12+1 ay 70 tl. Ayrıca forumdada satan arkadaşlar var.
  • 12 aylık fln alma yazık olur paranıza.
    1 aylık alın sonra büyük ihtimalle banlanırsınız ama.
  • ewt 1 aylık almak daha mantıklı
  • aylık gold üyelik alıcaksın 3 -5 gün sonra banlanıcaksın
  • Arkadaslar profıl olusturamıyorum butun herseyı yaptıktan sonra en son profıl olusurken 815342424 gıbı bır hata kodu verıyor. Yenı makına almayı dusunuodum, ondada aynı hatayı verırde profıl olusturamazsam neye yarıcak :(
  • hocam eğer multi oyun keyfin single ı eziyosa ve oyuna vericek param da var diyosan hiç durma direk orjinal xbox 360 al . :D
  • ewt ole yapıcam da ya orjınal makına alırsam profıl olustururken bu sekılde hata alırsam ne yapcam :S
  • eski konsolum bozulduğu için bende orjinal elite makina aldım fakat yok arkadaş çok pahalıya patlıyor gold üyelikti orjinal oyundu birde sipariş verdik yurt dışından 20 gün oldu gelen giden yok şu forumun meşur atik elektroniğini aradım fw' yaptırıcam bu makinayada biraz haykırış gibi oldu bu konun altına ama ben çıkamadım orjinal işininin içinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackerman999

eski konsolum bozulduğu için bende orjinal elite makina aldım fakat yok arkadaş çok pahalıya patlıyor gold üyelikti orjinal oyundu birde sipariş verdik yurt dışından 20 gün oldu gelen giden yok şu forumun meşur atik elektroniğini aradım fw' yaptırıcam bu makinayada biraz haykırış gibi oldu bu konun altına ama ben çıkamadım orjinal işininin içinden

:) vala haklısın da oflıne keyıf vermıyor :D hala profıl yaratmıyor. vazgectım gıdıp ps3 alcam.
  • quote:

ewt ole yapıcam da ya orjınal makına alırsam profıl olustururken bu sekılde hata alırsam ne yapcam :S

Profil oluştururken ingiltere adresi gireceksin bundan olabilir hata yoksa msin sana garezi yok emrak etme her türlü açarsın profilini
  • aldığın msn adresinde de ingiltereyi seçmen gerekiyo yanlış hatırlamıyosam.ben öyle almıştım en azından
  • quote:

Orijinalden alıntı: Playstation 3

aylık gold üyelik alıcaksın 3 -5 gün sonra banlanıcaksın

git sen ps bölümün de takıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: ba9ur

quote:

Orijinalden alıntı: Playstation 3

aylık gold üyelik alıcaksın 3 -5 gün sonra banlanıcaksın

git sen ps bölümün de takıl

hep buralarda takılıyor nedendir acep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Takiri -- 11 Aralık 2009; 20:37:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.