Şimdi Ara

Xbox kolunu garantiye nasıl göndereceğim ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bozuk kolumu değiştirmek için form doldurdum.Mail geldi.Mailde ups çağırmamı ve kodu söylememi yazıyor.Ups kuryesi çağıracağım.Geldiğinde kodu söylediğimde adresi sistemden bulacaklarmı ? Adres belirtmem gerekiyormu ? Mailde adres filan yazmıyor.Birde geri yolladıklarında benim ev adresimi ups mi onlara söyleyecek ?Ev adresimi nasıl bulacaklar ? Gönderdiğim kutuya talep numarası yazacakmışım.#ile başlayan bir numara var garanti sayfasında omudur acaba ? Kutuya ev adresimide yazayım mı ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• servis formu doldururken kendi adresini veriyordun diye hatırlıyorum(yanlış hatırlıyor da olabilirim)... geri kalanında iQor'a gidecektir ve o UPS kodunu verdiğinde iQor'un adresi otomatik olarak çıkar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GCGorusu -- 12 Mayıs 2020; 15:28:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GCGorusu

servis formu doldururken kendi adresini veriyordun diye hatırlıyorum(yanlış hatırlıyor da olabilirim)... geri kalanında iQor'a gidecektir ve o UPS kodunu verdiğinde iQor'un adresi otomatik olarak çıkar...
    Dediğiniz gibi Ups ye kodu verdim götüreceği adres çıktı sistemde.Benim adresim microsoft garanti sayfasında Türkiye/İstanbul olarak geçiyor.Telefon numaram yazılı.Ev adresi yazılı değil.

• TornadoSpin T kullanıcısına yanıt
    bence adresi doldurmanda fayda var ama en kötü ihtimalle telefonla iletişime geçip sorabilirler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GCGorusu

bence adresi doldurmanda fayda var ama en kötü ihtimalle telefonla iletişime geçip sorabilirler...
    microsoft hesabımdaki adres bilgilerini güncelledim.Sevkiyat adresini ordan hallederler umarım

• Hocam kargoyu ups’ye vereli 3 günü geçti ama henüz adrese varmamış.Ups bana bir fiş yada takip numarasıda varmedi.Normalde veriyorlarmı ? Kargomun nerede olduğunu öğrenemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TornadoSpin

Hocam kargoyu ups’ye vereli 3 günü geçti ama henüz adrese varmamış.Ups bana bir fiş yada takip numarasıda varmedi.Normalde veriyorlarmı ? Kargomun nerede olduğunu öğrenemiyorum.
    Ups ararsin. Isim soyisim soylersin. Onlar sana durumunu ve takip no paylasir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Ups ararsin. Isim soyisim soylersin. Onlar sana durumunu ve takip no paylasir.

Alıntıları Göster
    Arayınca müşteri hizmetlerine bağlamıyor.Telefon numaramı yazmamı istiyor.Yazınca adıma kayıtlı kargo gözükmüyor.Normalde Ups kuryesi kargoyu alırken fiş yada takip no gilan veriyormuki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TornadoSpin

Arayınca müşteri hizmetlerine bağlamıyor.Telefon numaramı yazmamı istiyor.Yazınca adıma kayıtlı kargo gözükmüyor.Normalde Ups kuryesi kargoyu alırken fiş yada takip no gilan veriyormuki ?

Alıntıları Göster
    Siz en iyisi ups subeye gidin sali gunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Siz en iyisi ups subeye gidin sali gunu.

Alıntıları Göster
    Tamamdır öyle yaparım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.