Şimdi Ara

Xbox kola pil dayanmıyor. Çözüm öneriniz nedir ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, herkese iyi keyifler.

Xbox one x konsolun kola pil yetiştiremiyorum. siz ne yapıyorsunuz bu konuda ?

İnternette satılan birkaç şarj kiti gördüm. iyi midir ? alınır mı?

usb kablo ile konsolu ve kolu bağlasam böyle de oynayabilir miyim ?

• Daha önce benzer konular açıldı o konuları incelemenizi tavsiye ederim Usb ye yaklaşık 2 metrelik bir kablo bağlayarak sorunsuz kullanıyorum
  • Şarjlı pil kullan, sorununu çözer.
  • GP Recyko Pro 2000 mAh veya GP Recyko 2700 mAh AA şarj edilebilir pil alabilirsiniz. 4 tane alırsınız, yanında da Varta marka uygun fiyatlı ve 4 pili aynı anda şarj edebilen pil şarj cihazı alırsanız, pil sorunu yaşamazsınız. 4 pil olunca ikisi yedekte olur, biri biterse diğerini takarsınız. Recyko Pro 2000 mAh kullanıyorum. Ben oyun seslerini de koldan alıyorum. Bana 2 adet pil, toplamda yaklaşık 25-30 saat arası gidiyor.
  • Bunu alıyorsun pile para verme derdinden kurtuluyorsun

https://www.hepsiburada.com/xbox-one-play-charge-kit-s3v-00014-pm-HB00000CW5UJ
  • Alttaki kulaklıktan aldım, bu ses ayarlarında en sağda neyi seçmemiz gerekiyor, kullanan var ise gönderirse sevinirim.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01L2ZRYVE/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

• Bende şarj aleti vardı şu pili almam yetti. F/P olarak en iyisi bu benim gördüğüm.

GP Batteries Peak Power 2300 Aa Kalem Ni-Mh Şarjlı Pil, 1.2 Volt, 4'Lü Kart, Yeşil/Siyah: Amazon.com.tr

• Evet USB kablo ile pilsiz çalışır. Oyun oynarken oturduğun yere Xbox uzak kalıyorsa ve yakında bir priz varsa, gamepadi bir USB adaptör ile prize takarak da çalıştırabilirsin, Xbox'a kablosuz şekilde bağlanır.

• Teşekkür ederim tüm cevaplar için.
    Zahmet edip vakit ayırdınız. Sağlıklı günler dilerim herkese.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.