Şimdi Ara

Xbox kardeşlikte kazıklanmamak için tavsiyeler var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xbox evrenine ilk kez giriyorum ve 3 yıllık gamepass almak istiyorum ama sistem nasıl yürür bilmiyorum, diyelim ki üyenin tekinden p1 yada p2 satın aldım satan kişi hesabı kapatıp iptal etme, şifre değiiştirme, başkasına da satma gibi bir durumu falan olabilir mi? Tecrübeli kişilerden yorumlarını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerdavader -- 29 Ekim 2020; 13:52:11 >

• Kazıklanmamak istiyorsanız tek yol kardeşlik yapmamak internette tanımadığınız biri ne olursa olsun sizi kazıklayabilir bunun için yapacağınız bir şey yok bu riski almak zorundasınız yada normal şekilde kendiniz alıp kullanırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Kazıklanmamak istiyorsanız tek yol kardeşlik yapmamak internette tanımadığınız biri ne olursa olsun sizi kazıklayabilir bunun için yapacağınız bir şey yok bu riski almak zorundasınız yada normal şekilde kendiniz alıp kullanırsınız

hocam peki hesabı ben alsam ve şatsam , bana birşey olur mu?

• yakın sohbetiniz olan bir oyuncu arkadaşınız yok mu? en temiz güvenli ve rahat yolu odur genelde

• Yeni üyeler ile alışveriş yapma.
    Oyun alışverişi yapacağın üyenin profiline bak geçmiş ilanlarına göz at.
    Aktiflik durumuna bak.
    Telefon numarası iste WhatsApp üzerinden yazış alışveriş esnasında.

Şimdilik bu kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Yeni üyeler ile alışveriş yapma.
    Oyun alışverişi yapacağın üyenin profiline bak geçmiş ilanlarına göz at.
    Aktiflik durumuna bak.
    Telefon numarası iste WhatsApp üzerinden yazış alışveriş esnasında.

Şimdilik bu kadar.

hocam ben hesap alsam biriyle ortak olsam ortak oldugum kişi benim şifremi değiştirebilir mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.