Şimdi Ara

Xbox'ın sevilen yarış oyunu Forza Horizon 5 Meksika'da geçebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox'ın sevilen yarış oyunu Forza Horizon 5 Meksika'da geçebilir

Oyun dünyasının sevilen ve popüler oyun serilerinden biri olan Forza Horizon'ın yeni oyunu ile ilgili neredeyse hiçbir detay bilmiyoruz. Ancak geçtiğimiz saatlerde oyunun nerede geçeceği belli olmuş olabilir.

Ayrıca Bkz.Makine ekibi 2.5 saatlik muazzam bir Half Life belgeseli hazırladı

Geçtiğimiz haftalarda Windows Central’dan Jez Corden, Meksika'ya gitmek istediğini belirten bir paylaşım yapıp paylaşımına da araba emojisi eklemişti. Bu paylaşıma cevap olarak ise VentureBeat’ten Jeff Grubb, İspanyolca eğitimi almaya başladığını söyledi. Elbette bu paylaşımlar hiçbir anlama gelmiyor gibi duruyor ancak geçtiğimiz günlerde Jeff Grubb bir podcast'e katıldı.

Katıldığı Iron Lords Podcast isimli programda Corden ile arasında geçen sohbetin Forza Horizon 5 ile ilgili olduğunu söyledi. Yani resmi olmasa da yeni oyun Meksika'da geçecek gibi duruyor. Daha öncesinde oyunun Japonya'da geçeceğine dair bazı söylentiler vardı. Jeff Grub'ın birçok doğru bilgiyi önceden aktardığını ekleyelim.

Forza Horizon 5'in ne zaman çıkış yapacağı bilinmiyor ancak güvenilir kaynaklardan gelen söylentiler oyunun bu yıl çıkacağını işaret ediyor. Eğer bu yıl çıkacaksa önümüzdeki ay düzenlenen E3'te duyurulma ihtimali bir hayli yüksek.

Kaynak:https://www.videogameschronicle.com/news/forza-horizon-5-will-be-set-in-mexico-its-claimed/

• bu haberi duyunca yüz ifadem

Xbox'ın sevilen yarış oyunu Forza Horizon 5 Meksika'da geçebilir

Almanya veya Norveç muhabbeti vardı. Nabıcaz kartellerin arasında ...

• Oh be trafik sağdan akacak.

Sağdan trafikli olsun da ülke fark etmez

• Almanya yapsalar keşke nürburgring pisti falan olsa istediğimiz zaman gitsek. Ne yapacağız Meksika’nın çölünde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek istediğim trafiğin sağdan akması.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İsviçre Avusturya gibi dağlık yerler bekliyordum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dellialli

bu haberi duyunca yüz ifadem

Almanya veya Norveç muhabbeti vardı. Nabıcaz kartellerin arasında ...

bu fotoğrafın olayı nedir

• Yeter ya Forzalara boğulduk artık vur kır parçala mekanikleri görmek istiyorum

• Meksika 3.oyundan hallice olur gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctntas

Yeter ya Forzalara boğulduk artık vur kır parçala mekanikleri görmek istiyorum

sen de wreckfest oyna o zaman biz memnunuz

• Soldan trafiğe o kadar alıştım ki sağdan trafikli bir NFS falan oynadığımda bazen şaşırıyorum :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karterlere pudra şeker taşımacılığı bölümüde olursa tadından yenmez 🤩😜🙃🙃🙃
  • DeepBluee2 kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de o kadar duble yol var istanbul neyinize yetmiyor be...

• Keşke İstanbul'da geçse bu tip kaliteli bir oyun Xbox'ın sevilen yarış oyunu Forza Horizon 5 Meksika'da geçebilir 

• quote:

Orijinalden alıntı: dere.beyi

Türkiye'de o kadar duble yol var istanbul neyinize yetmiyor be...

var ama 100 km hızla tin tin tin gidiliyor

• Meksika iyidir

• Forza4 yeterince başarılıydı hala oynuyorum forza 5 nerde geçerse geçsin bence her halükarda mükemmel bir iş çıkaracaklar benim tek isteğim araçların modifiye kısımları nfs kadar iyi olsun istediğim bazı araçlar içime sinmiyor aşırı sade kalıyor ve offroad biraz daha geniş tutulsun zorlu parkurlar olsun daha özel araçlar eklensin ya da drift için dünya çapında bir yarış düzenlensin her tür yarış için online bir lig olsun bu arada inşallah TÜRKİYE'de geçer hayal edince o boğaz falan oyun Türkiye tarafında aşırı tutulur ????

• Neden Meksika Xbox'ın sevilen yarış oyunu Forza Horizon 5 Meksika'da geçebilir 

• o kadar çok japonya istiyordum ki, meksika söylentilerini duyduğumdan beri hayal kırıklığı içerisindeyim. gerçi hiçbir ülke horizon 4 ingilteresinden daha sıkıcı olamaz Xbox'ın sevilen yarış oyunu Forza Horizon 5 Meksika'da geçebilir 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.