Şimdi Ara

Xbox'ın merakla beklenen oyunu Senua's Saga: Hellblade II için yeni bir video paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xbox'ın merakla beklenen oyunu Senua's Saga: Hellblade II için yeni bir video paylaşıldı

Yayıncılığını Xbox game Studio'nun yaptığı, geliştiriciliğini ise Ninja Theory'nin yaptığı Xbox'ın en merak edilen oyunlarından Senua's Saga: Hellblade II'den yeni bir video paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.PS5 sahipleri yeni güncellemeleri erkenden test edebilmek için beta programına kayıt yaptırabilir

Video, Xbox'ın son etkinliğinde paylaşıldı. Daha çok kamera arkası görüntülerin bulunduğu videoda oyundan da kısa da olsa bir şeyler görebiliyoruz. Ayrıca baş yaratıcılarından Tameem Antoniades, oyunla ilgili bazı açıklamalarda da bulundu. Tameem Antoniades "Hellblade bizim için çok özel bir oyundu. Bu yüzden düz bir devam oyunu yapmak istedik, ekstra özel bir şeyler yapmak istedik." dedi.

Oyunun detayları hakkında da konuşan Tameem Antoniades, "Karakterimiz için gerçek kostümler oluşturuyoruz. Onları tarıyoruz ve oyuna o şekilde yerleştiriyoruz. Bu konuda Epic Games ile birlikte çalışıyoruz. Savaş tarafında ekstra gerçekçi ve acımasız olmak istedik. Bu nedenle başrol oyuncumuz Melina iki yıldır eğitim alıyor ve tüm animatörlerimiz de dövüş eğitimi aldı." dedi.

Senua's Saga: Hellblade II, Xbox Series ve PC için duyurulmuştu. Ne yazık ki hala bir çıkış tarihi yok. Bahsi geçen videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Senua's Saga: Hellblade II Yeni Video

Kaynak:
    https://www.videogameschronicle.com/news/a-new-hellblade-ii-trailer-says-ninja-theory-are-making-their-lives-difficult-to-create-something-special/

• Hiç beklediğim video bu değildi. Azıcık in-game fotoğraf verseydiniz. Avowed konuşulmadı bile 2023’e kaldı o oyun. Kimse Avowed’u delilercesine beklemiyor ve çok şaşırıyorum bir tek ben mi bekliyorum diye. Bana desinler hellblade2, fable, forza horizon5, Stalker2’i mi yarın oynanıma sunalım yoksa Avowed mu desinler Avowed seçerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eero -- 18 Haziran 2021; 0:17:58 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu oyunu oynarken psikolojim bozuluyordu zor bitirdim🤣

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merak etme yalnız değilsin, 7.30da açtım yayını, sırf hellblade 2 ve avowed oyunundan gameplay görmek için. Belki biraz da fable olur diyodum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sunum beni de üzdü, daha fazla şeyler görmek isterdim. Özellikle Hellblade hayal kırıklığı yarattı.

• Ne yazık ki oyun yapımına başlanmamış bile...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Xbox düzgün oyun yapana kadar Sony kazanıp PS6 çıkarır. Tarih tekerrür ediyor

• Xbox yine hayal kırıklığı yarattı, yeni nesile yeterince hazırlanmamışlar. Şaşırtıcı bir gameplay göremedik.

• Tunca Arslan bu oyun için oldukça detaylı bir prodüksiyon çalışması yapıldığından bahsetmişti umarım yeni nesil diyebileceğimiz güzel bir oyun olur

• Çıksın artık sabırsızlanıyoruz

• Göstermese daha iyiymiş videoda hiçbirşey yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.