Şimdi Ara

Xbox Hayranı Üyelerin; Yöneticilere ve Üyelere Hakaretleri. Ve Fanboyluk planları(KANITLARLA!) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
6
Favori
12.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Abi bu mesajlar, yapılan planlar neyin kafasıdır? Resmen hücre tipi örgüt yapılanması gibi. Ülkedeki oyuncu topluluğu içinde böyle birilerinin olduğunu görmek utanç verici.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çikko

Forumda sütten çıkmış ak kaşık olup, Discord’da yöneticilere seviyesizce küfürler etmek, fake hesap açmayı planlamak (ki yaptılar daha önce, yine tekrarlamayı kastediyorlar) bunlar kesinlikle kabul edilcek şeyler değil,

Hiç bi Playstation forumcusu gördünüz mü fake hesap açan? Discord da söven? Cezadan kaçan?
    Ceza yedik bekledik. Ceza yedik vardır trollüğümüz, kabahatimiz dedik eyvallah dedik sustuk. Kimseye küfür etmedik.

Yöneticilerden talebim(iz diye çoğul konuşabilirim sanırım dostlar destekler), Yöneticilerin yapması gereken; “Olay forum dışında olmuş forum içinde ceza veremeyiz falan bunları bi köşeye bırakıp, MutlakSıfır, Ebavamqko, Blacktower kim varsa alayını çizmektir. Kanser kitle bunlardır. Adamlar forumu sabote etmeyi planlıyor resmen ifşalar ortada. Lütfen 1 hafta gibi komik ceza almasın bu kişiler. Resmen seviyesizlik. Alacağı cezaları bekliyoruz takip ediyoruz

@powerstorm, hocam adil bir yetkilisin. konuyu senin ilgilenip araştiracağını düşünüyor ve rica ederim.

@Naughty Dog konu için teşekkür. herşey ortaya çıkmış.

@Raising Kratos hocam seni etiketledim çünkü Ps5 konumuzun sahibisin. haberdar olman gerekir diye düşündüm
    Hayırdır ya Discord'dan özel mesajlarımızı tutmuş getirmişsiniz birde forumu sabote ettiğimizi mi söylüyorsun sen kimsin ki bize böyle ithamda bulunuyorsun? Nereyi sabote etmişiz kendi kendimize eğlenmiş gülmüş geçmişiz nasıl bir düşmanlıktır bu ya nasıl bir fanatikli bu ya? Grubumuzun kuralları da bellidir cımbızla mesaj seçip getirip insanları hedef göstermişsiniz burada yaptığınız şeye bak.

• Ben itham etmiyorum. Görüntüler ortada. Fake hesapla gelip konu karıştırmak sabote etmektir. Blacktower’in yaptığı gibi. Hepinizin yüzü ortaya çıktı.

• edilen hakaret ve dayak muhabbetlerinin muhatabı kimse şunlara bi güzel dava açsa da ortalık şenlense. böyle böyle adama döndürmek lazım bunları.
  • Yönetim PlayStation Türkiye'den para alıyormuş güya.

PlayStation Türkiye'nin en çok eleştirildiği, her yere şikayet edildiği, dijital oyun takas platformunun olduğu platforma niye para versinler

• Şuraya bak !! boş boş muhabbetler..Milletin derdine bak bi de bunların..Allah verdiği aklı güzel bir şekilde kullanmayı nasip etsin hepsine ne diyim.

Bunlar da forum kullanıcısı biz de işte !!

• bunlar ne microsoft un un sahibinin cocuklarimi yoksa

• çikko kullanıcısına yanıt
    Birde insanlara sallamislar karşıma çıksa şöyle yaparim böyle yaparım diye bu da ciddi bir suçtur .

• Konuda geçen kişiler ss alıp direk savcılığa kişiye ait bilgileri izinsiz internet ortamında paylaşmaktan suç duyurusunda bulunabilir.%100 davayı kazanıp tazminat rahat alırlar.Bulunmazlarsa kendi bilecekleri iş.
  • Yahaaa adamlar ciddi ciddi uğraşmışlar konuyu açmak için abi sanki organ mafyası konuşmalarını ifşalıyorsunuz :)) Bu boş işlerle uğraşacağınıza ailenize sevdiklerinize zaman ayırın biraz..

• Discord grubu gizli değil açık, algı yapma savcılığa vereceklermiş, ulan asıl burada küfür yiyenler savcılığa verse kim kimden tazminat alırmış görelim.

• @modestus

Ortada gizli ne var, bu adamlar kendi kurdukları gruba herkesei davet ettiler ve hala bu davet buradaki malum zatın imzasına mevcut. Açık, anonim olan bir yerin nasıl gizliliği oluyor, asıl bu şahıslar hakkında yazdıklarından dolayı biri dava açsa, canlarını okur bunların. Mahkeme ve avukat masrafları yeter onlara.

Yahu bari burada dürüst olun, hakikatin ve doğruluğun yanında durun. Böyle yalan söyleyen, hakaret eden insanları savunmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 22 Eylül 2020; 20:36:8 >
  • Konunun ss'lerini aldım yönetim işlem yapmazsa biz Discord grubu olarak konuşacağız dava hakkında. Ortada herhangi bir suç yok sadece öylesine dalga amaçlı muhabbetler var başka hiçbir şey yok.

(10) Kullanıcılar arası yapılan özel mesajlaşmalar, bu mesajlaşmalardaki tüm tarafların rızası olmadıkça Kanallar dahilinde ifşa edilemez. Bu mesajlaşmalar Kurallara aykırılık teşkil ediyorsa Yöneticiler ve Yetkililer ile paylaşılabilir, Sunucudaki her Kullanıcı bunun bilincinde ve sorumluluğundadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 22 Eylül 2020; 20:37:33 >
  • Kişisel bilgileri internet ortamında yaymanın şakası yok.Çok ciddi paralarla rahatça dava açarsınız.Küfür falan davaları yanında çıtır çerez.Açan üye dua etsinde dava etmesinler.
  • MS bunlar gibi kullanıcı profili yüzünden kaybediyor işte ana neden bu...

• adamın imzasında bulunan public discord linki için özel mesaj, kişisel bilgi diyorlar. şaka mısınız siz ya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 22 Eylül 2020; 20:43:1 >
  • Xbox Hayranı Üyelerin; Yöneticilere ve Üyelere Hakaretleri. Ve Fanboyluk planları(KANITLARLA!)
  • Dava nasıl açılırmış ben size öğreteyim avukat olarak.Hadi bakalım, bu yöneticilere, üyelere hakaret, küfür eden utanmazlara dava açmak isteyenlerin avukatlığını yaparım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.