Şimdi Ara

XBox hangi video formatlarını oynatıyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar soru çok açık sanırım, flash belleğe attığım bikaç tane filmi Xbox üzerinden izlemek istiyorum, bunun için xbox in tam olarak çalıştırdığı formatları (mp4, avi, mpeg vb)ve çevirici program biliyorsanız ordaki seçenekleri söylerseniz çok sevinirim,

bu arada lütfen dandik dvd playerlar 50 liraya al gösteriyo kırmızı ışık hatası alırsın gibi mesajlar yazmayın bunun farkındayım, ertesi gün misafirim var ve tv de film izliycez o yüzden soruyorum özellikle yoksa evde 2 tane pc var

• up

bilen yokmu?
  • up
  • Avi ve mp4 dosyalarını oynatıyor. Mkv ise oynatmıyor. Altyazı desteği de yok. O yüzden pek tavsiye etmem xboxda film izlemeyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

Avi ve mp4 dosyalarını oynatıyor. Mkv ise oynatmıyor. Altyazı desteği de yok. O yüzden pek tavsiye etmem xboxda film izlemeyi...

teşekkürler dostum
  • alt yazı destegı yok demıssınde ızledım her fılmde alt yazı var bende x360 elite kullanıorum hıc bı sorun olmuo
  • quote:

Orijinalden alıntı: DowyJones

alt yazı destegı yok demıssınde ızledım her fılmde alt yazı var bende x360 elite kullanıorum hıc bı sorun olmuo

Valla xboxda en son 1.5 sene kadar önce film izlemiştim ve o zaman altyazı desteği yoktu. Dvd ve videonun üzerine yapıştırılmış altyazı hariç. Belki de son updatele eklenmiştir ama sanmıyorum...
  • her format oynatabılıyorsun son updatele divx avi mp4 sorunsuz calısıyor fakat mkv ıcın ps3 media serverı kurman lazım fakat mkv stabil degıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

her format oynatabılıyorsun son updatele divx avi mp4 sorunsuz calısıyor fakat mkv ıcın ps3 media serverı kurman lazım fakat mkv stabil degıl

hocam bu uptade dediğin live den mi indiriyoruz? geçen gün bende divx film bulunan bi cd taktım ama hiç birşey görmedi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DowyJones

alt yazı destegı yok demıssınde ızledım her fılmde alt yazı var bende x360 elite kullanıorum hıc bı sorun olmuo

altyazı filme gömülüyse tabisi sorun olmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.