Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (99. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.428
Cevap
734
Favori
1.086.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

Etmez. Live ayrı Gamepass ayrı.

Şu an yapılacak en iyi hareket yeni bir hesap açıp 1 yıl live alıp üzerine 3 ay Ultimate alarak 15 ay Ultimate yapmak. O hesabı konsolda p1 yapar işine devam edersin.
    Elimdeki gamepass ultimate üyeliğinin süresi dolunca, yeni bir hesap açıp gamepass ultimate alsam, eski hesabımdaki live gold oyunlarını oynamaya devam edebilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PearBear kullanıcısına yanıt
    Selam, oynarsın. Burada önemli olan GOLD oyunlarını süresi içerisinde edinmek. Oynamak için hesap farkı gözetmeksizin konsola tanımlı içerisinde GOLD üyelik olan bir hesap bulunması yeterli olacaktır.
  • Brigade34 kullanıcısına yanıt
    sürekli oynadığın 3-5 oyun varsa (fifa, battlefield gibi) ikinci el One S almanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iaaynaci

Selam, oynarsın. Burada önemli olan GOLD oyunlarını süresi içerisinde edinmek. Oynamak için hesap farkı gözetmeksizin konsola tanımlı içerisinde GOLD üyelik olan bir hesap bulunması yeterli olacaktır.
    Yanıt için teşekkürler

• Pes 2020 ve the division geldi

• Pes 2020'de teknik bir sorun var sanırsam. Doğru sürümü indirmeme rağmen lite versiyonunu indirmiş. Kapak resmi doğru yalnız.

• quote:

Orijinalden alıntı: moontaxi

Pes 2020'de teknik bir sorun var sanırsam. Doğru sürümü indirmeme rağmen lite versiyonunu indirmiş. Kapak resmi doğru yalnız.
    Game Pass [ANA KONU]

• Sağol ben de oyun menüsünden görüp yükledim.

• gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    Eyvallah birader aynen dediğin gibi yaptım sağol desteğin için.

• Human Fall Flat (Win 10) gamepass'e eklendi.
  • arkadaşalr pc için gamepass alacağım da bir sorum olucaktı, şimdi ben bunu aldığım zaman, oyunların kaldırılma durumu oluyor mu? msela shadow of mordor oynamak istiyorum, belli bir süresi var mı?
  • Herkese merhaba,
    Teknolojiden çok anlayan biri değilim, oğlum oynasın diye xbox ve game pass üyeliği aldım ancak oyun indirmemiz çok uzun sürüyor (ttnetin en üst paketini kullanıyoruz) yani bir gece sabaha kadar bekleyerek pubg yi yükleyebildik. Başka oyun için xboxu açık bırakıp uyumayı deniyoruz gece sanırım kendiliğinden kapanıyor... başında beklesek öyle bir vaktimiz yok.. bunun bir püf noktası var mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim. iyi akşamlar...

• Qgambler Q kullanıcısına yanıt
    Ayarlar bölümünde Genel sekmesinde Açma-kapama modu ve başlatma kısmı var, açma kapama modunu Enerji tasarrufu ndan Hızlı açılış a çevirirseniz konsolu kapattığınızda uyku modunda arka planda oyunları indirmeye devam edecektir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qgambler

Herkese merhaba,
    Teknolojiden çok anlayan biri değilim, oğlum oynasın diye xbox ve game pass üyeliği aldım ancak oyun indirmemiz çok uzun sürüyor (ttnetin en üst paketini kullanıyoruz) yani bir gece sabaha kadar bekleyerek pubg yi yükleyebildik. Başka oyun için xboxu açık bırakıp uyumayı deniyoruz gece sanırım kendiliğinden kapanıyor... başında beklesek öyle bir vaktimiz yok.. bunun bir püf noktası var mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim. iyi akşamlar...
    Arkadaşın belirttiğine ilave olarak, sadece download yapacağınız zamanlarda hızlı açılış modunu kullanın, yoksa makinayı kapattığınız halde hep arka planda açık kalır. Yine ayrıca, ayarlardan makinanın kendi kendini kapatma saatini ayarlayabilir ya da bu özelliği pasif hale getirip hiç kapanmamasını da ayarlayabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rick dangerous -- 13 Aralık 2019; 0:32:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

arkadaşalr pc için gamepass alacağım da bir sorum olucaktı, şimdi ben bunu aldığım zaman, oyunların kaldırılma durumu oluyor mu? msela shadow of mordor oynamak istiyorum, belli bir süresi var mı?
    Orası belli olmuyor hocam
    Bi baktın yarın kalkmış oyun yada hiç kalkmaz
    Firmalar arasında ki anlaşmalara bağlı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Ayarlar bölümünde Genel sekmesinde Açma-kapama modu ve başlatma kısmı var, açma kapama modunu Enerji tasarrufu ndan Hızlı açılış a çevirirseniz konsolu kapattığınızda uyku modunda arka planda oyunları indirmeye devam edecektir.
    Benim anlamadığım Microsoft un bu olayı bu kadar dolambaçlı hale getirmek yerine, gamepad üzerinden home tuşuna basılı tuttuğumuzda "konsolu tamamen kapat" ve "hızlı açılış modunda kapat" seçeneklerini sunması çok mu zor 🤔

• Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: trancemuzik

Pes 2020 ve the division geldi
    pes'in gelmesi iyi oldu. ben çıkınca almıştım zaten ama oynayacak adam yoktu. şimdi sayı artar ve eşleşememe problemi ortadan kalkar umarım.
  • Arkadaşlar pes 20 deki lite sorununu çözdüm oyunu gamepass ten indirdikten sonra tekrar mağazadaki standart edition pese gelip yükle deyin activation code yüklüyor ve oyun full sürüme yükseliyor.

• gamepass de nasıl kardeşlik yapılıyor arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.