Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (144. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: fthbsbg , Funder
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
16.428
Cevap
734
Favori
1.086.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
83. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ori çok bilinen bir indie o yüzden bahsetmedim. :) Arkadaş pek bilinmeyen gizli kalmış indieleri sorunca ondan bunları yazdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Division 2 Online store’da $3 USD’ye düşmüş. Gamepass’ten bağımsız olarak almak isteyen olursa diye yazıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Hocam abd mağazasında alıp hesaba eklenebiliyor muyuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Division 2 Online store’da $3 USD’ye düşmüş. Gamepass’ten bağımsız olarak almak isteyen olursa diye yazıyorum.
    nerede hocam?
  • RocxMaster R kullanıcısına yanıt
    https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Division_2_Xbox_Storeda_85_indirimde-99116.htm

• 3 doların karşılığı 90 tl, DOKSAN TELE

GENE İLİKLERİME KADAR BİR KISKANILDIĞIMI HİSSETTİM ELHAMDÜLİLLAH

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 11 Şubat 2020; 16:54:14 >
  • Ben ABD’deyim şu an, ve hesabım Türkiye hesabı olmasına rağmen lokasyon yüzünden ABD mağazasından işlem yapabiliyorum. Türkiye’de ise hesabım Türkiye mağazasını gösteriyor. Türkiye’de VPN kullanarak ABD mağazasından, ABD’de VPN kullanarak Türkiye mağazasından alışveriş yaptım, iki yönlü de çalışıyor. Dolayısıyla, VPN ile Division 2’yi $3 dolara alabiliyor olmanız lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

3 doların karşılığı 90 tl, DOKSAN TELE

GENE İLİKLERİME KADAR BİR KISKANILDIĞIMI HİSSETTİM ELHAMDÜLİLLAH
    MTC den 5$ lık gift kodu 33tl ye aldıktan sonra division 2 yi alabilirsiniz.

• Gecen hafta vatandan xbox one x aldım. İçerisinden 1 aylik live gold ve 1 aylik gamepass çıktı. İkisini de 1 hafta kadar kullandim. İlk kez konsol kullanıyorum.

Şimdi 3 yıllık live gold nereden alacağım. Satın almaya çalışıyorum ancak en fazla 1 yillik live gold (179 lira) var.

3 kez 1 yıllık mı satın alacağım?

3 yillik ultimate yapmak icin mevcut 1 aylik üyeliğimin bitmesini beklemeliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Alıntıları Göster
    Direk karttan alamıyor muyuz?
    Edit: vpn açmadan us store girdim normal kullandığım hesapla sepete ekledim hala 3 dolar gözüküyor
    Yarın almayı düşünüyorum bakalım
    Psnde de 3 dolara düşmüş bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geldimmigordun -- 12 Şubat 2020; 2:32:52 >
  • Selam beyler,

Ryse: Son of Rome;
    Bu oyun game pass'de görünüyor ama bende yükle seçeneği çıkmıyor.
    Var mı bu durumu yaşıyan?
  • Gamepass sekmesinden yüklemeye çalışıyorsanız Microsoft Store'da göster seçeneğini tıklayıp oradan yüklemeyi dener misiniz?

• Dv2 iyi fiyat çünkü düz oyunun hiçbir anlamı kalmadı Dlc üstüne Dlc satacaklar.

S1 yetmedi birde S2 diye bir illet getirdiler Destiny kafası aman benden uzak olsunlar.
  • Arkadaşlar mrb,
    Sadece EA access aboneliği ile EA oyunları oynanabiliyor mu,yoksa live Gold ve gamepass gerekli mi yine

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Denedim hocam ama o şekilde de olmuyor.
  • Arkadaşlar Sizlere nacizane bir sorum var. Yardımcı olursanız sevinirim.
    - Simdi benim 20 aylık Ultimate (PC gamepass da dahil) xbox hesabim var. Sea Of thives hesabımda var.
    - Kardeşim PC kullanıyor. Ben ona kardeşlik yapip aynı anda beraber online oynuyabiliyormuyuz?
    Yani ben Xboxdan o PC den.

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Alıntıları Göster
    Hocam normal hesabımla denedim
    Garanti kredi kartıyla son aşamada hata verdi başka bir ödeme yöntemi deneyin yada bölgenizi değişin diyor
    Şimdi bu gift kartı alsam bölge değişmeye gerek kalmaz mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • death44 kullanıcısına yanıt
    Evet. Biz State of Decay, Gears 5, Sea of Thieves gibi destekleyen oyunları oynuyoruz o şekilde.

Ultimate'e sahip hesap PC'de oturum açacak, Xbox'ta da giriş hesabı olacak. Aynı anda iki yerde birden oturum açamazsınız çünkü.
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.