Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (143. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.421
Cevap
735
Favori
1.084.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşım EA access üyeliği yaptı 1 sene,benim gamepass ve live Gold uyeligim ile EA accessinden faydalanabilir mi?
    Yada ben bunlarla onun EA accesinden faydalanabilir miyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kardeşlik yapacaksınız.
    Detaylı bilgi:

https://forum.donanimhaber.com/xbox-kardeslik-mevzusunu-anlamak--116336543

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Oze -- 10 Şubat 2020; 19:26:40 >
  • Legoloman kullanıcısına yanıt
    Ben de destekliyorum bu fikri , ilk mesaja detay yazılsa da bu sorular bitmeyecek.Konu sahibi için sakıncası yoksa ayrı bir konu açılsın.
  • Sanırım Bleeding Edge betası yüklenebilir hale geldi bugün Game Pass’te

Buna ben de katılıyorum kesinlikle. İkisinin ayrılması lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Shadow of tomb raider gamepass ten kaldırılmadan bitirdim. Güzel bir maceraydı. Normalde ps4 varken bu oyuna para vermezdim, gamepass saolsun.

• haqoco kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Gamepass'den kaldırılıcak oyunları nerden takip edebiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Legoloman

Gamepass üyelik ücretleri vb. konular ile Gamepass sisteminde yer alan oyunların/haberlerin başlıklarının ayrılması gerekiyor bence.

Oyunla ve sistemle ilgili yeni haber almak için girdikçe, üyelik ücretleri, süre uzatma vb. mesajları görüyoruz sürekli.

Buna bir çözüm bulunması gerekiyor.

Konu sahibi arkadaşın izni olursa XBOX GAME PASS OYUNLARI ve HABERLERİ şeklinde bir başlık açmak istiyorum.
    Tabiki açabilirsin ama iki konuda da üyelik soruları devam edecek bence

• x3x kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, bu bizim elimizde aslında.

Forumdaki yöneticiler her konuyu belli ki yoğunluktan takip edemiyorlar. Bazı konular için konu sahiplerine, kimseyi kırmadan mesaj silebilme, mesajı doğru başlığa aktarma vb. yetkiler verilse çok daha faydalı olur tüm başlıklar.

Yazdığım yorumu epey bir kişi beğenmiş ve cevaplamış, talebin bu yönde olduğu görülüyor. Konu başlığını oluşturacağım.
  • Konuyu sadece eklenen oyunlar kapsamında değerlendirmeniz doğru değil.

Şu an katalogda 100'den fazla oyun var. İnsanlar bu oyunlarla ilgili de öneri, soru vb. konuları konuşmak ve okumak istiyorlar. (Mesela hangi oyunların ne zaman katalogdan kaldırılacağı gibi.)

Ben yeni bir Xbox kullanıcısı olarak Gamepass başlığında kayboluyorum. Üyelik uzatma vb. konularla ilgili bir çok kişi detaylı olarak sistemi açıkladı ve ilk mesaja anlatımlar sabitlendi. Ama buna rağmen oyun bilgisi almaya çalıştıkça üyeliklerle ilgili soruları okumak zorunda kalıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legoloman -- 11 Şubat 2020; 10:5:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inferioress

Merhaba,
    Gamepass'den kaldırılıcak oyunları nerden takip edebiliriz?
    Telefonuna game pass uygulamasını indir oradan görebiliyorsun.

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkür ettim.
    Tam tarihi belli olmuyor herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Legoloman

Konuyu sadece eklenen oyunlar kapsamında değerlendirmeniz doğru değil.

Şu an katalogda 100'den fazla oyun var. İnsanlar bu oyunlarla ilgili de öneri, soru vb. konuları konuşmak ve okumak istiyorlar. (Mesela hangi oyunların ne zaman katalogdan kaldırılacağı gibi.)

Ben yeni bir Xbox kullanıcısı olarak Gamepass başlığında kayboluyorum. Üyelik uzatma vb. konularla ilgili bir çok kişi detaylı olarak sistemi açıkladı ve ilk mesaja anlatımlar sabitlendi. Ama buna rağmen oyun bilgisi almaya çalıştıkça üyeliklerle ilgili soruları okumak zorunda kalıyoruz.
    Faydalı bir konu olur. Gamepass kütüphanesinde bulunan oyunlarla ilgili bilgiler, oyun tavsiyeleri gibi şeyler konuşabiliriz. Hatta bununla ilgili Telegram gibi uygulamalar üzerinden gruplar oluşturabiliriz. Multiplayer oyunlarda en azından iletişim kurabildiğimiz oyuncular ile oynayabiliriz.
  • Mesela bu ay 4 5 tane oyun kaldırılacak, bu oyunlar uygulamada veya gamepass menüsünde yakında kalkacak oyunlar şeklinde gözüküyor. Sanırım tam tarih de gözüküyor. 14 Şubat diye hatırlıyorum kalkacak oyunlar için son gün.

Umarım dediğiniz gibi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim millet forum kullanmasını bilmez defalarca aynı soruyu sorarlar konuyu okuyayım da bilgi alayım diye düşünmek yerine konuya mesaj atayım hazır cevap isteyeyim enayinin biri mutlaka cevap verir kafasındalar. Bunun yanlış olduğunu en azından geçmiş birkaç sayfayı okusa sorduğu soruların cevaplarını zaten alacağını söylesen sanki anasına sövmüşüz gibi tepki verip üste çıkmaya çalışırlar. Forumdaki bütün büyük ana konulara bakın, hatta oyun konularına bakın hep aynı durum vardır. Bir millet düşünün forum dahi kullanmasını beceremiyor, siz 50 tane konu açsanız da ne kadar engellemeye çalışırsanız da yine aynısı olacak bunu yapanlar kendilerine hak bilip ne var canım forum burası soru soracağız deyip üste çıkacak hatta belki 3-5 artı alıp daha da palazlanarak size cevap verecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 11 Şubat 2020; 11:25:7 >
  • Herkese ilgisi ve desteği için teşekkürler.

Konuyu açtım ve güncel oyun listesini ekledim. Yakın zamanda kalkacak oyunları da kırmızı ile işaretledim. Listeyi güncel tutacağım.

Telegram grubu da mantıklı bir fikir, yakın zaman da onu da oluşturmak için çalışma yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpercck

Peki arkadaşlar ben geçen sene 1 yıllık gold aldım üzerine 1 ay game pass aldım ultimate'in sonuna geldim. Şimdi bu üyeliklerim bittiğinde tekrar gold alıp üzerine game pass alsam, tekrar ultimate olup uzama işlemi gerçekleşir mi?
    Yardımcı olabilecek bilgisi olan var mıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpercck

Yardımcı olabilecek bilgisi olan var mıdır acaba?

Alıntıları Göster
    Evet olur ama ultimate 5.90a alamazsınız
    Daha pahalıya gelir yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ori and the blind forest a ekleyebiliriz bu listeye

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.