Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (142. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: sokratesnk , Gordi34 , pphammer
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
16.422
Cevap
735
Favori
1.084.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gelmeyen tek exc. bu ve Forza Motorsport serisi sanırım.Bence geç bile kaldılar.
  • Forza motorsport serisinin özel bir nedeni olabilir. Ya Horizon u koyuyoruz motorsport u koymayalım diyorlar yada başka bir şey bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel oyunmuş, üstelik türkçe

• Xbox One S All in digital satın aldım 5.9 TL ye Ultimate aldım 3 aylık. Şimdi bunun üzerine 12 ay live gold alırsam 15 ay mı olacak yoksa önce 3 ayın bitmesini bekleyip ilk 12 ay live gold ardından ultimate mi almam gerekiyor?

Mesaja cevap vererek bilgilendirirseniz çok sevinirim ona göre hemen 12 aylık live gold alıp 15 aya tamamlamak istiyorum

edit : Microsoft store ile konuştum önce bitmesi gerekiyormuş arkadaşlar bittikten sonra mecbur live gold tan sonra ultimate almak gerekiyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldu O zaman -- 9 Şubat 2020; 14:38:48 >
  • Xbox almayı düşünüyorumda ama bu üyelik olayı hakkında pek bişey anlamadım bi 12 aylık üyelik yazıyor live gold üyeliği 179 lira bide game pass var 29 lira olanı ben sadece tek oynamak için game pass mi alacam 12 aylık üyeliği yok mu game pass'ın indirim hali
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oldu O zaman

Xbox One S All in digital satın aldım 5.9 TL ye Ultimate aldım 3 aylık. Şimdi bunun üzerine 12 ay live gold alırsam 15 ay mı olacak yoksa önce 3 ayın bitmesini bekleyip ilk 12 ay live gold ardından ultimate mi almam gerekiyor?

Mesaja cevap vererek bilgilendirirseniz çok sevinirim ona göre hemen 12 aylık live gold alıp 15 aya tamamlamak istiyorum

edit : Microsoft store ile konuştum önce bitmesi gerekiyormuş arkadaşlar bittikten sonra mecbur live gold tan sonra ultimate almak gerekiyormuş
    İlk önce 12 aylık Live Gold alacaktınız ardından Ultimate alsaydınız 15 ay Ultimate hesabınız olurdu.
  • K.Oze K kullanıcısına yanıt
    Benimde akılıma takıldı bu konu şimdi ben ilk olarak 12 ay live gold 179 lira verip aldıktan sonra hangi paketten alıcam ultimate yazan ilk ay 5 lira sonra 44 lira diyor onu 1 aylık olarak mı alınacak. Ben online falan oynamak istemiyorum 29 liralık olan pakettede 12 aylığı olmadığından bu şekilde yaparsam oyunları bir yıllığı ne kadara gelir acaba.
  • 1 senelik ve üzeri ultimate istiyorsanız tek seçeneğiniz Live gold alıp ultimate ye çevirmek.
    Dediğiniz gibi ilk önce Live Gold alıp sonra Ultimate alınca 1 senelik Ultimate ye sahip olursunuz.
    Aylık masrafı: Kardeşlik yaparsanız 7 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Oze -- 9 Şubat 2020; 18:51:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Teşekkürler peki bu bir açık falan mı oluyor ultimate daha pahalı sonuçta. hem normal alsam üzerine bide hediye eklesem sonrada 1 aylık ultimate üyelik alsam oda kabul görür mü acaba olursa en azından 2 yıl daha iyi olur belli olmaz zam falan olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnncer

Teşekkürler peki bu bir açık falan mı oluyor ultimate daha pahalı sonuçta. hem normal alsam üzerine bide hediye eklesem sonrada 1 aylık ultimate üyelik alsam oda kabul görür mü acaba olursa en azından 2 yıl daha iyi olur belli olmaz zam falan olur
    Açık değil herkes böyle yapıyor bi sıkıntı yok. Live Goldu 3 seneye kadar uzatabildiğiniz için bu sistemle 3 senelik Ultimateye sahip olabilirsiniz.
  • İlk defa Ultimate alındığında hesaptaki gold ve gamepasslerin de Ultimate’e dönüşmesi olayı bi bitse de rahatlasa şu konu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yardımlarınız için sağolun son bir sorum daha olacak sayfasında bakarken şu aklıma takıldı "Tüm dönüştürmeler nihaidir; dönüştürme oran değişikliğe tabidir. " nasıl bir değişiklik hakkı var acaba
  • 179TL'ye 1 yıllık Live Gold alıp ardından 5.90TL'ye Ultimate alırsak ödeme işi bitiyor mu yoksa 1 yıl boyunca her ay 5.90 ödemeye devam mı ediyoruz?
    Aydınlatırsanız sevinirim Xbox One S almayı düşünüyorum aklıma takılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbatroZZ

179TL'ye 1 yıllık Live Gold alıp ardından 5.90TL'ye Ultimate alırsak ödeme işi bitiyor mu yoksa 1 yıl boyunca her ay 5.90 ödemeye devam mı ediyoruz?
    Aydınlatırsanız sevinirim Xbox One S almayı düşünüyorum aklıma takılıyor.
    tek seferde işin bitiyor hocam. her ay 5,90 ödemeye devam etmiyorsun.

• Peki arkadaşlar ben geçen sene 1 yıllık gold aldım üzerine 1 ay game pass aldım ultimate'in sonuna geldim. Şimdi bu üyeliklerim bittiğinde tekrar gold alıp üzerine game pass alsam, tekrar ultimate olup uzama işlemi gerçekleşir mi?
  • Bir yerde her ay 5 ödüyorsun yazıyordu da ondan sormuştum hocam teşekkür ederim cevap için.

• Gamepass üyelik ücretleri vb. konular ile Gamepass sisteminde yer alan oyunların/haberlerin başlıklarının ayrılması gerekiyor bence.

Oyunla ve sistemle ilgili yeni haber almak için girdikçe, üyelik ücretleri, süre uzatma vb. mesajları görüyoruz sürekli.

Buna bir çözüm bulunması gerekiyor.

Konu sahibi arkadaşın izni olursa XBOX GAME PASS OYUNLARI ve HABERLERİ şeklinde bir başlık açmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legoloman -- 10 Şubat 2020; 16:30:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legoloman

Gamepass üyelik ücretleri vb. konular ile Gamepass sisteminde yer alan oyunların/haberlerin başlıklarının ayrılması gerekiyor bence.

Oyunla ve sistemle ilgili yeni haber almak için girdikçe, üyelik ücretleri, süre uzatma vb. mesajları görüyoruz sürekli.

Buna bir çözüm bulunması gerekiyor.

Konu sahibi arkadaşın izni olursa XBOX GAME PASS OYUNLARI ve HABERLERİ şeklinde bir başlık açmak istiyorum.
    Gerek yok bence
    Sonuçta hergün oyun eklenmiyor
    Oyun olduğunda oyunda konuşuluyor

• Hay başlıcam ya yinemi üyelik postları..

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.