Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (123. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.428
Cevap
734
Favori
1.086.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim pc çok eski olduğu için uzun zamandır açmıyorum bile, bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler witcher Türkçe altyazılı mı gamepass'de?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Beyler witcher Türkçe altyazılı mı gamepass'de?
    evet Türkçe alt yazı.
    gamepass üyelik TR bölgesinde ise oyunlarlar destekliyorsa TR altyazı olarak geliyor.
  • _CHARLOTTE_ kullanıcısına yanıt
    Eğer daha önce hiç oynamadıysanız mutlaka indirip oynayın, son yıllarda çıkan en şahane hatta şaheser denebilecek güzellikte bir oyundur kendileri, oynamazsanız bir oyuncu olarak çok şey kaybetmiş olursunuz bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Arkadaşlar pc için game pass satın aldığınızda türkçe yama vs kurabiliyor muyuz oyuna?
    Hayır yama ve mod kurulamıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynadım dostum, 2 defa bitirdim hatta. Ama 60 fps oynamak istiyorum
    4k çok etkilemedi beni açıkçası ama 60 fps akıyor valla.

• Bugün 3 yıllık PS4 1 TB Slim'i sattım ve üzerine yalnızca 100 lira vererek 2 yıl garantili, 1 TB Xbox One S (The Division + XBOX Live Gold paketli) aldım. Arkadaşın biri attan inip eşeğe binersin, alma demişti. Hiç de öyle olmadı.

Benim gibi eski oyunları seven biri için geriye uyumluluk kütüphanesi gerçekten de heyecan verici. 4K TV'im olmasına rağmen grafik takıntısı olmayan bir dinozorum. 1 yıllık EA Access ve 3 aylık Xbox Game Pass Ultimate ile cebimden çok daha az para çıkarak en az sattığım konsol kadar keyif alacağımı düşünüyorum.
  • Hocam imkanınız varsa şimdiden Game Pass Ultimate üyeliğinizi 3 seneye çıkarmaya bakın zira şu anki “kampanya” uzun vadeli Game Pass üyeliği için müthiş bir fırsat sunuyor.

• Hocam o 2000 lirayı bulmaz mı? Bu işin bir hilesi var mıdır?

Düzenleme: Hypnosis'in iletisini gördüm. Ancak hesap şu an için zaten Ultimate'e dönmüş durumda. Galiba artık o uzatma işi hayal oldu. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuDuTR -- 24 Ocak 2020; 2:33:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuDuTR

Hocam o 2000 lirayı bulmaz mı? Bu işin bir hilesi var mıdır?

Düzenleme: Hypnosis'in iletisini gördüm. Ancak hesap şu an için zaten Ultimate'e dönmüş durumda. Galiba artık o uzatma işi hayal oldu. :(
    yeni bir sıfır hesap açarak ordan 1-2-3 yılık ne istiyorsan onu yaparak
    p1 olarak tanıta bilirsin ciaza ve ultimate bütün özeliklerinden yararlanırsın.
    xbox da p1-p2 muhabeti ps4 ile aynı sayılır ama + olarak em güzel özeliği
    p2 hesap olsa bile oyun yada üyelik arka planda hesap açıp kendi hesabından oynuya biliyorsun
    başarılar yani kupalar ve save ler senin hesapta oluyor. ps4 bildigin gibi p2 hesap sadece o
    hesaptan oynana biliyor. arkadaşın varsa p1-p2 olarak 3 yıla kadar ultimate uzata bilirsin
    daha geç olmadan faydalan derim.
  • Yeni hesap açıp baştan yapın hocam, kaçmayacak bir kampanya zira bu, yeni nesil çıkınca onu da oynarsınız rahatça :)

• İkinize de çok teşekkür ederim. Keşke çok daha önce bu konsolu alsaymışım diyorum.
  • Gamepass disinda oynamak istediğiniz oyun olduğunda nereden aliyorsunuz? Gamepass cok iyi ancak rdr2 veya baska bir oyun almak istesem store disinda alternatif var mi? Durmaplay fln var ama güvenilir mi bilmiyorum.

• 24-11 kullanıcısına yanıt
    Dijital kardeşlik ve oyun takas bölümünden uygun fiyata alabilirsiniz, bunun dışında ben RDR2'yi mtc game'den satın almıştım, burayı kullanan arkadaşlar çok, sorun yaşayan oldu mu hiç bilmiyorum ama ben yaşamadım.

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkurler, mtc game de sistem nasil tam olarak, nasil daha ucuza satabiliyolar?

• 24-11 kullanıcısına yanıt
    Yurt dışı store dan kod olarak satın alıyorlar, indirim dönemlerinde stok yapıyorlar, siz de zaten vpn ile aktif ediyorsunuz kodu ama sonra tr de sıkıntısız kullanabiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Hocam imkanınız varsa şimdiden Game Pass Ultimate üyeliğinizi 3 seneye çıkarmaya bakın zira şu anki “kampanya” uzun vadeli Game Pass üyeliği için müthiş bir fırsat sunuyor.
    Hocam selamlar,

sitede inceledim ama 3 seneye nasıl uzatılır bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz nasıl uzatırım ultimate'i 3 yıla?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Beyler witcher Türkçe altyazılı mı gamepass'de?
    Game Pass [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: thenocture

Hocam selamlar,

sitede inceledim ama 3 seneye nasıl uzatılır bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz nasıl uzatırım ultimate'i 3 yıla?

Alıntıları Göster
    3 kere 1 yıllık live üyeliği satın al,live aboneliğinin 3 yıl olduğunu gör ondan sonra 1 aylık gamepass Ultimate satın al(dikkat et normal gamepass değil) . toplamda 3 yıllık yani 36 aylık hem live hemde gamepass ın toplamı olan Ultimate in olacak

önce live sonra gamepass Ultimate satın alacaksın, sıralama bu şekilde olamak zorunda

• Arkadaşlar, xbox one x aldım yeni. 2 yıllık gamepass ultimate üyelik alacagim. Ortak olacak arkadas 180 tl verecek 2 yıl için. İrtibat kurarsanız görüşelim. Gamepass ultimate üyeliğini bu mesajdan 2 gün sonra alacağım

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.