Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (121. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16.317
Cevap
730
Favori
1.075.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Merhaba,
    Gamepass pc sadece bilgisayar için geçerli olan gamepass oyunlarını bilgisayarda oynamak için kullanılır.
    Bu üyelik dışında konsol için gamepass konsol oyunlarını içeren üyeliği vardır, 3. üyelik ise gold live sadece konsolda online oyun oynamaya yarayan ve aylık 2 adet ücretsiz oyun hediye eden sisteme deniyor.
    Bu 3 farklı üyelik sisteminin tamamını içeren pakete de gamepass ultimate deniyor.
    Cevap için çok teşekkür ederim.

Gamepass pc aldım. Forza 4 ultimate edition gamepass ultimatede de yok sanırım değil mi? Ekstra satılıyor herhalde ultimate edition olan.
  • Gordon Gekko kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam standart sürüm gamepass içerisindeki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gamepasste kazandığım başarımlar ve savelerim oyunun kendisini alınca direk olaral eşleşiyor mu yoksa yeniden yapmam mı lazım birde gamepassden aldığım oyumu çevrimdışı gamepassim bitincede oymayabiliyor muyum yoksa tamamem kilitleniyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamepass üyeliğin bitince oyunları ne online ne de offline oynayabilirsin.zaten mantıklı olanda bu

• Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    haklısınız hocam banada bi arkadaşım demişti şaşırmıştım yinede sorayım dedim peki ya başarımlar ve save konusunda bir bilginiz var mı?

• Oyun kayıtları olduğu yerde duruyor.üyeliği yeniledikten sonra forza horizon 4'e kaldığım yerden devam etmiştim.

• Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    peki oyunun kendisini satın alsak gamepassdeki kazandıklarımızla eşleşiyor mu kaldığımız yerden devam edebiliyomuyuz

• Büyük ihtimalle kaldığın yerden devam edersin sen de.

• eşleşir ve devam edersin

• Ocak 23:
    A Plague Tale: Innocence(konsol-pc)
    Indivisible

Ocak 30:
    Fishing Sim World: Pro Tour
    Sea salt (konsol-pc)

Yakında:
    ScourgeBringer(pc)
    Gris(PC)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendwarior3 -- 22 Ocak 2020; 17:39:55 >
  • Xbox Game Pass PC'ye yakında eklenecek oyunlar:

A Plague Tale: Innocence
    GRIS
    Sea Salt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 22 Ocak 2020; 17:42:0 >
  • güzel oyunlar ekleniyor. pc-konsol arasında fazla ayrım yapmamaları güzel
    bence eklenen bütün oyunlar pc ve konsol gelmesi lazım ciazlarda var ise.
    pc ve konsolda olan oyunlar örnek gta5 konsola getirip pc getirmemek gibi şeyler
    olmasa daha kararlı ilerler gibi duruyor.
  • Xbox 'unda mevcut Game Pass'ı olan veya yeni biten üyeler yeni 1 yıllık live alıp üzerine 1 aylık game pass aldığında yine 1 yıl Game Pass sahibi olabiliyor mu? 3 yıllık Live almayı düşünüyorum, Game Pass'ım dün bitti.
  • Lacrymatoire L kullanıcısına yanıt
    hocam sizde gamepass mı vardı yoksa Ultimate mi? sanrım Ultimate demek istediniz. Eğer tekrar Ultimate almak istiyorsanız malesef dediğiniz gibi olmuyor. 3 yıl live + 1 ay Ultimate olarak satın almanız için Yeni bir hesap açmamız gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasgok -- 23 Ocak 2020; 0:7:48 >
  • Dostum çok sağolasın, 377 lira civarına ağustos 2022'ye kadar aldım ultimate olarak. Toplamda 31 ay tam olarak :)

• _CHARLOTTE_ kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam lafı bile olmaz güzel günlerde kullanmanız dileğiyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tam nasıl oluyor hocam. Bende 12-24 ay arası Live almayı düşünüyordum. Konsolu yeni aldım sadece 6 liraya 1 aylık ultimate aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: nigya08

Tam nasıl oluyor hocam. Bende 12-24 ay arası Live almayı düşünüyordum. Konsolu yeni aldım sadece 6 liraya 1 aylık ultimate aldım
    en son ultimate alacaktın yanlış olmuş.
  • hasgok kullanıcısına yanıt
    Ben Game Pass'ı aldığımda Ultimate başlamamıştı. Normal Game Pass idi. Şimdi Game Pass'in süresi doldu, sadece Live kaldı. Yeni hesap açamam, 13-14 yıllık üyeliğim :)
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.