Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.428
Cevap
734
Favori
1.086.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ffrisby kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşlar konsolu yeni satın alanlar için gamepass ultimate üyeliğini en avantajlı şekilde satın alabilecekleri yöntemi anlatayım
    Öncelikle elinizdeki gamepass ve gold live kodlarının tamamını en başta hesabınıza tanımlıyorsunuz
    Sonraki adımda gamepass ultimate hariç tüm kampanyalı üyelikleri hesabınıza satın alıyorsunuz buna örnek olarak 3 aylık gamepass pc üyeliğinin 5,90 liraya satın alınmasını gösterebiliriz, eğer 1 aylık 5,90 gamepass konsol veya 1 aylık 5,90 gold live gibi üyelikler varsa bunları da satın alabilirsiniz.
    Kampanyalı üyelikleri satın almamızın ana sebebi en son adımda gamepass ultimate üyeliği satın aldığımızda mevcut tüm üyeliklerimizin tamamının toplanarak ultimate üyeliğe dönüşüyor olmasıdır.
    Sonraki adımda 12 aylık gold live üyeliği satın alıyoruz, isteğe göre otomatik ödemeyi kapatarak ya da hediye olarak satın al seçeneğiyle +12 ay gold live üyeliği daha ekleyebiliyoruz.
    Şimdi en son ve en önemli adım olan gamepass ultimate üyeliğini satın alıyoruz ve tüm üyeliklerimizin ay olarak toplamı gamepass ultimate üyeliğe dönüşüyor.
    Örnek olarak en başta gamepass konsol (kod) ve gold live (kod) üyeliklerimizden toplam 2 ay kazandık, sonra gamepass pc 3 aylık 5,90 liraya satın alarak +3 ay daha ekledik, sonraki adımda gold live 1 yıllık 180 liraya aldık ve +12 ay daha oldu, en son adımda gamepass ultimate üyeliği satın aldık ve +1 ay da oradan geldi.
    Sonuç olarak 1(gamepass konsol kodu) +1(gold live kodu) +3(gamepass pc 3 ay kampanyası) +12(gold live üyeliği) +1(gamepass ultimate kampanyası) =18 aylık veya 2 yıllık gold üyeliği ile 1+1+3+12+12+1=30 aylık gamepass ultimate üyeliğine sahip olduk
    Burada dikkat etmeniz gereken nokta bu adımların hepsini sırasıyla uygulamanız gerektiğidir, gamepass ultimate satın alma kısmını mutlaka en sona bırakmanız gerekiyor.
    Maliyeti daha da düşürmek adına hesabınızın p1 ya da p2 hakkını yarı fiyatına satarak 2 kişi kullanmanızı tavsiye ederim, bu durumun size hiçbir zararı dokunmaz
    Biraz uzun bir yazı oldu işte olduğum için çok dikkat de edemedim, yardımcı olmaya çalıştım umarım daha fazla kafa karışıklığına sebep olmamışımdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypnosis. -- 21 Ocak 2020; 12:14:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Hocam gamepass PC üyeliği almamız Xbox a süre ekliyor mu ?

• ffrisby kullanıcısına yanıt
    Hocam neden almanız gerektiğini yukarıda açıkladım ama şöyle bir örnek daha vereyim, sadece gamepass pc 3 aylık üyeliği 5,90 liraya satın alıp üzerine gamepass ultimate 1 aylık üyeliğini satın alırsanız toplamda 4 aylık gamepass ultimate üyeliğiniz olur. Yani mevcut üyeliklerinizin tamamı en son gamepass ultimate üyeliğe dönüştüğü için sorunuzun cevabı evet

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Hocam neden almanız gerektiğini yukarıda açıkladım ama şöyle bir örnek daha vereyim, sadece gamepass pc 3 aylık üyeliği 5,90 liraya satın alıp üzerine gamepass ultimate 1 aylık üyeliğini satın alırsanız toplamda 4 aylık gamepass ultimate üyeliğiniz olur. Yani mevcut üyeliklerinizin tamamı en son gamepass ultimate üyeliğe dönüştüğü için sorunuzun cevabı evet
    Dostum gamepass pc üyeliğini Xbox üzerinden mi alıyoruz yoksa pc üzerinden mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Dostum gamepass pc üyeliğini Xbox üzerinden mi alıyoruz yoksa pc üzerinden mi?

Alıntıları Göster
    Pcde store üzerinden alabilirsin hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _CHARLOTTE_ kullanıcısına yanıt
    Pc ya da telefon üzerinden alabilirsiniz.

• Merhabalar,

Gamepass pc ve gamepass ultimate arasında ne fark var?

(Sadece PC üzerinden kullanacağım)
  • Gordon Gekko kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Gamepass pc sadece bilgisayar için geçerli olan gamepass oyunlarını bilgisayarda oynamak için kullanılır.
    Bu üyelik dışında konsol için gamepass konsol oyunlarını içeren üyeliği vardır, 3. üyelik ise gold live sadece konsolda online oyun oynamaya yarayan ve aylık 2 adet ücretsiz oyun hediye eden sisteme deniyor.
    Bu 3 farklı üyelik sisteminin tamamını içeren pakete de gamepass ultimate deniyor.

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler. gayet açıklayıcı olmuş. ultimate hesabı 2 tane pc kullanıcısı kullanabilirmi?

*not: game pass pc kullanacağım. p1-p2 olarak ortak hesap paylaşmak isteyen olursa özelden yazın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainmanstern

Bilgi için teşekkürler. gayet açıklayıcı olmuş. ultimate hesabı 2 tane pc kullanıcısı kullanabilirmi?

*not: game pass pc kullanacağım. p1-p2 olarak ortak hesap paylaşmak isteyen olursa özelden yazın.
    biz 2 kişi xbox da ve pc de kulanıyoruz.
    pc tam mantık nasıl çalışıyor tam bilmiyorum ama
    pc den 2 kişi aynı hesap üzerinden oyunları oynuya bliyor
    xbox daki muhabetin aynı mantık ile.
  • Arkadaşlar 1 yıllık gold ve 3 aylık game Pass pc ile 13 aylık ultimate oluyor mu?

• rainmanstern R kullanıcısına yanıt
    Merhaba aynı anda 1 adet pc ve 1 adet xbox kullanıcısı kullanabilir. Aynı anda 2 adet xbox kullanıcısı da kullanabilir. Ama aynı anda 2 pc kullanıcısı kullanamaz maalesef, bunun sebebi konsolda aynı anda birden fazla oturumun açılabiliyor olmasından kaynaklı offline olarak oyun oynanabilmesi durumudur.

• NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Merhaba yukarıda yazdığım uzunca bir mesaj var sizler için onu okuyabilirsiniz. 1 yıllık gold ve 3 aylık gamepass pc den sonra 1 aylık gamepass ultimate alarak 16 aylık ultimate üyeliğe sahip olabilirsiniz.

• quote:

Merhaba aynı anda 1 adet pc ve 1 adet xbox kullanıcısı kullanabilir. Aynı anda 2 adet xbox kullanıcısı da kullanabilir. Ama aynı anda 2 pc kullanıcısı kullanamaz maalesef, bunun sebebi konsolda aynı anda birden fazla oturumun açılabiliyor olmasından kaynaklı offline olarak oyun oynanabilmesi durumudur.
    biz 2 kişi pc de kulanıyoruz ama multi oyunda oynana biliyor.
  • zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Selam hocam 2 kişi aynı anda pc platformunda nasıl kullanıyorsunuz detaylıca anlatırsanız arkadaşlarımıza da yardımcı olalım, ben bu şekilde biliyor ve kullanıyordum yanlış bir bilgi verdiysem birlikte düzeltelim.

• tam anlamı ile nasıl oldugundan emin değilmi ama şöyle
    arkadaşın e-mail benim pc de kayıtlı benim email onu pc de
    ve karşılıklı email lar kayıtlı pc lerde. sadece benim hesapta
    ultimate var. o magzadan indiriyor oyunu oyun açılışında kendinisin
    mail hesdabı ile giriş yapıyor bende kendi mail ile giriş yapıyorum oyuna.
    xbox daki p1 p2 muhabeti gibi çalışıyor pc dede galiba.
  • Bende 15 aylık ultimate var, yeni aldım ve sadecs xbox kullanıyorum.

Sadece PC'de kullanmak isteyen varsa 90 tlye satabilirim.

• first9 kullanıcısına yanıt
    Selam, oyun kardeşliği konusunda paylaşırsanız kendinize ortak bulabilirsiniz. Ayrıca siz zaten xbox kullanıcısıymışsınız neden sadece pc'de kullanmak isteyen birisine satıyorsunuz, ister xbox ister pc'de sizin oynamanıza engel olmadan kullanabilir sattığınız kişi (pc'de kullanacaksa p2 olmalı ve oturum açmak zorunda, siz p1 olarak oturum açmadan kullanabileceksiniz)

• quote:

Selam, oyun kardeşliği konusunda paylaşırsanız kendinize ortak bulabilirsiniz. Ayrıca siz zaten xbox kullanıcısıymışsınız neden sadece pc'de kullanmak isteyen birisine satıyorsunuz, ister xbox ister pc'de sizin oynamanıza engel olmadan kullanabilir sattığınız kişi (pc'de kullanacaksa p2 olmalı ve oturum açmak zorunda, siz p1 olarak oturum açmadan kullanabileceksiniz)
    Teşekkürler, oraya yazayım.

İki xbox kullanıcısı oluyorsa o da olur hocam. Ps4'teki gibi mantık var herhalde. Ben ikinci hesap açıcam, onda oynayacağım oyunları. P2 benim hesaba girerek kullanacak. Doğru mudur?

• first9 kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam, kendinize bir hesap belirleyin ve bu hesabı hep oyun oynadığınız ilerlemelerinizin kaydedildiği hesap olarak bırakın, oyunları hep bu hesap üzerinden oynayın
    Üyelikleri satın aldığınız hesabı da p1 olarak kullanacak kişi giriş xbox ım olarak ayarlayıp hiç oturum açmadan, p2 olarak kullanacak kişi ise oturumu açıp sadece online bir şekilde bırakarak yine kendi istediği ve oyun ilerlemelerinin kayıtlı olduğu hesaba geçerek kullanabilecek

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.