Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (118. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Venomstr , Venomstr , Poyrazsavas2018
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
16.333
Cevap
730
Favori
1.076.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
95. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ekran kartıyla game pass kodu geldiyse 2 ay sonra oynayamazsınız, ama forza horizon 4 kodu verildiyse ömür boyu oynayabilirsiniz. kodun ne olduğuna bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

ekran kartıyla game pass kodu geldiyse 2 ay sonra oynayamazsınız, ama forza horizon 4 kodu verildiyse ömür boyu oynayabilirsiniz. kodun ne olduğuna bağlı.
    şu an xbox beta yükledim pc'ye oyunlarım bölümünde görünmüyor forza horizon... kodun bana gönderildiği tarih 5/12/2019 idi...

Mail başlığı

AMD Ödülleri Kullanımınızı burada bulabilirsiniz

3 Months to Xbox Game Pass for PC

3 Months to Xbox Game Pass for PC, AMD Ödüllerinin iltifatları.

Bu e-posta, 3 Months to Xbox Game Pass for PC almak için talimatlar içeriyor

Ödülümü Etkinleştir'i tıklayın.
    Microsoft hesabınıza giriş yapın. Zaten bir Microsoft hesabınız yoksa, bir tane oluşturun.
    Aktivasyonu tamamlamak için tıklayın.

-

format atmadan önce çatır çatır oynuyordum şimdi neden göremiyorum anlamadım
  • MİY1988 M kullanıcısına yanıt
    Game Pass kodu gelmiş. Süresi bitene kadar oynayabilirsiniz. Sağ üstte aramadan aratırsanız kütüphaneye ekleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

Game Pass kodu gelmiş. Süresi bitene kadar oynayabilirsiniz. Sağ üstte aramadan aratırsanız kütüphaneye ekleyebilirsiniz.
    kralsın :) oldu..
  • Arkadaşlar bu Gamepass Ultimate aylık 6 lira. Bu 6 liralık muhabbet devam ettiği sürece yeni hesap açıp aylık 6 liradan ana hesabı devam ettirmek mantıklı değil mi?

Ayrıca Gold hesaplar için her ay 2-4 arası bedava oyun dağıtıyorlar bunları Al dedikten sonra yüklemesek ve oyunlar sistemden çıksa bile Gold üyelik devam ettikçe hep hesabımızda kalacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Oze -- 17 Ocak 2020; 13:4:8 >
  • The Divison 2 bugün yarın Gamepass e düşebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen Division yeni eklenmesine rağmen bu yüzden sistemden kaldırıldı, yeni bir anlaşma yapılmış olabilir göreceğiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba. xbox um yok,
    gamepass pc yi kullanmak için, gold + ultimate mi tercih edilmeli, en mantıklı seçenek nedir arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainmanstern -- 17 Ocak 2020; 16:42:27 >
  • rainmanstern R kullanıcısına yanıt
    Kısa süreli kullanım yapacaksanız aylık gamepass pc sizin için yeterli olacaktır. Ama en az 1 yıllık alacağım diyorsanız gold+ultimate olarak hesabın p1 hakkını xbox sahibi bir arkadaşla da paylaşarak 1 yılı 90 liraya getirebiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Kısa süreli kullanım yapacaksanız aylık gamepass pc sizin için yeterli olacaktır. Ama en az 1 yıllık alacağım diyorsanız gold+ultimate olarak hesabın p1 hakkını xbox sahibi bir arkadaşla da paylaşarak 1 yılı 90 liraya getirebiliyorsunuz.
    bu ultimate gamepass üzerine yıllık gold alıp 1 yıllık gamepass'e çevirme olayı vardı o hala geçerli mi biliyor musunuz?
  • En başta hesaba maksimum 3 yıla kadar olacak şekilde gold live alıp en son gamepass ultimate aldığınızda gold live üyeliğinizin de tamamı gamepass ultimate'e dönüşüyor. Kamoanya devam ediyor evet

• quote:

Orijinalden alıntı: rainmanstern

Merhaba. xbox um yok,
    gamepass pc yi kullanmak için, gold + ultimate mi tercih edilmeli, en mantıklı seçenek nedir arkadaşlar?
    3 aylık bitti ama 5.90a aylık alın ultimate bedava oyunları ekleyin lazım olur
  • Pc için 3 aylık gamepass almak istiyorum. fiyat yazan yerde 49.99 diyor ama satın almaya geçince 86.99 oluyor bir fikri olan var mı?
  • Eğer xbox ultimate hesabı, xbox ve pc kullanıcıları ortak kullanabiliyorsa pc kullanıcısı olarak kardeşlik yapılabiliyormu?
    cevap evet ise pc kullanıcısı olarak katılmak isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

En başta 1 aylık gold ve gamepass kodlarını gireceksiniz, sonra 12 aylık gold live satın alacaksınız ve en son gamepass ultimate 5,90 liraya alarak toplamda 15 aylık gamepass ultimate üyeliğine çevirmiş olacaksınız.
    Hala geçerli mi bu şekilde ?
    Şu anda live Gold 179 lira+ 1 aylık ultimate 5.90 sonrası 44.90 gözüküyor.
    Şimdi ben 179 lira live Gold aldıktan sonra 1 yıllık ultimate olması için ne yapmayalım?

Eminim defalarca soruldu kusura bakmayın.Bu ultimate sitemini çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffrisby -- 19 Ocak 2020; 3:56:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıllık 180 TL ye live alınca 1 yıllık gamepass dahil mi oluyor buna

• Sadece live gold 12 aylık 180 tl. 3x12 aylık şeklinde xbox live gold aldım, alırken hepsiburadadan satın aldığım kodları kullandım. Kodları aktifleştirirken daha önceden kayıtlı kredi kartınız varsa yinelenen ödeme 1 ay ekstradan 1er ay daha veriyor. 36 şeklinde yapacaksanız bunu kaldırın( kodları girerken) yoksa 3.kod ile birlikte 36 ayı geçeceği için bir türlü aktif etmiyor. Yabancı müşteri hizmetlerine bağlanıp 1 saat görüşme sonunda yetkiliye kodu verdim o hesabın süresini 2 ay geriye çekerek benim yerime aktif etti. Aklınızda bulunsun dediğim sonra benim gibi uğraşmayın.
    En sonda 5.90 TL'ye xbox ultimate ile hesabınızı ultimate yükseltiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uysal1001 -- 19 Ocak 2020; 10:31:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uysal1001

Sadece live gold 12 aylık 180 tl. 3x12 aylık şeklinde xbox live gold aldım, alırken hepsiburadadan satın aldığım kodları kullandım. Kodları aktifleştirirken daha önceden kayıtlı kredi kartınız varsa yinelenen ödeme 1 ay ekstradan 1er ay daha veriyor. 36 şeklinde yapacaksanız bunu kaldırın( kodları girerken) yoksa 3.kod ile birlikte 36 ayı geçeceği için bir türlü aktif etmiyor. Yabancı müşteri hizmetlerine bağlanıp 1 saat görüşme sonunda yetkiliye kodu verdim o hesabın süresini 2 ay geriye çekerek benim yerime aktif etti. Aklınızda bulunsun dediğim sonra benim gibi uğraşmayın.
    En sonda 5.90 TL'ye xbox ultimate ile hesabınızı ultimate yükseltiyorsunuz.
    toplamda 3 yıl mı ultimatein oldu bide bu kampanya ne zamana kadar devam eder
  • İnci6 İ kullanıcısına yanıt
    3 sene üyelik 540 lira toplam. Bu kampanya yeni nesil yaklaşana kadar devam edebilir; ama yarın da bitebilir. MS yeni nesile oyuncu topluyor.

• İnci6 İ kullanıcısına yanıt
    Aynen 3 yıl oldu. Bugün de bitebilir kampanyanın ne zaman biteceği belli değil.

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.