Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (101. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: oulnexone
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
16.428
Cevap
734
Favori
1.086.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enis Kirazoğlu'da artık Xbox Türkiye için içerik üretmeye başlamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Enis Kirazoğlu'da artık Xbox Türkiye için içerik üretmeye başlamış.

sony ile olan anlaşması bitti galiba artık ps4 övmeyi bırakır xbox övmeye başlar.:D
    her konuda ps4 övüyordu xbox kötülüyordu ve kısa geçiyordu. paranın güçü adına sonyden
    sonra microsoft satın aldı artık xbox övgüleri gelmeye başlar :D:D:D:D:D
  • Division serisini daha önce hiç oynamadım. On-line , coop ağırlıklı bir oyun diye biliyorum. Ilk oyunun tek kişilik senaryosu da vardı sanırım. Nasıl senaryosu tavsiye edermisiniz? Indirip indirmeme kısmında kararsız kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Division serisini daha önce hiç oynamadım. On-line , coop ağırlıklı bir oyun diye biliyorum. Ilk oyunun tek kişilik senaryosu da vardı sanırım. Nasıl senaryosu tavsiye edermisiniz? Indirip indirmeme kısmında kararsız kaldım.
    Ben indirdim oynadım fena değil 3 levelim ancak düşmanları öldürmek zor. Deneyebilirsiniz

• Dün 5.90 TL ultimate aldım 2021 e kadar uzatmış game passı ultimate yapmış.

• bugün eklenenler:

X1:
    Life is Strange 2 Ep. 5
    Pillars of Eternity
    The Witcher 3: Wild Hunt

W10 pc:
    infinifactory
    phoenix point
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Division serisini daha önce hiç oynamadım. On-line , coop ağırlıklı bir oyun diye biliyorum. Ilk oyunun tek kişilik senaryosu da vardı sanırım. Nasıl senaryosu tavsiye edermisiniz? Indirip indirmeme kısmında kararsız kaldım.
    Ben oyun ilk çıktığında pcde açık betayı oynamış çok beğenmiştim
    Tek başıma oynamıştım vuruş hissi siper alma çok iyiydi
    Düşmanların zor öldüğünü hatırlamıyorum belki tam sürümde zorlaşmıştır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiyeler üzerine division i indireyim dedim de dün geceden beri gamepass sekmesine geldiğimde oyunlar görüntülenemiyor hatası alıyorum. Store da arayın diyor , orda da oyunun ismini yazıp arattığımda sonuç yok diyor. Az önce denedim yine aynıydı. Cihazda yüklü gamepass oyunlarını oynayabiliyorum da , oyun kataloğunu görüntüleyemiyorum

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Ana sayfada Y tuşuna basarak oyunu aratıp bulamıyor musunuz? Ben bu şekilde indirebiliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pillars of Eternity nasıl arkadaşlar, var mı oynayan?

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde de olmuyordu. Şimdi tekrar konsolu açtım kendi kendine düzelmiş neyseki.

• 10 gün oldu 5.90 tl gamepass ultimate aldım 3aylık ,bittiğinde aylıkmı yoksa 3 aylıkmı yoksa senelikmi alıcaz ? öyleyse nedir senelik fiyat ? kafam allak bullak oldu bir yardımcı olun kardeşler
  • Game Pass [ANA KONU]

Ocak 2020

• Gold çöp vermeye devam.
  • Christmas'a giriyorlar diye erken duyurdular galiba :)
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Uzun vadeli kullanacaksanız , ilk önce 1 senelik gold live alacaksınız daha sonra bu 5.90 lık ultimate gamepass ialacaksınız ve toplam üyelik miktarı 15 ay olarak hem live hem gamepass kullanacaksınız . Bunları ilk başta yapmanız gerekti , yanlış bilmiyorsan şuan ultimatepass kullandığınız hesapta tekrar 5.90 TL lik kampanyayı kullanamazsınız , farklı hesap açıp en baştan yapmanız gerek birde 5.90 Tl lik kampanya ne zaman biter süresi belli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

Uzun vadeli kullanacaksanız , ilk önce 1 senelik gold live alacaksınız daha sonra bu 5.90 lık ultimate gamepass ialacaksınız ve toplam üyelik miktarı 15 ay olarak hem live hem gamepass kullanacaksınız . Bunları ilk başta yapmanız gerekti , yanlış bilmiyorsan şuan ultimatepass kullandığınız hesapta tekrar 5.90 TL lik kampanyayı kullanamazsınız , farklı hesap açıp en baştan yapmanız gerek birde 5.90 Tl lik kampanya ne zaman biter süresi belli değil
    Daha da uzun vadeli düşünüp 3 senelik de yapabilirsiniz :) Series X çıktığında 2 sene bedava oyun

A Plague Tale: Innocence önümüzdeki birkaç ayda Game Pass’e gelir mi acaba? İndirimden alasım var ama Game Pass için de net bir aday gibi.

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    sorma hiç oyun almaya korkar olduk :D
  • Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Bütçe varsa daha da uzun vadeli düşünülebilir tabiki , xboxla devam etmek istemeside önemli seneye bu zamanlar yeni nesil konsollar gelir

Plague tale büyük ihtimal gelecektir gamepass'e , 1 senedir yeni oyun almadım
  • Plague Tail için herkes aynı düşüncedeymiş sanırım Ben de geleceğini düşündüğüm için almadım. Ama gerçekten arkadaşın da yukarıda dediği gibi, bir oyun güzel bir indirime girse bile "bu gamepass e gelir yaa" deyip almaktan vazgeçiyorum genelde
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.