Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.400
Cevap
736
Favori
1.083.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BiyikliJedi

Ya bu Gamepass ne kötü bir şeymiş, yılbaşı indirimleri geldi ama almaya değer oyun yok. Playstation varken indirim dönemlerinde illaki oyun alırdım, dursun bi kenarda oynanır nasıl olsa diye. Yahu bakıyorum daha Forza, Geow4, DMC, Ashen bi ton oyun var oynanacak. Indirim bitmeden en az bi 6 aylık daha uzatmak lazım.
    şunu yazmak için girmiştim benden önce yazmışsınız.

pvp için dark souls 3 aldım birde horizon 3 dlcsini aldım başkada bişey alamadım. sekiroya kadar alacağım bi oyun var oda metro exodus. psde ya şu da kenarda dursun alayım diye diye 60 oyun vardı kütüphanede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam birisi Game Pass için "Console Promoter" minvalinde bir tabir kullanmıştı. Vallahi öyle.

4k TV vardı, ama Pro yoktu bende, eski 500 Gb Ps4. PS olayı exclusive oyunlar. Yeni God of War oynayınca "Vay be dedim, bu oyunu bi de 4k oynasak ne olacak?" Pro alayım dedim. Sonra baktım Xbox X daha güçlü. Horizon ZD, Uncharted vb tüm exclusive oyunları bitirmişim. Xbox alayım, bi şekil oyun buluruz dedim. Game passten haberim yok ama. Ne gerek varmış oyun almaya? 1 aylık deneme sürümü bile bitmeden 2 oyun bitirdim. Hayatta para verip oynamam dediğim girla oyunu da indirdim kenarda bekliyor, inat ettim oynayacağım.

God of War oynamamış olsam Ps4 pro döver derdim. Ama oynadım. One X kral diyorum.

• 6 aylık 87 TL indirim teklifi geri gelmiş bilginize. Bende kalkmıştı, geri gelmiş.
  • Life is Strange: Before the Storm da Gamepass'e eklenmiş.

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Mevcut abone olanlara gözüküyor mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Mevcut abone olanlara gözüküyor mu ?

• medya7beni M kullanıcısına yanıt
    Evet.

• Geldi bugün 6 ay 87 tl saolun.

• Bende çıkmadı hala

• quote:

Orijinalden alıntı: jayleen

Life is Strange: Before the Storm da Gamepass'e eklenmiş.
    Adamlar bize alacak oyun bırakmadılar. İndirimlerden Witcher 3 ve Horizon 3 DLC'si alabildim sadece. Yeni oyunlarında hepsini bitirdim zaten sadece BF V online oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 27 Aralık 2018; 23:16:20 >
  • Son iki ayda toplam 28 oyun eklendi gamepass e bu son oyunla hey maşallah.Ms'in nesil başında saçmalamasının meyvelerini yiyoruz şu an resmen.
  • Bendede çıkmadı hala otomatik ödeme kapalı olmasına rağmen.

Ne yapmak lazım neye göre çıkıyo yada çıkmıyo bu kampanya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackkk -- 28 Aralık 2018; 2:41:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

6 aylık 87 TL indirim teklifi geri gelmiş bilginize. Bende kalkmıştı, geri gelmiş.
    1 tl ye al sonra yinelemeli ödemeyi kapat sanada gözükür dedi arkadaş. bekliyorum hala gözükmedi bende. turkcell faturamla ödemelerimi gerçekleştiriyorum bununla ilgisi varmıdır sizce? kredi kartımı girmem gerekli?
  • bugrayeyer kullanıcısına yanıt
    Kartla ilgisi yok. Teklif herkese çıkmıyor. Bekleyin belki gelir.

• Pesin deneme sürümü var pes paralı gözüküyo ücretsiz değilmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar xbox one s alacagim amazon de den. Konsollar hakkinda cok az bilgim var. Ben bu seyi alsam bf5 bf 1 gibi oyunlar mesela hepsini multiplayer oynayabilmem icin aylik ne kadar para ödemem gerekiyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İcinden cikan kodla belli bir sure oynaniyor 14 gun 1 ay 3 ay vs. Normalde ise 59₺.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendwarior3

https://twitter.com/XboxQwik/status/1078480600204378113?s=09&

ocak,aralık gibi olacakmış.
    Ne gelir ki acaba? Içimden Ghost Recon veya Watch Dogs 2 gibi bir Ubisoft oyunu geçti nedense?

• BiyikliJedi kullanıcısına yanıt
    xbox one için Hitman 2 söylentileri vardı.
    ubisoftun gamepasste oyunu çok yok bir division var galiba.
    bence Overlord: Fellowship of Evil ya gwg ya da gamepasse gelecek,titan quest olabilir.just cause 3 belki.farcry primal vs.

xbox 360 için ise en önemlisi bizim tr storeda olmayan oyunlar gelsin
    call of juarez cartel,ghost recon future soldier,alien vs predator vs.

Dragon Ball Z: Battle of Z(xbox 360) usa store a eklenmiş gelebilir.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.